تزریق نانوفت

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق نانوفت

نانوفت چیست ؟

نانوفت ، چربی فرآوری شده بدن است که حاوی غلظت بالایی از سلولهای بنیادی است.سلول های بنیادی به سلول هایی گفته میشود که هنوز تمایز پیدا نکرده و قابلیت تمایز به سلول های اختصاصی را دارند و قادرند با تقسیم سلولی ، سلولهای بنیادی بیشتری تولید کنند. این سلول ها در بازسازی بافت های آسیب دیده اهمیت بسیار زیادی دارند در این روش درمانی ، ابتدا سلول های بافت چربی از ناحیه ران ها . یا شکم برداشته می شوند این بافت چربی تکینک ویژه ای طی یک فرآیند پیچیده فرآوری شده و چربی بسیار لطیف و ابریشم گونه ای که حاوی سلول های بنیادی فراوانی است به دست می آید.

مشخص شده است که نانوفت تاثیر معجزه ای در جوان سازی داشته و پوست های آسیب دیده و تغییر رنگ یافته یا آفتاب سوخته و پیر را بهبود می بخشد.این تکنیک برای جوانسازی و از بین بردن کبودی ، گودی،چین و چروک زیرچشم از بین بردن چروکهای سطحی صورت،گردن،ناحیه دکولته اثرات شگفت انگیزی به همراه دارد.
سلول ها و فاکتورهای رشد داخل بافت چربی قادرند بافت های آسیب دیده را ترمیم کرده و سلولهای پوست را به تولید کلاژن تحریک کنند و خاصیت کشسانی پوست و نشستن پروتئین های ساختاری لازم برای پوست را تقویت می کند همچنین این کار تاثیر مثبتی بر محو شدن جای زخم ها و اسکار دارد (به خصوص در صورتی که همراه تزریق چربی داخل جلدی باشد نتایج شگفت انگیزی حاصل خواهد شد . 

تزریق نانوفت چیست؟

در این روش پزشک متخصص پس از شناسایی نقاطی از بدن (ران‌ها، شکم، باسن، پهلوها)، که دارای چربی اضافه هستند، و بی حسی موضعی نقطه هدف استخراج چربی، به برداشت سلول‌های چربی اقدام می‌کند. پس از برداشت آنها، سلول‌های چربی خرد شده، فیلتر می‌شوند و آنچه باقی می‌ماند، مایعی است که حاوی غلظت بالایی از سلول های بنیادی خواهد بود. چربی نانو یا نانو فت (Nanofat) که امولسیون (مایع) سلول‌های چربی فرآوری شده بدن است، با سوزن‌های بسیار ریز به قسمت‌هایی از پوست که دچار عوارضی مانند چین و چروک، اسکار و … شده‌اند تزریق می‌گردد و به ترمیم و جوانسازی بافت آن محدوده می‌انجامد.

بهترین تزریق چربی اصفهان | نانوفت چیست ؟

سلول های بنیادی

یاخته ها یا سلول های بنیادی به عناصری گفته می‌شود که هنوز تقسیم نشده‌اند و قابلیت تکثیر و تقسیم به سلول های دیگر را دارا می‌باشند. امروزه استفاده از این سلول ها جهت ترمیم بافت‌های آسیب‌ دیده پوست در حال گسترش و تکامل است.

تزریق چربی نانوفت و جوانسازی پوست

یکی از عوارض افزایش سن و آسیب به پوست (در اثر عوامل ژنتیکی، سبک زندگی، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و …)، کاهش بافت زیر پوستی و ایجاد چین و چروک و خطوط روی پوست است. روشهای فراوانی برای ترمیم پوست و جایگزینی بافت آن، همچنین جوانسازی و رفع چین و چروک‌ها وجود دارد که از آن جمله می‌توان به تزریق چربی اشاره کرد.
تزریق چربی در واقع برداشت سلول‌های چربی قسمت‌هایی از بدن است که مازاد چربی دارند و انتقال چربی استخراج شده به وسیله تزریق، به بافتی که با کمبود چربی مواجه است. اگر پس از برداشت چربی، پالایش آن به شکلی صورت گیرد که به جای سلول‌های چربی، سلول‌های بنیادی استخراج شده و در نواحی مورد نیاز تزریق شود، در اصطلاح به آن نانوفت گفته می‌شود.

بیشتر بدانید : نانوچربی ( NanoFat )

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید