تفاوت متخصص تزریق ژل و چربی با پزشکان

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق ژل لب اصفهان | انتخاب متخصص تزریق چربی و تزریق ژل

تفاوت اصلی بهترین متخصص تزریق چربی با سایر پزشکان

متخصص تزریق ژل و چربی | قطعا باید این موضوع را دانست که هزینه‌های انجام عمل تزریق چربی زیر نظر یک متخصص تزریق چربی اصفهان ، بیشتر خواهد بود؛ زیرا هم سلامتی عمومی بدن را تضمین می‌کند و هم ماندگاری و عمر بیشتر عمل را ضمانت می‌کند.

برخی پزشکان سعی می‌کنند میزان چربی که باید در 3 جلسه تزریق شود، در یک جلسه تزریق می‌کنند و این باعث ریسک بیشتر در کل فرآیند عمل می‌شود. حتی در برخی موارد دیده شده که منجر به تخلیه چربی می‌شود و هزینه‌های متقاضی را دو چندان می‌کند. در کل تزریق چربی به صورت، عملی نیست که باعث ایجاد حساسیت و عوارض شود اما شدیدا عمل ظریفی است و دقت زیادی می‌خواهد. باید بدانید تعیین نقاط صحیح برای تزریق چربی از حیاتی‌ترین نکات موفقیت عمل محسوب می‌شود.

بهترین تزریق چربی اصفهان | بهترین تزریق چربی اصفهان
چرا باید دکتر مسیح شمعی را به عنوان پزشک تزریق چربی و  تزریق ژل لب اصفهان انتخاب کنیم؟

افتخارات و گواهینامه ها

  1. گواهی نامه طب سوزنی، درمانی، اختلالات روحی و روانی
  2. گواهی نامه طب سوزنی، پیشرفته لارغری
  3. گواهینامه طب سوزنی درد
  4. گواهی نامه طب سوزنی درمانی مفاصل و ماهیچه ها
  5. گواهی نامه طب سوزنی زیبایی

تزریق ژل لب اصفهان | نکات تزريق ژل لب اصفهان

ارائه خدمات زیبایی تزریق چربی و تزریق ژل لب اصفهان

تجربه و تخصص بالای آقای دکتر مسیح شمعی در ارائه خدمات تزریق چربی مدلینگ، تزریق چربی نانوفت و تزریق چربی گونه، زیر چشم، پیشانی

ماندگاری تزریق ژل به لب چقدر است؟

ماندگاری ژل‌ لب به چند عامل بستگی دارد که در ادامه توضیح داده‌ایم:

  • نوع ژلی که استفاده می‌کنید. مثلاً ژل‌های هیالورونیک اسیدی بین ۶ تا ۹ ماه ماندگاری دارند. ژل‌های نیمه‌دائمی حدود یک تا دو سال ماندگار هستند. ژل‌های دائمی مدت بسیار طولانی‌تری دوام می‌آورند.
  • برند ژلی که استفاده شده است. شرکت‌های مختلف ژل‌هایی با فرمولاسیون‌های مختلف تولید می‌کنند. برخی از این ژل‌ها مختص تزریق به لب هستند و برخی برای تزریق به نواحی دیگر صورت بهترند.
  • میزان حجم‌دهی به لب مهم است. حجم‌دهی بیشتر، ترمیم دیرتری نیاز دارد.
  • متابولیسم بدن شما و شرایط فیزیولوژیک پوست نیز تعیین کننده است. برخی متابولیسم سریع‌تری دارند و هیالورونیک اسید تزریق شده خیلی زود جذب بدن می‌شود.
  • پس ماندگاری ژل به عوامل زیادی بستگی دارد. برخی از مراجعین ما هر ۶ ماه برای ترمیم و تزریق دوباره مراجعه می‌کنند و برخی هم تا ۹ یا ۱۰ ماه نیاز به تزریق دوباره ندارند. ماندگاری از فرد به فرد متفاوت است و باید ببینیم که در مورد شما چگونه است.

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید