نباید های پلاسما درمانی بینی

بهترین تزریق چربی اصفهان | نباید های پلاسما درمانی بینی

عدم استفاده از مواد آرایشی بر روی صورت و بینی

یکی از مواردی که وجود دارد این است که فرد در روز انجام پلاسما درمانی بینی باید صورت خود مخصوصا ناحیه بینی خود را از هر گونه مواد آرایشی پاک کند.
افراد امروزه از مواد آرایشی بیش از حد استفاده می کنند و معمولا سبب می شوند تا پزشکان برای انجام عمل های زیبایی این نکته را به آنها گوشزد کنند، پلاسما جت بینی هم جز روش هایی است که فرد باید با صورتی کاملا تمیز در کلینیک حاضر شود.

شرکت در جلسه ی مشاوره را فراموش نکنید!

قبل از این که اقدامی را صورت دهید بهتر است از پزشک متخصص خود بخواهید تا با برگزاری یک جلسه ی مشاوره ای شما را با روند درمانی آشنا کند. در این جلسه ی مشاوره ای علاوه بر این که فرد با انجام پلاسما جت بینی آشنا می شود از نحوه ی انجام مراقبت های بعد از عمل و همچنین قبل از عمل آشنایی لازم را پیدا می کند و می‌تواند بدون استرس نسبت به انجام پلاسما جت بینی اقدام کند.

در این جلسه فرد دید واقعی تر نسبت به روش پلاسما درمانی بینی پیدا می‌کند و از تفکرهای رویایی خود که معمولا افراد به آن دچار می شوند دور می‌شود. در این جلسه در صورتی که قبلا و یا در حال حاضر مشکل و یا بیماری دارید مراتب را به پزشک گزارش دهید تا برای انجام این روش همه ی موارد مورد نیاز را ارائه کرده باشید.

بهترین تزریق چربی اصفهان | آشنایی با عوارض و مزیت های پلاسما درمانی بینی

قرارگیری بیش از حد در مقابل نور خورشید ممنوع!

افراد حداقل به مدت 1 هفته قبل از انجام پلاسما درمانی بینی نباید در مقابل نور خورشید و یا اشعه ی ماورا بنفش قرار بگیرند. افرادی که نسبت به انجام این روش درمانی اقدام می کنند بهتر است به این توصیه ها حتما اهمیت داده و برای رعایت آن، همه ی اصول لازم را انجام دهند تا بتوانند پلاسما درمانی بینی خود را به صورت موفقیت آمیز پشت سر بگذارند.

 

مطالب پیشنهادی مرتبط : 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید