ماندگاری و ویژگی های ژل آلاینا

ماندگاری و ویژگی های ژل آلاینا | بهترین تزریق چربی اصفهان

بررسی ماندگاری و ویژگی های ژل آلاینا

افرادی که امروزه به دنبال تزریق ژل به بدن خود هستند، دیگر مثل گذشته با محدودیت در انتخاب روبرو نمی شود. امروزه فیلر های بسیار متنوع و متعددی در بازار وجود دارند و هر کدام نیز از کارایی و قابلیت خاصی برخوردار هستند. ژل آلاینا یکی از محصولات معتبر موجود در بازار است که نتایجی جذاب، دلچسب و طبیعی را برای ظاهر شما رقم می زند. به همین خاطر، افراد زیادی این فیلر را برای تزریق به صورت و یا بدن خود در نظر می گیرند.

ژل آلاینا

استفاده از ژل آلاینا، یک روش مدرن برای رسیدن به زیبایی مطلوب است. این فیلر با جدیدترین تکنولوژی ها ساخته شده و استفاده از آن، به شدت امن و مطمئن خواهد بود. این ژل در جریان انجام تزریق، پیچیدگی خاصی برای شما به وجود نمی آورد و برای افراد بسیار زیادی با شرایط کاملا متفاوت، مناسب به نظر می رسد. اگر این ژل در اندازه درست و با تکنیک درست تزریق شود، شما خیلی زود شاهد ظهور نتایج حاصل از این تزریق در ظاهر خود خواهید بود.

افرادی که از ژل آلاینا استفاده کرده اند، شاهد بهبود کیفیت پوست، تصحیح چین و چروک ها، جوانسازی ظاهری و همچنین ایجاد حجم مناسب برای ظاهر خود هستند. این ژل نتایج قدرتمندی را به دنبال دارد و برای رسیدن به شادابی و طراوت بیشتر در چهره، کاملا ایده آل به نظر می رسد.

این ژل در کشور آلمان با دقت و مهارت بسیار زیادی تولید می شود و یکی از بهترین محصولات اروپایی موجود در بازار به شمار می رود. ژل آلاینا تاییدیه اتحادیه های مختلف بهداشت را در اروپا و جهان نیز به دست آورده است.

ژل آلاینا چگونه ساخته می شود؟

ژل آلاینا، فیلری ساخته شده از جنس هیالورونیک اسید است. این ماده به صورت طبیعی نیز در بدن انسان وجود دارد. در تولید این ژل، از محصولات حیوانی استفاده نمی شود و این موضوع، شرایط را برای رقم خوردن نتایجی کاملا طبیعی برای مصرف کننده، فراهم می کند. فناوری های نوین به کار رفتن در تولید آلاینا، موجب خالص سازی ترکیب آن می شود. استفاده از هیالورونیک اسید خالص و با کیفیت، ژل آلاینا را به یکی از محصولات بسیار موثر وجود در بازار تبدیل می کند.

ژل آلاینا با بهترین کیفیت تولید می شود و به همین خاطر، نتایجی قابل اتکا دارد. هیچ نوع ماده سمی و خطرناکی در مواد اولیه این فیلر وجود ندارد. این ژل در بازار انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن ها می توانند پاسخگوی یکی از نیاز های شما باشند. در حقیقت آلاینا محصولات مختلفی برای افرادی در شرایط متفاوت تولید می کند که هر کدام از آن ها، از قابلیت های منحصر به فردی برخوردار هستند. جوانسازی پوست، محو شدن خط و خطوط و بازگشت حجم ایده آل به پوست، از نتایج استفاده دقیق و اصولی از این فیلر محسوب می شوند.

ژل آلاینا چه ویژگی های مثبتی دارد؟

ویژگی های مثبت ژل آلاینا، یکی از دلایل محبوب شدن این فیلر در کشور آلمان و به تدریج سراسر جهان هستند. آلاینا یک محصول مطمئن با اثرگذاری بی‌ نظیر است و خاصیت تطبیق پذیری قابل توجهی نیز دارد.

  • پیش از تزریق ژل آلاینا، شما هیچ نیازی به انجام تست آلرژی نخواهید داشت.
  • استفاده از هیالورونیک اسید طبیعی در تولید این ژل، احتمال بروز واکنش آلرژیک را از بین می برد. در نتیجه شما در زمان تزریق این فیلر، نگران انواع آلرژی ها و عفونت ها نخواهید بود.
  • این تزریق در زمان بسیار کوتاهی انجام می شود و وقت خاصی را از شما نمی گیرد.
  • بلافاصله پس از انجام تزریق می توانید به موقعیت شغلی و وضعیت عادی زندگی خود برگردید. آلاینا شما را ایزوله نمی کند و دوران ریکاوری آن نیز بیشتر از آن چه تصور می کنید، کوتاه است.
  • استفاده از ژل آلاینا، نتایجی کاملا طبیعی را برای شما رقم می زند و ظاهری مصنوعی برای شما ایجاد نخواهد کرد.
  • این فیلر ماندگاری نسبتا بالایی دارد و پس از پایان دوران تاثیر، شما می توانید با انجام یک تزریق دیگر همان نتایج قبلی را برای خود تکرار کنید.

آیا مصرف ژل آلاینا، عوارض جانبی دارد؟

تقریبا هیچ نوع فعالیت زیبایی وجود ندارد که هیچ عوارضی به دنبال نداشته باشد اما عوارض ناشی از تزریق ژل آلاینا، بسیار ناچیز و محدود است. به اندازه ای که حتی می توان این آثار جانبی را تقریبا نادیده گرفت. پس از تزریق ژل آلاینا، شما برای چند روز عارضه هایی مثل کبودی، تورم و یا التهاب پوستی را مشاهده خواهید کرد. در این مورد جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. چرا که این موضوع تقریبا برای تمامی افرادی که این تزریق را پشت سر می گذارند، اتفاق می افتد. لازم است که شما تنها چند روز صبر کنید تا این علائم به طور کامل ریشه کن شوند. پس از چند روز، همه این نشانه ها از ناحیه انجام تزریق محو خواهند شد و هیچ ردی از آن ها در ظاهر شما باقی نخواهد ماند.

برای کاهش اثرات جانبی ناشی از تزریق ژل آلاینا، باید مراقبت های لازم را مد نظر قرار بدهید. این مراقبت ها پس از انجام تزریق، از سوی بهترین دکتر تزریق ژل به شما توضیح داده می شوند. عوارض جانبی تنها در شرایطی شدت می گیرند که شما این مراقبت ها را به طور کامل نقض کنید و آن ها را جدی نگیرید. تنها در این صورت شما با عارضه های جانبی زیادی روبرو خواهید شد.

ماندگاری ژل آلاینا چقدر است؟

قبل از انتخاب یک فیلر برای انجام تزریق، بسیاری از افراد بیشتر از هر چیزی به ماندگاری آن اهمیت می دهند. چرا که استفاده از ژل های تزریقی، نمی تواند یک تغییر همیشگی را در ظاهر شما رقم بزند. همه ژل ها دیر یا زود جذب بدن شما می شوند و اثرات آن ها نیز از بین می رود. زمان دقیق ماندگاری به سوخت و ساز بدن شما، تکنیک به کار رفته در تزریق، میزان ژل مورد استفاده و همچنین انجام مراقبت های بعد از تزریق بستگی خواهد داشت.

میزان ماندگاری ژل آلاینا به طور متوسط بین 8 تا 12 ماه برآورد می شود. در مقیاس فیلر ها، این ماندگاری متوسط رو به بالا به نظر می رسد. چرا که در بازار هم فیلر هایی با ماندگاری کم تر و هم ژل هایی با ماندگاری بیشتر موجود هستند.

پس از تزریق ژل آلاینا، شما تقریبا برای مدت یک سال به تزریق دیگری نیاز ندارید و بعد از آن، باید برای پشت سر گذاشتن جلسه بعدی آماده شوید. البته همان طور که می دانید این زمان در بعضی از افراد زودتر و در بعضی های دیگر نیز دیرتر اتفاق می افتد و بستگی به شرایط خاص هر فرد دارد.

 |  اینستاگرام دکتر مسیح شمعی بهترین تزریق چربی اصفهان |


بیشتر بخوانید : 

کاربرد و ماندگاری ژل آلیاکسین

سوالات متداول لیزر پوست و مو

تزریق ژل لب روسی

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید