راهکارهای افزایش ماندگاری تزریق ژل

بهترین تزریق چربی اصفهان | راهکارهای افزایش ماندگاری تزریق ژل

روش‌های موثر برای افزایش ماندگاری تزریق ژل

بسیاری از افرادی که از روش‌های تزریق ژل استفاده می‌کنند، نگران ماندگاری آن هستند. برای بیشتر کردن مدت ماندگاری تزریق ژل باید به چند نکته مهم توجه کرد.

مراقبت از پوست

مهمترین فاکتور برای افزایش ماندگاری ژل‌های تزریقی محافظت از پوست و استفاده از کرم‌های آبرسان و مرطوب کننده است. اسیدهای هیالورونیک معمولا به سرعت جذب بدن شده و ماندگاری خود را از دست می‌دهند. از این رو، با آشامیدن آب سرعت جذب آن را کاهش و در نتیجه ماندگاری آن را افزایش دهید.

حفاظت پوست در برابر نور خورشید

یکی دیگر از روش‌های افزایش ماندگاری تزریق ژل ، حفاظت پوست در برابر نور خورشید است. به همین خاطر هنگام بیرون رفتن حتما از کرم‌های ضدآفتاب مرغوب استفاده کنید. در غیر این صورت اشعات نور خورشید موجب تخریب بافت پوست و در نتیجه از بین رفتن اثر ژل‌ها می‌شوند.

بهترین تزریق ژل لب اصفهان | راهکارهای افزایش ماندگاری تزریق ژل

مصرف ویتامین‌های مناسب

بهتر است برای ماندگاری ژل‌های تزریقی از غذاهایی استفاده کنید حاوی ویتامین‌های مختلف بویژه زینک (روی) باشند. مصرف زینک باعث می‌شود تا عملکرد پوست بهتر و در نتیجه ماندگاری ژل‌های تزریقی بیشتر شود. در ضمن از خوردن غذاهایی مضر مانند کنسرو و مواد غذایی فرآوری شده جدا خودداری کنید. همچنین مصرف مواد قندی نظیر نوشابه‌ها و نوشیدنی‌های گازدار را کاهش دهید.

در این مطلب شما را با راه های مراقبت و افزایش ماندگاری تزریق ژل اشنا کردیم. معمولا تزریق ژل‌های موقتی بسیار موثرتر بوده از سوی پزشکان توصیه می‌شود؛ چراکه ژل‌های موقتی این خاصیت را دارند که به سرعت از بین بروند و اگر فردی از نتایج آن راضی نباشد روش‌های جایگزین را امتحان کند. اما، فیلرهای تزریقی دائمی این خاصیت را نداشته و درصورت عدم رضایت بیمار می‌تواند بر روحیه فرد تاثیر منفی بگذارد. از این رو، پزشکان توصیه می‌کنند که هرگز از روش‌های دائمی استفاده نشود.

 

بیشتر بخوانید : تزریق ژل به لب در دنیای امروز

 

صفحه رسمی دکتر مسیح شمعی 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید