موارد منع تزریق ژل رووفیل را بشناسید :

تزریق ژل لب اصفهان | تزریق پروفایلو و تاثیری که بر پوست می گذارد !

در چه مواردی نباید از تزریق ژل رووفیل استفاده شود؟

تزریق ژل رووفیل تنها برای شما است که به سلامتی و زیبایی خود اهمیت زیادی می‌دهید و کیفیت برایتان بیشتر از هر چیزی اهمیت دارد. خوشبختانه تا به حالا عوارض خاص و عجیبی از تزریق ژل رووفیل گزارش نشده است. عوارضی مانند تورم، قرمزی، کبودی، سوزش و ورم خفیف بسیار عادی است و با تزریق هر نوع ژلی این عوامل ممکن است تا چندین روز مهمان شما باشند و سپس از بین می‌روند.

اما ژل‌هایی هم هستند که کیفیت پایینی دارند و دردسر ساز هستند.

  • تزریق ژل رووفیل نباید در رگ‌های خونی تزریق شود.
  • از تزریق در پلک چشم پرهیز کنید.

ژل رووفیل فاین، پلاس و اولترا نباید در موارد زیر استفاده شود:

  1. رفع چین و چروک‌های سطحی
  2. تزریق در مواردی به غیر از تزریقات درون پوستی
  3. استفاده به همراه پیلینگ، لیزردرمانی یا سونوگرافی
  4. در صورت وجود اختلال پوستی، التهاب یا عفونت در ناحیه درمان یا نزدیک این ناحیه
  5. در صورت وجود حساسیت شدید به اسید هیالورونیک، وجود سابقه آلرژی شدید یا شوک آنافیلاکتیک
  6. وجود بیماری خود ایمنی

در اثر احتمال واکنش با فیلرهای دیگر توصیه می‌شود که از تزریق ژل رووفیل فاین، پلاس و اولترا در صورت وجود فیلرهای دیگر در ناحیه مورد نظر خودداری شود.

در دوران بارداری و یا در صورت قرار داشتن در دوران شیردهی بایستی از تزریق ژل خودداری شود. همچنین از استفاده از ژل در افراد زیر ۱۸ سال نیز بایستی اجتناب شود.

میزان ماندگاری ژل رووفیل

بحث ماندگاری برای بسیاری از مردم اهمیت دارد. زیرا اگر ماندگاری یک ژل کم باشد مجبور هستید به زودی از وقت و زمان خود بگذرید و به ترمیم آن بپردازید. حتما خود شما بهتر می‌دانید که معمولا میزان ماندگاری ژل‌ حدود ۶ ماه است. ژل رووفیل ماندگاری بیشتری نسبت به ژل‌های دیگر دارد و حدود ۱۲ ماه ماندگاری دارد.

پس اگر این موضوع برای شما اهمیت دارد بهتر است ژل رووفیل را در لیست انتخاب های خود قرار دهید. البته ناگفته نماند که این موضوع به عوامل مختلفی هم بستگی دارد. برای  مثال اگر پزشک تجربه کافی نداشته باشد و میزان دقیقی از آن را تزریق نکند و در کل این کار را به درستی انجام ندهد، ماندگاری ژل هم کمتر می‌شود.

همان قدر که در انتخاب ژل، حساسیت به خرج می‌دهید، همان قدر هم در انتخاب پزشک متخصص حساسیت به خرج دهید. این موضوع را دست کم نگیرید. با انتخاب یک کلینیک معتبر و باتجربه خیالتان از پزشکان آن مجموعه هم راحت است.

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید