5 مزیت مادلینگ صورت با تزریق ژل

بهترین تزریق چربی اصفهان | مادلینگ صورت با تزریق ژل

زاویه سازی صورت با تزریق ژل

مادلینگ صورت و برجسته کردن خط فک  از اعمال زیبایی است که این روزها بسیار رواج پیدا کرده و روشهای مختلفی هم برای انجام این کار وجود دارد که یکی از آنها تزریق ژل یا فیلر است. این عمل بدون نیاز به بیهوشی و بستری شدن، تغییرات آنی و نسبتاً ماندگاری در چهره ایجاد می‌کند که از آن جمله می‌توان به مشخص کردن زاویه فک و خطوط فک و برجسته نمودن گونه و چانه اشاره کرد که این اجزا در تناسب باهم برجسته شده و حالت زیبایی به صورت می‌دهند.

مادلینگ صورت به روشهای مختلفی از قبیل تزریق چربی، لیفت صورت با نخ و … قابل انجام است. در واقع زاویه سازی صورت  عملی است که به وسیله آن تغییراتی بر روی فک انجام می‌شود و در نتیجه این تغییرات، صورت حالتی مانند V پیدا می‌کند. بنابراین زاویه سازی صورت با کوچک کردن فک، لاغر نمودن صورت و برجسته سازی گونه و چانه انجام می‌شود. گاهی هم از این عمل به عنوان اقدام درمانی برای افرادی که در طی یک حادثه یا به صورت مادرزادی دچار مشکل در ناحیه فک هستند، استفاده می‌شود.

تزریق ژل لب اصفهان | زاویه سازی صورت با کمک تزریق ژل

5 مزیت مادلینگ صورت با تزریق ژل

تزریق ژل یا فیلر یک روش غیر جراحی برای زاویه سازی صورت محسوب می‌شود. در این روش ابتدا آناتومی صورت توسط پزشک مورد بررسی قرار می‌گیرد و قسمت‌هایی که باید تزریق انجام شود، مشخص می‌گردد. نواحی مورد تزریق، گونه‌ها، چانه و خط فک می‌باشد. گاهی برای زاویه سازی صورت نیاز به رفع غبغب است که این امر نیز به شیوه‌های مختلفی قابل انجام است.

با توجه به اینکه در این روش از چه نوع ژلی استفاده می‌شود، ماندگاری مادلینگ چهره با تزریق ژل یا فیلر متغییر است. توصیه می‌شود در این کار حتماً از ژل‌های دارای تأییدیه و معتبر استفاده نمایید زیرا در غیر این صورت ممکن است درگیر عوارض گاهاً غیر قابل جبران شوید.

تزریق ژل لب اصفهان | زاویه سازی صورت با تزریق ژل

1- نتایج آن فورى و آنى است و بیمار مى‌تواند چانه و خط فک جدید خود را بلافاصله مشاهده کند.
2- برجسته کردن خط فک، گونه‌ها و تقویت چانه بدون جراحى نسبت به روش جراحى، مقرون به صرفه تر است.
3- عمل جراحى بین یک تا دو ساعت وقت مى‌برد در حالیکه تزریق ژل حدود ۲۰ دقیقه زمان می‌برد.
4- در روش جراحى، بیمار بیهوش می‌گردد و صورت بیمار باید برش داده شود. همچنین در روش جراحى ممکن است جاى بخیه‌ها تبدیل به اسکار شود و یا فرد دچار عفونت شود. تقویت چانه و خط فک با استفاده از مواد پر کننده بسیار سریع، در مطب، و بدون بیهوشى انجام مى‌شود.
5- تزریق فیلر برای زاویه سازی صورت به قدرى سبک است که بیمار مى‌تواند در همان روز بعد از تزریق به محل کار خود برگردد و به زندگی روزمره خود بپردازد. اما در روش جراحى، بیمار مى‌بایست حدود یک تا دو هفته در منزل استراحت کند.

 

 

دکتر مسیح شمعی 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید