مقایسه پلاسما جت و بلفاروپلاستی

بهترین تزریق چربی اصفهان | مقایسه پلاسما جت و بلفاروپلاستی .

بلفاروپلاستی یا پلاسما جت ؟

عمل زیبایی بلفاروپلاستی یا پلاسما جت در جهت بهبود یافتن شکل ظاهری پلک‌ ها و جوان سازی پوست اطراف چشم مورد استفاده قرار می گیرد و نتایج مطلوبی به همراه دارد. تفاوت این دو روش در نحوه برداشتن پوست اضافه پلک ها می باشد اما هر دو کاربرد و اهداف یکسانی دارند. فرایند زیبایی پلاسما جت به صورت غیر جراحی انجام می شود یعنی هیچ برش و بخیه ای بر سطح پلک ایجاد نمی‌ شود . اما ، مراحل جراحی پلک با استفاده از تیغ جراحی طی خواهد شد .

در ادامه این مطلب ما می خواهیم این دو فرایند زیبایی را به شما معرفی کنیم و توضیحاتی در مورد تفاوت آن ها اعلام کنیم . پس اگر شما نیز با مشکل افتادگی پلک مواجه هستید و می خواهید شکل ظاهری چشم های خود را بهبود بخشید در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا بتوانید انتخابی درست و رضایت‌ بخش حاصل کنید.


مطالب خواندنی و آموزشی دکتر مسیح شمعی بهترین تزریق چربی اصفهان :


بهترین تزریق چربی اصفهان | مقایسه پلاسما جت و بلفاروپلاستی .

بلفاروپلاستی (جراحی پلک) بهتر است یا پلاسما جت ؟

واژه بلفاروپلاستی به معنی بهبود و ترمیم شکل ظاهری پلک ها می باشد که این روش را می‌ توان به صورت جراحی و یا غیر جراحی انجام داد . امروزه متخصصین بر اساس شرایط متقاضیان یکی از این دو تکنیک را انتخاب می کنند. کسانی که نمی توانند عمل جراحی انجام دهند معمولاً ترجیح می دهند که از روش های غیر جراحی را به کار بگیرند زیرا، خطرات آن نسبت به عمل جراحی کمتر است.

اگر چه روش جراحی پلک نتایج قطعی و دائمی به دنبال دارد. در روش غیر جراحی پوست اطراف چشم با ایجاد قوس جریان الکتریسیته تصعید می شود و سلول های سطحی پوست با کمک انرژی گرمای ناشی از این نیرو از بین می رود . استفاده از این روش برای نواحی حساس پوست نیز قابل انجام است و هیچ آسیبی به لایه های زیرین آن وارد نمی کند .

کسانی که میزان افتادگی و شلی پوست اطراف چشم ها یشان شدید باشد بهتر است جراحی پلک را انجام دهند تا بتوانند به نتایج قطعی دست یابند. معمولاً روش های غیر جراحی برای افتادگی های خفیف پیشنهاد می شود . متخصصین در جلسه مشاوره پس از معاینه با شرایط شما تشخیص می دهد که کدام تکنیک برای شما مناسب تر می باشد.

عمل جراحی پلک برای پلک بالا و پایین قابل انجام است و متخصصین با ایجاد برش در شیار های طبیعی پلک مایعات و چربی های حبس شده در این ناحیه را استخراج می کنند. در صورتی که در روش های غیر جراحی چربی های جمع شده در زیر پلک با استفاده از جریان الکتریکی و ماده پلاسما دستگاه از بین می رود و کم کم شاهد لیفت و سفت شدن پلک ها خواهد شد.

مزایا و کاربرد های پلاسما جت و بلفاروپلاستی

هر دو تکنیک زیبایی با هدف از بین بردن پوست اضافه اطراف چشم انجام می شود و مشکلات زیادی را بر طرف خواهد کرد.

با عمل جراحی پلک شما برای همیشه چشمانی زیبا بدون افتادگی پلک خواهید داشت اما روش غیر جراحی ماندگاری دائمی ندارد و معمولاً ۳ تا ۵ سال ماندگار خواهد بود. سپس برای ماندگار کردن نتایج باید این عمل را مجدد تکرار کنید. کسانی که میزان افتادگی و شلی پوست اطراف چشم آن ها خفیف است می توانند تکنیک غیر جراحی را انتخاب کنند زیرا خطرات و ریسک جراحی را تجربه نکند و در مدت زمان کوتاهی بتواند به نتایج مطلوبی دست یابند.

با انجام هر دو تکنیک زیبایی میدان دید افزایش می یابد و زیرا با بر داشتن برآمدگی در بالای چشم یا پف زیر چشم، چشم ها جذاب و هوشیار خواهد شد. هزینه ها در روش های غیر جراحی با صرفه تر از روش جراحی خواهد بود و به دوره نقاهت کمتری نیاز دارد.

عوارض پلاسما جت نسبت به جراحی پلک کمتر است اما قطعاً نتایج جراحی ماندگارتر خواهد بود. به طور کلی کاربرد های این دو تکنیک زیبایی به شرح زیر می باشد :

  1. درمان افتادگی پلک
  2. درمان پف چشم
  3. تغییر فرم چشم ها
  4. درشت شدن چشم ها
  5. افزایش میدان دید
  6. افزایش اعتماد به نفس
  7. رفع سنگینی و خستگی چشم ها
  8. جذابیت و هوشیاری چهره

بهترین تزریق چربی اصفهان | مقایسه پلاسما جت و بلفاروپلاستی

کاندیدای بلفاروپلاستی و پلاسما جت چه کسانی هستند ؟

جوان سازی پوست اطراف چشم با دستگاه پلاسما جت به دلیل این که روش غیر جراحی است . روشی مناسب برای سنین پایین خواهد بود .‌معمولاً طرفداران این تکنیک افراد در رده ۳۰ ، ۳۵ می باشند.

عمل جراحی پلک معمولاً برای کسانی پیشنهاد می شود. که با افتادگی شدید پلک ها مواجه هستند و با انرژی پلاسما نمی توانند نتایج مطلوبی حاصل کنند. چون، میزان تولید کلاژن در پوست آن ها بسیار کم است . و باید برای به دست آوردن نتایج مطلوب پوست اضافه حذف شود .

هدف از انجام تکنیک پلاسما جت تحریک پوست برای تولید کلاژن خواهد بود . هرچه سن افزایش پیدا کند میزان تولید کلاژن در بدن کاهش می یابد. بنابراین کسانی که به دلیل افزایش سن با افتادگی پلک مواجه شده اند باید با استفاده از عمل جراحی مشکل خود را برطرف کنند. البته، این که کدام تکنیک برای شما گزینه مناسب تر است فقط توسط پزشک تعیین می شود .

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید