آشنایی با روش های لیفت غبغب

بهترین تزریق چربی اصفهان | آشنایی با روش های لیفت غبغب

از روش‌های لیفت غبغب چه می‌دانید؟

یکی از مشکلاتی که باعث می‌شود فرم صورت ناخوشایند شود و افرادی زیادی به فکر از بین بردن آن باشند؛ غبغب می‌باشد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی برای حل این مشکل روش‌های مختلفی وجود دارد. یکی از آن روش‌ها که می‌تواند زیبایی را به چهره افراد برگرداند؛ لیفت غبغب می‌باشد.

افراد زیادی در ناحیه بین گردن و چانه خود دارای پوست آویزان و شل هستند؛ علاوه بر این چربی‌های اضافه نیز در این قسمت جمع می‌شوند در نتیجه عوامل گوناگونی دست به دست هم می‌دهند تا فرد دچار غبغب شود. ایجاد غبغب خود نیز دارای عواملی می‌باشد. با افزایش سن پوست صورت و گردن مانند دوران جوانی صاف و یکدست نیست و پوست صورت پیر می‌شود و دیگر مثل گذشته توانایی ارتجاعی ندارد.

کم کاری تیروئید سبب به وجود آمدن غبغب در فرد بیمار می‌شود. برخی افراد که دچار اضافه وزن و چاقی هستند بیشتر از افراد لاغر غبغب می‌آورند. هرگاه بدن فرد دچار کمبود پروتئین و ویتامین‌ها گردد؛ بدن ضعیف می‌شود و همین امر در به وجود آمدن غبغب موثر می‌باشد. تولید بیش از اندازه چربی در قسمت بین گردن و چانه ارثی و یا ژنتیکی می‌باشد. بنابراین برای درمان این مشکل لازم است فرد با پزشک مشورت کرده تا تا بررسی روش‌های لیفت غبغب بهترین روش را انتخاب کند.

بهترین تزریق چربی اصفهان | از ساکشن غبغب چه می دانید ؟

روش‌های لیفت غبغب

امروزه برای برداشتن غبغب روش‌های مختلفی وجود دارد. برخی با عمل جراحی می‌توانند مشکل را حل کنند. البته لیفت غبغب بدون جراحی و با استفاده از نخ شیوه نوین برای افرادی که به هر دلیل دوست ندارند عمل جراحی را انجام دهند؛ صورت می‌گیرد. نکته مهمی که در مورد لیفت با نخ وجود دارد این است که نخ‌هایی که برای لیفت مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ جذب پوست می‌شوند و هیچ گونه حساسیتی برای فرد ایجاد نمی‌کند.

معمولا برای دیگر قسمت‌های بدن نیز که لیفت با نخ انجام می‌شود چنین نخ‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر فردی قصد لیفت با عمل جراحی را در نظر داشته باشد قبل از عمل پزشک او را ویزیت کرده و فرد را برای عمل آماده می‌کنند. چون این عمل برای زیبایی فرد صورت می‌گیرد بنابراین پس از عمل باید عضلات گردن و زیر چانه سفت شده باشد و خط چانه کمی به عقب رفته باشد.

به همین منظور در قسمتی از گردن و نقطه‌ای که در دید نباشد را انتخاب می‌کنند و برشی را در همان قسمت می‌دهند. پوست اضافی را برداشته شده و چربی‌ها نیز از زیر پوست خارج می‌گردد. گاهی برداشت چربی به صورت مستقیم انجام می‌شود. اما گاهی نیز با لیپوساکشن این کار صورت می‌گیرد.

تزریق ژل لب اصفهان | ساکشن غبغب

لیفت غبغب

برای این‌که جای زخم‌هایی که در گردن ایجاد شده؛ بسیار کمرنگ و یا کاملا از بین برود؛ از نازک‌ترین بخیه‌ها استفاده می‌شود. معمولا این عمل با توجه به شرایط بیمار با بیهوشی عمومی یا بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. مدت زمان این عمل یک ساعت می‌باشد. این عمل نیاز به بستری شدن ندارد و بیشتر بیماران در همان روز به منزل برمی‌گردند.

نوع دیگری از لیفت غبغب به وسیله لیپوساکشن می‌باشد. این روش یک عمل تهاجمی محسوب می‌شود و معمولا نتیجه آن دائمی و بدون برگشت غبغب است. آثار ناشی از انجام این عمل خیلی زود خود را نشان می‌دهد. اگر قرار باشد لیپوساکشن در دو یا چند جلسه صورت گیرد؛ نیازی نیست فرد در انتظار نتیجه جلسه اول بماند.

در روش جراحی سنتی؛ پوست اضافی را جدا کرده و چربی‌ها را برمی‌دارند تا عضلات گردن کاملا سفت شود. این روش خط چانه را به زیبایی سفت می‌کند و شکل نرم‌تری به گردن می‌دهد. جراحی سنتی فقط مخصوص افرادی که دارای غبغب هستند؛ نمی‌باشد. بلکه افراد بالای هجده سال نیز می‌‌توانند برای داشتن چانه زیباتر از این روش استفاده کنند. لازم به ذکر است افراد برای انجام لیفت باید به کلینیک معتبر و پزشک متخصص مراجعه کنند. چنان‌چه غیر از این رفتار کنند بدون شک با مشکلاتی روبرو خواهند شد.

 

مطالب خواندنی و پیشنهادی : 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید