میزان ماندگاری تزریق ژل لب را بدانید

ماندگاری تزریق ژل لب

ماندگاری تزریق ژل لب

تزریق ژل لب چقدر طول می‌کشد و چقدر ماندگاری دارد؟

رایج‌ترین راه برای برجسته کردن لب‌ها استفاده از تزریق ژل لب است. این عمل زیبایی روشی تقریباً غیرتهاجمی با دوره نقاهتی بسیار کوتاه است که با تزریق یک یا چند بار به لب انجام می‌شود.

با بالارفتن سن، میزان چربی و کلاژن موجود در بدن به طور طبیعی کاهش یافته، پوست صورت افتادگی پیدا کرده و لب‌ها باریک می‌شوند. تزریق کلاژن کمبود کلاژن و چربی را جبران کرده و پوست جوان‌تر می‌شود. البته بهتر است قبل از شروع درمان در مورد انتظارات درمانی، فرایند درمان و عوارض جانبی آن با پزشک مشورت شود.

تغییر چهره بعد از تزریق ژل

اولین موردی که باید قبل از عمل زیبایی در نظر داشته باشید این است که قرار است با تزریق ژل لب چه تغییراتی در چهره‌تان ایجاد شود. آیا تنها می‌خواهید اطراف لب‌ها را تزریق کنید یا تمام لب را برجسته سازید؟ پاسخ به این سوال بسیار مهم است زیرا برای بخش‌های مختلف لب، ژل‌های متفاوتی استفاده می‌شود.

نوع ژل

برای رسیدن به بهترین نتیجه بهتر است که در مورد نتایج و عوارض آن اطلاعات کافی بدست آورید. یکی از رایج‌ترین ژل‌ها برای تزریق به لب، کلاژن است. این ژل، ماده‌ای است که در بدن حیوانات وجود دارد و موجب اتصال بافت‌های بدن به یکدیگر می‌شود. امروزه از این نوع ژل کمتر استفاده می‌شود زیرا ماندگاری آن بسیار کم بوده و عوارض جانبی بالایی دارد.

امروزه استفاده از اسید هیالورونیک به عنوان ژل تزریقی بسیار رایج است. اسید هیالورونیک ماده‌ای ژل مانند است که از نوع خاصی باکتری ساخته شده است. این ماده با متصل شدن به مولکول‌های آب ِموجود در بافت‌های لب، آن را برجسته‌تر می‌کند.

چهار برند معتبر از ژل‌های تزریقی در بازار وجود دارد که رستیلن و ژوویدرم رایج‌ترین آن‌ها هستند. این ژل‌ها در حدود ۶ ماه ماندگاری دارند و ظاهری طبیعی برای افراد به وجود می‌آورند. والور جدیدترین نوع ژل است که نه‌تنها ماندگاری بالایی داشته و موجب ورم پوست نخواهد شد بلکه ظاهری طبیعی برای افراد ایجاد می‌کند. چهارمین نوع ژل وُلبلا نام دارد که برای از بین بردن خطوط عمودی اطراف لب استفاده می‌شود و ۱۲ ماه ماندگاری دارد.

تزریق ژل لب را می‌توان هر ۶ ماه تکرار کرد. تحقیقات نشان داده‌اند که تزریق هیالورونیک اسید موجب تولید کلاژن شده و ظاهری طبیعی برای افراد ایجاد می‌کند.


دکتر مسیح شمعی

پوست، مو، زیبایی اصفهان

تزریق چربی اصفهان

برای اطلاع از آدرس و روز های کاری مطب به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.

 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید