از مزوبوتاکس چه می دانید ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق ژل لب اصفهان | از مزوبوتاکس چه می دانید ؟

مزوبوتاکس چیست؟

روشی به نام مزوبوتاکس ابداع شده است که بیشتر در افرادی کاربرد دارد که دوست ندارند بعد از تزریق بوتاکس چهره‌ی مصنوعی یا به بیان دیگر چهره ماسکه‌ داشته باشند.خیلی از بازیگران از این روش استفاده می‌کنند چرا که چهره‌شان حالت طبیعی داشته باشد و در عین طبیعی بودن جوانی صورت خود را حفظ کرده باشند.

اما چگونه؟ راز آن این است که بوتاکس را به روش خاصی رقیق و به صورت واحدهای خیلی کوچک و نزدیک به هم روی کل پوست صورت تزریق می‌کنند. با این روش چهره خیلی شاداب و بدون چین و چروک خواهد شد، بدون اینکه حرکات صورت ماسکه باشد.

می‌توان از روش مزوبوتاکس برای ترمیم انواع پوست‌ها استفاده کرد و در ترمیم آن موفق بود.سم بوتولینوم همچنین می‌تواند باعث کاهش تولید سبوم شده و در نتیجه آکنه را درمان کند، بنابراین برای پوست‌های چرب و پوست‌های مستعد سبوم نیز کاربرد دارد.از سم بوتولینوم برای درمان پوست‌های پیر که دارای خطوط ریز و چین و چروک می‌باشند نیز می‌توان استفاده کرد.

این بهبودی از طریق کاهش میزان کشش در عضله‌های منقبض شده صورت انجام می‌شود و در نتیجه موجب درمان پیری صورت می‌شود.سم بوتولینوم،مانع آزاد شدن استیل کولین موجود در غدد عرق شده و آن را مهار می‌کند و باعث کاهش تعرق شده و در نتیجه به پوست، ظاهری نرم و صاف می‌دهد و علاوه بر آن مزایای دیگری نیز می‌تواند برای سلامتی پوست داشته باشد.

کاندید مناسب مزوبوتاکس

اگر بوتاکس منظم و بدون عارضه داشته اید ، احتمالاً مشکلی در مزوبوتاکس نخواهید داشت. اما اگر در گذشته واکنش آلرژیک به بوتاکس داشته اید ، نباید تحت مزوبوتاکس قرار بگیرید ، زیرا ممکن است واکنش مشابهی داشته باشید.
همچنین ، اگر به لیدوکائین ، یک ماده بی حس کننده حساسیت دارید ، نباید درمان با مزوبوتاکس داشته باشید.
مزوبوتاکس برای افرادی که بیماری های عصبی عضلانی دارند ، مانند آتروفی عضلانی نخاع و اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS) توصیه نمی شود.

تزریق ژل لب اصفهان 

بهترین تزریق چربی اصفهان | مزوبوتاکس

نشانه های واکنش آلرژیک عبارتند از:

  • تورم
  • کهیر
  • خارش
  • داشتن قرمزی خفیف بعد از عمل طبیعی است.

قرمزی موقتی است و معمولاً ظرف یک ساعت بهبود می یابد. در صورت ادامه قرمزی ، کبودی یا تورم پس از درمان ، پزشک را در جریان بگذارید .

محل تزریق

مزوبوتاکس برای درمان نواحی وسیعی از درم (لایه ضخیم بافت زیر اپیدرم که تشکیل دهنده پوست حقیقی است) ایده‌آل می‌باشد. تعدیل کننده‌های عصبی مانند بوتاکس زیبایی، دیسپورت یا زئومین، رقیق می‌شوند اما به ماهیچه‌های خاصی تزریق نمی‌شوند؛ بلکه در نواحی وسیع‌تر و بالاتر از سطح پوست تزریق می‌شوند که باعث می‌شود در درمان چین و چروک‌های عمیق پوست و خطوط مشخص آن بسیار موثر باشند.

 

تزریق چربی اصفهان  _ تزریق ژل لب اصفهان 

ارتباط با پزشک 

 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید