تفاوت قیمت ژل ژوویدرم لب در کلینیک های زیبایی

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق ژل لب اصفهان | تفاوت قیمت ژل ژوویدرم لب

چرا ژل ژوویدرم در مراکز مختلف تفاوت قیمت دارد ؟

چرا قیمت ژل ژوویدرم لب در کلینیک های زیبایی متفاوت می باشد؟ کیفیت ژل لب تزریق تعیین کننده قیمت تمام شده تزریق ژل لب می باشد. در بازار جهانی برندهای بسیاری اقدام به تولید ژل های هیالورونیک اسید می کنند که برخی از این مارک ها از طریق مجرای قانونی و تحت دمای مناسب به داخل کشور وارد می شوند.

بهترین مارک ژل برای تزریق

در این بین، از برندهای معتبر تزریق ژل لب که در داخل ایران نمایندگی دارند، می توان به ژل ژوویدرم ساخت لابراتوآر آلرگان امریکا، ژل آلیاکسین ساخت لابراتوآر IBSA کشور ایتالیا، Stylage ساخت کشور فرانسه و Teosyal ساخت کشور سوئیس اشاره کرد که این کمپانی ها با تکنولوژی ریز ذرات اقدام به ساخت ژل می کنند که فرم آن بسیار طبیعی و غیرقابل تشخیص است.

در نقطه مقابل ژل های ساخت کشورهای آسیایی و یا بعضا کمپانی های درجه ۲-۳ اروپایی با قیمت های بسیار پایین به فروش می رسد، شاید برایتان باور پذیر نباشد اما گاهی قیمت بعضی از این ژل های چینی تا یک دهم استایلج و تئوسیال به فروش می رسند.

پس از تزریق ژل لب از نوع برندهای غیر معتبر، فرم حاصله بسیار متورم و مصنوعی می باشد، تا حدی که بدون کوچکترین تجربه ای قابل تشخیص می باشد که فرد مورد نظر به طور مثال در ناحیه لب تزریق داشته است.

تزریق ژل لب اصفهان | تفاوت قیمت ژل ژوویدرم لب در کلینیک های زیبایی

متاسفانه تا زمانی که تقاضا برای امور زیبایی به هر قیمتی ادامه داشته باشد.فعالیت این کمپانی ها ادامه دارد. و محصولات آنها نیز در کشورهایی که متقاضی دارند به فروش می رسند.

تا کنون حتی یک مورد هم بروز حساسیت، آلرژی، گلوله شدن و سایر عارضه ها در مورد تزریق ژل استایلج و تئوسیال در تمام دنیا گزارش نشده است. صمیمانه از همراهان گرامی تقاضامندم در هر نقطه ای از ایران که هستید. اگر تمایل به امور زیبایی داشتید. حتما از مواد درجه یک استفاده کنید و به علت تفاوت قیمت با سلامت خود بازی نکنید.

بیشتر بخوانید : 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید