مزایای تزریق ژل برای شقیقه ها

مزایای تزریق ژل برای شقیقه ها | بهترین تزریق چربی اصفهان

بررسی مزایای تزریق ژل برای شقیقه ها

شقیقه‌ها یکی از نقاط حساس بدن به شمار ‌می‌روند. به همین خاطر بسیار مهم است که تزریق ژل در این ناحیه حتما از سوی یک پزشک متخصص صورت بگیرد. اگر پزشک از تجربه، مهارت و تخصص کافی برخوردار نباشد، منطقه انجام تزریق را به درستی انتخاب نمی‌کند و نمی‌تواند شما را به نتایج دلخواه برساند. اگر برای تزریق ژل به شقیقه‌ ها به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید و این کار را در یک شرایط استاندارد زیر نظر بهترین تزریق چربی اصفهان انجام بدهید، شانس بسیار زیادی برای رسیدن به نتایج مطلوب از این فعالیت خواهید داشت.

تزریق ژل در شقیقه ها، چه تغییری در ظاهر شما ایجاد می کند؟

شقیقه‌ها درست در کناره‌های صورت شما و در مجاورت چشم‌ها قرار دارند. انتهای ابرو‌های شما نیز درست به جلوی شقیقه‌ها می‌رسد و در قسمت بالای شقیقه‌ها نیز پیشانی قرار گرفته است. وقتی سن افزایش پیدا می‌کند، همه ما شاهد از دست رفتن بخشی از حجم شقیقه‌های خود هستیم. محو شدن بخشی از شقیقه‌ها، یک روند طبیعی در پروسه افزایش سن به شمار می‌رود. کاهش حجم این بخش از صورت، حتی روی افزایش چین و چروک نیز تاثیر می‌گذارد. این روند در دهه سوم زندگی شما آغاز شده و پس از چهل سالگی اوج می‌گیرد.

برای این وضعیت یک راه‌حل بسیار خوب وجود دارد و آن، استفاده از فیلر‌ها برای تزریق به این ناحیه است. این کار موجب می‌شود که شما دوباره طراوت را به شقیقه‌ها برگردانید، چین و چروک صورت را کاهش بدهید و از ظاهری به مراتب جوان‌تر و شاداب‌تر نسبت به گذشته برخوردار شوید. این تزریق در ظاهر ساده است اما تغییرات بسیار مطلوبی را برای شما رقم خواهد زد.

نحوه تزریق ژل برای شقیقه ها

تزریق ژل شقیقه برای تغییر وضعیت ظاهری این نقطه از بدن، بسیار موثر به نظر می‌رسد. این تزریق، حجم از دست رفته در شقیقه‌های شما را احیا خواهد کرد. بسیاری از فیلر‌ها به کمک موادی طبیعی که در ترکیب خود دارند، نتایجی کاملا طبیعی را برای شما به وجود می‌آورند و زیبایی را با حداقل آثار جانبی به شما هدیه می‌دهند.

این فرآیند در زمانی بسیار کوتاه برای شما انجام می‌گیرد. پس از انجام آزمایش‌های اولیه و مشاوره‌های لازم با پزشک، در ابتدا نوع فیلر مناسب برای شما انتخاب می‌شود و پزشک سپس میزان ژل مورد نیاز برای تزریق را نیز انتخاب می‌کند. شما در یک روز مشخص راهی کلینیک تزریق ژل می‌شوید و در زمانی حدود سی دقیقه، این فعالیت را پشت سر می‌گذارید. از آنجایی که بسیاری از فیلر‌ها در ترکیب خود از مواد بی‌حس‌کننده نیز برخوردار هستند، شما نیازی به استفاده از بی‌حسی موضعی نیز در این فرآیند نخواهید داشت. البته در مواردی که آستانه تحمل فرد پایین باشد، باید بی‌حسی موضعی به صورت جداگانه تزرق شود. تزریق ژل بدون جراحی، بخیه، درد و خونریزی و با سرنگ‌های بسیار کوچک برای شما انجام می‌شود و نتایج بسیار قابل قبولی را نیز به وجود می‌آورد.

مزایای تزریق ژل برای شقیقه ها | بهترین تزریق چربی اصفهانانتظارات از تزریق ژل برای شقیقه ها

بلافاصله پس از پایان تزریق، شما شاهد تغییرات محسوسی در ظاهر خود خواهید بود. تغییرات اولیه خیلی زود خودشان را نمایان می‌کنند. عوارضی مثل تورم و کبودی در سه روز اول همراه شما هستند و پس از آن به تدریج محو می‌شوند. تقریبا پس از حدود دو هفته، نتایج نهایی این عمل زیبایی رفته رفته خود را نشان می‌دهند.
البته زمان دقیق ظهور نتایج نهایی در افراد با شرایط متفاوت، یکسان نخواهد بود. میزان ماندگاری تزریق ژل برای شقیقه ‌ها نیز به فیلر انتخاب شده بستگی دارد اما به طور متوسط شما می‌توانید بین ۹ ماه تا یک سال از مزایای این تزریق برخوردار شوید.

مزایای تزریق ژل به شقیقه ها

اصلاح ساختار صورت

به کمک تزریق ژل به شقیقه ‌ها، می‌توانید ساختار صورت خود را اصلاح کنید و نشانه‌های پیری را تا حد امکان از بین ببرید. این کار موجب می‌شود که شما دوباره از ظاهری جوان و شاداب برخوردار شوید و طراوت لازم را در چهره خود به دست بیاورید.
به کمک تزریق فیلر به شقیقه‌ ها، شما جوان‌تر از سن واقعی خود به نظر خواهید رسید.

تقویت آبرسانی به پوست

هیالورونیک اسید به کار رفته در بعضی از فیلر‌ها، به صورت طبیعی نیز در بدن شما یافت می‌شود. این ماده می‌تواند آبرسانی و همچنین رسیدن مواد مغذی به پوست را تقویت کند. در نتیجه با استفاده از این فیلر‌ها برای شقیقه‌ها، پوست شما کیفیت به مراتب مطلوب‌تری پیدا خواهد کرد.

فرآیند سریع و بدون نیاز به جراحی

تزریق ژل، یک فرآیند بسیار سریع است که در آن از ابزار جراحی استفاده نمی‌شود. این فرآیند حدودا در سی دقیقه برای شما به پایان خواهد رسید. از آنجایی که در این فرآیند از ابزاری مثل چاقوی جراحی و بخیه استفاده نمی‌شود، در نتیجه عارضه‌های جانبی آن نیز بسیار کم و محدود خواهند بود.

قابلیت برگشت‌پذیری

اگر به هر دلیلی، از نتایج تزریق فیلر به شقیقه‌ ها راضی نبودید، می‌توانید این فیلر را به راحتی از شقیقه‌های خود خارج کنید. قابلیت برگشت‌پذیری، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها در تزریق فیلر به شمار می‌رود و یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این عمل زیبایی محسوب می‌شود.

ریسک پایین

تزریق فیلر به شقیقه، یک عمل بسیار امن به شمار می‌رود و خطری را برای شما ایجاد نمی‌کند.
این فعالیت اساسا یک فرآیند پرریسک نیست و دوران رسیدن به بهبودی کامل نیز در آن کاملا کوتاه خواهد بود.

نتایج طبیعی

تزریق ژل برای شقیقه‌ ها به هیچ‌وجه یک ظاهر مصنوعی برای شما ایجاد نمی‌کند.
نتایج حاصل از این فرآیند به شدت طبیعی هستند.

صرفه مالی

این فعالیت نسبت به انواع جراحی‌ها و حتی نسبت به تزریق چربی، برای شما هزینه‌های کم‌تری را به دنبال دارد چرا که تنها در یک مرحله صورت می‌گیرد.

  • مراقبت های بعد از تزریق فیلر به شقیقه ها
  • عدم مصرف داروهای رقیق‌کننده خون و الکل به مدت دو هفته
  • بالاتر بودن سر نسبت به بدن برای جلوگیری از تورم پوستی
  • فشار نیاوردن به محل تزریق
  • شستن صورت با شوینده ملایم
  • استفاده از کمپرس یخ برای برطرف نمودن التهاب و ورم
  • مصرف آب بیشتر برای افزایش ماندگاری نتیجه تزریق فیلر شقیقه

 | اینستاگرام دکتر مسیح شمعی تزریق چربی اصفهان |


بیشتر بخوانید:

میزان درد تزریق ژل لب

تفاوت کاربرد ژل و بوتاکس

تزریق ژل چانه

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید