تاثیر مادلینگ صورت با چربی

بهترین تزریق چربی اصفهان |مادلینگ صورت با چربی

زاویه سازی صورت با چربی

مادلینگ صورت با چربی این امکان را برای شما فراهم می آورد تا با کشیدن کانتورهای اطراف صورت، ظاهری V شکل برای خط فک صورتتان به وجود آورید. در این روش دکتر تزریق چربی شما، مقدار کمی از بافت چربی موجود در شکم و یا ران شما را برداشته و به صورت کانول های حفره ای به صورت شما تزریق می کند.

این کانول ها از لوله هایی توخالی ۱ میلی متری تشکیل شده اند که انتهای ضخیمی دارند و یک سوراخ کوچک در آنها تعبیه شده است که محل خروج چربی می باشد. اکثر کسانی که از این روش استفاده می کنند در روزهای اولیه با کبودی و تورم روبرو می شوند اما باید بدانید که این موارد در مدت زمانی کوتاه برطرف خواهد شد.

آیا زاویه دار کردن صورت با تزریق چربی مفید است؟

امروزه تزریق پرکننده‌هایی مانند چربی از محبوب‌ترین روش‌ها برای حفظ زیبایی اندام و صورت است که یکی از پرکاربردترین آن‌ها زاویه سازی فک می‌باشد. با انتقال چربی و زاویه دادن به فک، مناطق خالی که حالتی گرد داشتند پر می‌شوند، همچنین زاویه استخوان و فک پایین نیز تقویت خواهد شد و در نهایت زاویه فک تیز خواهد شد. متد تزریق چربی به علت استفاده از چربی بدن خود فرد زیباجو، هیچگونه عارضه جدی را در بدن وی ایجاد نمی‌کند و در کانتورینگ و زاویه سازی فک نتایج رضایت بخش و درخشانی را به نمایش گذاشته است. از مزایای این روش می‌توان به صرفه اقتصادیش اشاره کرد، می‌پرسید چطور؟

پزشک تزریق چربی اصفهان برای تزریق چربی به فک نیاز به استخراج چربی از نواحی مانند شکم، باسن، پهلو و یا ران پای زیباجو دارد؛ خارج کردن حجم چربی تا حدودی به نظر و درخواست متقاضی دارد. بنابراین می‌توان برای حدود 10 جلسه تزریق، از بدن چربی استخراج کرد و با خیال راحت و بدون صرف هزینه اضافه دیگر جلسات شارژ خود را انجام دهد و به مدت طولانی از زاویه فک خود لذت ببرد.

بهترین تزریق چربی اصفهان |ترمیم تزریق چربی صورت و نکات مهم آن .

نحوه تزریق چربی به منظور زاویه سازی

تزریق چربی برای زاویه سازی فک توسط پزشک متخصص در این زمینه انجام می‌گیرد. زیباجویانی که از ویژگی‌های صورت خود ناراضی هستند اغلب به جای انجام عمل‌های جراحی پیچیده و پرهزینه ترمیمی به پیوند چربی صورت برای زاویه سازی فک خود روی می‌آورند. به طور کلی این متد به نحو زیر انجام می‌شود:

قبل از زاویه سازی با تزریق چربی پزشک متخصص زیبایی از بی حسی موضعی استفاده خواهد کرد . تا در هنگام تزریق زیباجو دچار درد و فشار نشود و هرگونه ناراحتی را به حداقل میزان خود برساند.

در مرحله اول سلول‌های چربی به کمک لیپوساکشن از ناحیه اهدا کننده .(معمولاً از شکم یا از ران یا باسن) با استفاده از یک سوزن کوچک متصل به سرنگ (کانول) استخراج می‌شوند .
سپس چربی در سانتریفیوژ تصفیه می‌شود تا خون، مایعات و سلول‌های چربی آسیب دیده قبل از استفاده برای تزریق به صورت جدا شوند.
سپس پزشک متخصص شروع به تزریق چربی خواهد کرد. هر زیباجو به طور متوسط به یک تا چهار سرنگ و تزریق (با توجه به آناتومی و فک خود) نیاز خواهد داشت.

در حالت کلی تزریق چربی به فک و صورت در حدود 20 دقیقه طول خواهد کشید . و زیباجو پس از آن بدون نیاز به بستری و انتقال به بخش ریکاوری، آماده ترخیص خواهد بود. بسیاری از افراد نگران چگونگی انجام انتقال چربی به فک و یا درد ناشی از آن هستند. برای رفع نگرانیشان باید گفت که هر نوع تزریقاتی ممکن است درد داشته باشد . اما در تزریق چربی به فک، به دلیل استفاده از بی حسی موضعی احساس درد به حداقل می‌رسد پس جای نگرانی وجود نخواهد داشت. تنها کافی است به پزشک ماهر و حاذقی برای انجام تزریق چربی مراجعه کنید و به وی اعتماد نمایید.

تزریق ژل لب اصفهان | مادلینگ صورت با چربی

تاثیرات و نتایج زاویه سازی با استفاده از تزریق چربی

با توجه به اینکه در هر مرحله از روش تزریق چربی، مقداری از سلول‌های چربی تزریق شده به پوست جذب می‌شوند لازم است که تزریق در چند مرحله انجام شود تا نتایج به دست آمده قابل قبول و رضایت بخش باشند.

از آن جایی که سلول‌های چربی تزریق شده از بدن خود شخص استخراج می‌شوند و در نهایت پس از فرآوری به بدن خود او تزریق می‌گردند می‎توان انتظار داشت تا عوارض جانبی و خطرات ناشی از آن کم باشد و بدون تحمل سختی‌های زیاد به نتیجه مورد نظر رسید.

اگر شما پزشک کاربلد و ماهری را برای انجام زاویه سازی صورت با تزریق چربی انتخاب نکنید، ممکن است وی مقدار چربی کافی برای فرم دهی بهتر فک را تشخیص ندهد و یا در برخی موارد زاویه مناسبی را ایجاد نکند. پس در ابتدا از ماهر و با تجربه بودن پزشک خود اطمینان حاصل نمایید زیرا انتخاب پزشک مناسب در چگونگی نتایج تاثیر زیادی خواهد داشت.
پس از انجام تزریق چربی فک بلافاصله می‌توان شاهد نتایج حاصل شده از آن بود زیرا نتایج در لحظه مشخص می‌شوند.

با پایان جلسه درمان، فک زیباجو زاویه‌ای اصولی و طبیعی خواهد داشت که حدودا 1 ماه بعد باید آن را تجدید کند. در صورتی که جلسات تمدید چربی منظم برگزار شود، ماندگاری آن حدود 1 سال خواهد بود.

عوارض احتمالی زاویه سازی صورت با تزریق چربی به صورت

با وجود مزایا و نکات مثبتی که تزریق چربی برای زاویه سازی صورت دارد برخی از افراد از عوارض جانبی ناشی از آن شکایت می‌کنند. توجه داشته باشید که عوارض ناشی از این روش بسیار جزئی بوده و مشکلی جدی برای زیباجویان ایجاد نمی‌کند. کسانی که دچار مشکلات جدی می‌شوند قطعا نکات مراقبتی گوشزد شده توسط پزشکشان در این زمینه را جدی نگرفته‌اند و یا در انتخاب کلینیک و پزشک خود سهل‌انکاری نموده‌اند. چند مورد از عوارض جانبی احتمالی که می‌تواند در نتیجه بی‌دقتی‌های پزشک و یا بیمار ایجاد شود عبارتند از:

 1. التهاب در نواحی تزریق
 2. عفونت در نواحی تزریق و استخراج چربی
 3. خونریزی در ناحیه استخراج چربی
 4. عدم تقارن بعد از زاویه‌سازی صورت
 5. ایجاد کبودی و ورم در ناحیه تزریق چربی
 6. احساس درد

بهترین تزریق چربی اصفهان | ویژگی های پزشک تزریق چربی

مراقبت های بعد از زاویه سازی تزریق چربی

دست زدن به نواحی تحت درمان ممنوع: برای مراقبت هرچه بهتر از دست زدن به نواحی تحت درمان اجتناب کنید. این کار به کاهش خطر ابتلا به عفونت و حرکت کردن چربی کمک می‌کند. پس از 24 ساعت، می‌توانید صورت خود را به آرامی با شامپوی مخصوص بشویید و آن‌ها را خشک کنید.

روی صورت نخوابید: تا زمانی که از تثبیت جای چربی در فکتان مطمئن نشدید. به هیچ عنوان روی صورت خود نخوابید زیرا چربی نباید تحت فشار قرار گیرند. خوابیدن طولانی مدت روی صورت ممکن است در نتیجه زاویه سازی فک با تزریق چربی تاثیر بگذارد.
به بهداشت مناطق تحت درمان اهمیت دهید: بعد از گذشت سه روز، ناحیه دهنده چربی و فک خود را با محلول الکلی به آرامی تمیز کنید. و تا آنجایی که امکان دارد از لوازم آرایشی استفاده نکنید.
عدم مصرف الکل: برای اینکه دوره نقاهت کوتاهی را تجربه کنید و مشکلات جدی برای شما ایجاد نشود بهتر است تا یک هفته بعد از تزریق چربی مصرف دخانیات و مشروبات الکلی را کنار بگذارید.
نور مستقیم خورشید دشمن چربی‌های تزریق شده است: از دیگر مواردی که باید بعد از تزریق چربی به آن دقت کرد عدم قرار گرفتن زیر نور مستقیم خورشید است. همان طور که می‌دانید اشعه مضر خورشید می‌تواند تا حد بسیار زیادی به بافت چربی نفوذ کند و آن را به اصطلاح آب کند و احتمال موفقیت نتیجه را کاهش دهند. در صورتی که مجبور به ترک خانه در طول روز شدید استفاده از روسری یا شال و یا کلاه لبه‌دار توصیه می‌شود.

مزایای زاویه سازی صورت با تزریق چربی

آنچه باعث شده تا زاویه‌ سازی صورت با تزریق چربی در بین پزشکان و افراد محبوب شود مزایای قابل توجه آن است. از جمله مهم‌ترین مزایای این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نتیجه‌بخشی بالا و سریع
 • آسان بودن پروسه انجام تزریق چربی به فک
 • کم تهاجم بودن روش تزریق چربی برای زاویه سازی صورت
 • عدم نیاز به دوره نقاهت طولانی مدت
 • عدم مشاهده عوارض جانبی خطرناک و اذیت کننده
 • ماندگاری بالا در مقایسه با سایر روش‌های مشابه
 • عدم نیاز به بیهوشی برای انجام آن

با مزیت های تزریق چربی به صورت آشنا شوید :

زاویه سازی فک با تزریق چربی

برخی از افراد به طور ژنتیکی دارای فک کوچکی هستند. از آنجایی که فرم فک تاثیر بالایی در زیبایی ظاهری افراد دارد تمایل به داشتن فکی برجسته در بین اشخاص زیاد شده است. تزریق چربی یکی از روش‌های کم خطر و مطمئن برای زاویه‌سازی فک است. به طوری که می‌توان به کمک بافت‌های چربی اضافی خود فرد نسبت به انجام این کار اقدام کرد. در نتیجه استفاده از چربی‌های بدن کاندید انجام زاویه‌سازی فک حساسیت‌ها و عوارض جانبی شدید و آزاردهنده‌ای متوجه بیمار نخواهد گردید.

تمامی افراد می‌توانند با مراجعه به کلینیک‌های قابل اطمینان نسبت به زاویه‌ سازی فک با تزریق چربی اقدام کنند.

 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید