پیوند چربی صورت به چه کسانی توصیه می‌شود؟

پیوند چربی صورت به چه کسانی توصیه می‌شود؟ | بهترین تزریق چربی اصفهان

پیوند چربی صورت به چه کسانی توصیه می‌شود؟

پیوند چربی صورت اغلب به بیمارانی توصیه می‌شود که:
• حجم مناطقی از صورت خود را از دست داده باشند یا بخش‌هایی از صورت آنها فرورفته باشد.
• به دنبال نتایج ضدپیری دائمی‌تر از نتایج ارائه شده توسط بوتاکس یا جوردرم باشند.
• می‌خواهند هر نوع فرورفتگی را پر کنند یا ظاهر زخم‌های صورت خود را بهبود ببخشند.
• به دنبال نتایج ضدپیری چشمگیر و در عین حال طبیعی هستند.

در صورتی که این موارد دلایل تزریق چربی باشد، امکان دارد پس از آن نیاز به ترمیم تزریق چربی وجود داشته باشد، به دلیل آن که اینگونه از مشکلات پوستی حالت عمیق تری دارند و نیاز به دفعات متعدد چربی می باشد تا پوست کاملا جوان سازی شده و صاف شود.

جلسات متعدد مورد نیاز برای ترمیم تزریق چربی صورت

فاکتورهای بسیار مختلفی می‌تواند در تعداد جلسات مورد نیاز برای تزریق مجدد تزریق چربی وجود داشته باشد، که این مورد بنا به صلاحدید پزشک صورت خواهد گرفت.

عواملی که تعیین کننده‌ی تعداد جلسات برای ترمیم مجدد چربی می‌باشد به شرح زیر نیز می باشد:

پیوند چربی صورت به چه کسانی توصیه می‌شود؟ | بهترین تزریق چربی اصفهانسن فرد متقاضی:

یکی از مهم ترین فاکتورها در تعیین تعداد جلسه‌های ترمیم تزریق چربی برای صورت، سن شخص متقاضی می باشد. با توجه به این موضوع که هرچه سن شخصی بالاتر رود، بافت پوست آن آسیب پذیرتر خواهد بود این احتمال نیز وجود خواهد داشت اثرات درمان نیز کمتر شود. به این منظور پزشک متخصص با توجه به سن فرد تعداد جلسات مراجعه برای ترمیم را مشخص خواهد کرد.

میزان آسیب پوستی:

پیوند چربی صورت برای درمان طیف وسیعی از مشکلات پوستی انجام می‌شود، که این مشکلات می‌تواند شامل رفع چین و چروک‌های صورت، رفع اسکارهای ناشی از آکنه و یا حتی برای حجم دهی به لب ها باشد. هرچه مشکلات پوستی بیشتر و عمیق تر باشد تعداد جلسات ترمیم نیز افزایش خواهد یافت و این ارتباط مستقیمی با مشکلات پوستی خواهد داشت.

ناحیه تحت درمان:

رایج‌ترین نواحی صورت که بیماران پیوند چربی دریافت می‌کنند نواحی زیر چشم، گونه‌ها، شقیقه‌ها، تاخوردگی‌های گوشه‌ی دهان و لب ها نیز می‌باشد. گونه‌ها و پیشانی جزء بهترین نواحی می‌باشند که اثرات تزریقات چربی در آن ماندگارتر می‌باشد و پس از یکی دوبار عمل تزریق شاهد ماندگاری بیشتری خواهیم بود. اما در صورتی که تزریق چربی در نواحی مانند لب ها یا نواحی که متحرک هستند صورت بگیرد امکان دارد این جلسات به سه یا چهار جلسه به طول بیانجامد. پس با این وجود تمدید تزریق چربی به ناحیه تحت درمان بستگی دارد.

عوامل دیگری که می‌تواند در ماندگاری نتایج تاثیرگذار باشد، کیفیت استخراج چربی، کیفیت پیوند چربی و توجه به توصیه‌های پزشک متخصص برای درمان بهتر می‌باشد، همچنین مراقبت از ناحیه‌ای که تحت درمان قرار گرفته است و رعایت اصول رژیم غذایی می‌تواند در این خصوص دخیل باشد و ماندگاری را بیشتر کند و همچنین بر روی تعداد دفعات تزریق هم اثر خواهد گذاشت.

 |  اینستاگرام دکتر مسیح شمعی  تزریق چربی اصفهان |


مطالعه بیشتر : 

ترمیم تزریق چربی صورت

ترمیم خطوط اخم دور چشم با بوتاکس

علت و درمان چین و چروک

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید