تکنیک پلاسما جت بینی

بهترین تزریق چربی اصفهان | تکنیک پلاسما جت بینی

پلاسما جت

پلاسما جت بینی | پلاسما جت تکنیکی ایمن در جهت جوانسازی پوست می‌باشد. انجام این تکنیک به وسیله دستگاهی با همین نام است. پلاسما جت از جمله مدرن‌ترین شیوه‌های جوان‌ سازی به شمار می‌رود که بسیار موثر و دارای کمترین عوارض جانبی است. پلاسما حالت چهارم ماده می‌باشد و موجب یونیزاسیون سلولی می‌گردد. در این شیوه، لایه سطحی پوست که آن را اپیدرم می‌نامند، از جامد به گاز مبدل شده و موجب جمع‌شدگی لایه های تحتانی پوست خواهد شد.

پلاسما می‌تواند فرد را از تجربه دشوار جراحی بی‌نیاز کند و بدین ترتیب وضعیتی مطلوب برای او به وجود آورد. گرچه نمی‌توان نتایج نهایی این فرآیند را دائمی دانست. اما می‌توان اثر آن را برای چندین سال مشاهده کرد و همین مسئله می‌تواند موجب القای حس رضایت در فرد شود.

فرم نامناسب بینی می تواند ما را به فکر اصلاح نقایص آن بیندازد. راه‌کارهای بسیاری در این زمینه جهت رسیدن به فرم دلخواه بینی وجود دارد. در حال حاضر یکی از روش هایی بسیار محبوب در این زمینه پلاسما جت بینی نام دارد. هر شخصی می تواند از این تکنولوژی برحسب نیاز خود بهره گیرد. این روش بدان جهت طرفداران بسیاری پیدا کرده که علاوه بر نتایج بسیار خوب هزینه های بسیار پایینی نسبت به سایر روش ‌های جراحی دارد.

فرم نامناسب بینی سبب می شود تا مردم به دنبال راه کار های مختلفی برای به دست آوردن فرم مناسب و دلخواه صورت خود باشند. در حال حاضر یکی از روش هایی که در این زمینه وجود دارد پلاسما جت بینی نام دارد و هر شخصی می تواند از این روش به روز و همچنین پیشرفته که دارای نتایج بسیار خوب و با هزینه های مقرون به صرفه می باشد استفاده کند.

بیشتر مطالعه کنید : درمان پلاسما جت چگونه است ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | پلاسما جت بینی

پلاسما جت بینی چیست؟

جراحی زیبایی بینی از جمله جراحی‌های شایع در بین ایرانیان می‌باشد. اما گاهی این سوال پیش می‌آید که آیا نتیجه جراحی بینی همواره رضایت بخش خواهد بود؟ به عنوان مثال ریسک جراحی بینی در افراد دارای بینی گوشتی بسیار بالاست. چراکه احتمال زیادی می‌رود که این عمل نتیجه¬‌ای را که مورد انتظار است ندهد. یا اینکه پس از گذشت زمانی نه چندان زیاد، بینی به حالت قبل خود بازگردد.

پلاسما جت بینی را در یک تعریف ساده می¬‌توان روشی غیر تهاجمی جهت فرم دادن به بینی دانست. از این روش جهت لیفت و کوچک کردن بینی استفاده می‌گردد. استفاده از پلاسما¬ جت در ناحیه¬ی بینی کاری بسیار آسان می‌باشد. مراجعان می‌توانند فارغ از دردسرهایی که جراحی بینی برایشان دارد به فرم دلخواه بینی خود برسند. در جراحی بینی به دلیل ایجاد برش امکان ماندگاری اثر بخیه زیاد است. دیگر اینکه این روش دارای دوران نقاهت می‌باشد. اما در پلاسما جت بینی نه از بخیه خبری هست نه نقاهت، که این می‌تواند مزیت بزرگی محسوب شود. پلاسما جت بینی در یک تعریف ساده به عنوان یک روش غیر تهاجمی شناخته می شود و بدون عمل جراحی برای فرم دادن به بینی مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده کردن از پلاسما جت در ناحیه ی بینی بسیار آسان می باشد و مراجعه کنندگان می توانند فارغ از درد سر هایی که برای آن ها در فرم دادن بینی با استفاده از عمل جراحی وجود دارد، راحت شوند و به آسانی بینی خود را به فرم دلخواه در بیاورند.

کاندیدای پلاسما جت بینی

همانطور که اشاره شد کاربرد این روش بیشتر برای کسانی است که دارای بینی گوشتی هستند؛ همچنین می‌خواهند با به کارگیری یک روش ساده فرم بینی خود را به حالت دلخواه در بیاورند. اما این بدین معنی نیست که دیگر اشخاص نمی توانند از روش ذکر شده بهره ببرند. افرادی که بینی‌شان گوشتی نمی‌باشد نیز می¬توانند از پلاسما جت بینی استفاده کرده و از مزایای آن برخوردار گردند.

ارتباط با پزشک 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید