آشنایی با عوارض و مزیت های پلاسما درمانی بینی

بهترین تزریق چربی اصفهان | آشنایی با عوارض و مزیت های پلاسما درمانی بینی

از مزایا و عوارض پلاسما جت بینی چه می دانید ؟

پلاسما درمانی  بینی روشی جدید و پیشرفته در زمینه زیبایی می‌باشد. به همین علت بهتر است کسانی که نسبت به انجام پلاسما جت بینی اقدام می‌کنند تحقیقاتی را دز این زمینه داشته باشند. دقت داشته باشید علاوه بر اثرات پلاسما جت می‌بایست راجع به روند اجرا مزایا و عوارض احتمالی آن اطلاعات کافی داشته باشید.

مزایای پلاسما درمانی بینی

پلاسما جت از جمله روش های غیرتهاجمی در زمینه زیبایی می باشد. به همین علت است که می توان آن را با روش‌های تهاجمی و نیز عمل های زیبایی مقایسه کرد. ازجمله مزایای پلاسما جت بینی آن است که هیچ کدام از خطرات جراحی زیبایی بینی را ندارد. همچنین هیچ نیازی به بیهوشی نیست.

پلاسما درمانی بینی روشی است که بدون خون‌ریزی انجام می‌گردد. در جراحی بینی امکان نازک شدن پوست وجود دارد. در صورتی که در پلاسما جت چنین امکانی وجود ندارد. از جمله مزیت‌های دیگر این روش آن است که موجب کلاژن سازی پوست می‌شود. هزینه این روش در مقایسه با هزینه‌ های جراحی بینی بسیار اندک است. نتایج به دست آمده از پلاسما جت کاملا طبیعی می‌باشد. همچنین می‌توان نتایج اولیه را در همان زمان انجام مشاهده کرد.

 

بیشتر بدانید : درمان زیبایی با پلاسما جت بینی – دکتر مسیح شمعی

بهترین تزریق چربی اصفهان | درمان زیبایی با پلاسما جت بینی

عوارض احتمالی پلاسما درمانی بینی

از جمله دلایل محبوبیت و معروفیت پلاسماجت بینی داشتن حداقل عوارض می‌باشد. شاید به همین دلیل باشد که در بین همگان طرفداران بسیاری پیدا کرده‌است. شاید بتوان تورم، التهاب و قرمزی ناحیه تحت درمان را از عوارض جانبی پلاسما جت دانست. که ممکن است این علائم دو تا سه روز به طول بینجامد. معمولا پلاسماجت بینی نسبت به پلاسماجت پلک عوارض کوتاه تری خواهد داشت.

پوسته پوسته شدن محل درمان ممکن است به مدت یک هفته تا ۱۰ روز نیز ادامه داشته باشد. نکته‌ ای که در اینجا بسیار حائز اهمیت است آن است که پوسته‌ها را به هیچ وجه خراش ندهید. به آن ها فرصت دهید تا دهید تا بدون کوچکترین دخالتی از بین روند. حداقل تا ۲۴ ساعت بعد از درمان می‌بایست هیچ‌گونه آرایشی نکنید تا پوست تحریک نشده و با سرعت بیشتری بازسازی شود.

 

ارتباط با دکتر مسیح شمعی 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید