انتخاب پزشک برای انجام لیفت ابرو با نخ

بهترین تزریق چربی اصفهان | انتخاب پزشک انجام لیفت ابرو با نخ

راهنمای انتخاب جراح لیفت ابرو با نخ

برای اینکه از طریق لیفت ابرو با نخ ظاهری شاداب و جوان داشته باشید، باید قبل از هر چیز، به دنبال یک جراح باشید که به بهترین شکل، قادر به انجام این جراحی باشد؛ چرا که این عمل نیز مشابه با هر عمل دیگری، عوارض خاص خود را دارد، خصوصاً اگر توسط یک جراح حاذق انجام نشود!

پزشکی که انتخاب می‌کنید، علاوه بر توانایی و مهارت بالایی که دارد، باید بتواند کاملاً نیاز و خواسته شما را درک کرده و متناسب با آن جراحی را انجام دهد. بنابراین، هنگامی که به دنبال جراحی جهت انجام لیفت ابرو با نخ هستید، موارد زیر را به خاطر داشته باشید:

برای اینکه متوجه مهارت پزشک شوید، می‌توانید از وی بخواهید برخی از نمونه کارهای خود را در این زمینه به شما نشان دهد.
داشتن گواهی‌نامه‌های معتبر می‌تواند تا اندازه‌ای خیال شما را از مهارت‌های پزشک جهت انجام این جراحی راحت کند.
به خاطر داشته باشید که در جلسه مشاوره‌ای که با پزشک خود دارید، باید به طور کامل وی را از شرایطی که دارید، مطلع سازید.

یکی از مهم‌ترین مواردی که در این جلسه باید به آن پرداخته شود، نتیجه‌ای است که شما از جراحی انتظار دارید؛ برخی مواقع به دلیل اینکه افراد شناخت درستی از این جراحی و نتایج آن ندارند، بعد از انجام جراحی از نتیجه راضی نیستند. بنابراین، به صورت کاملاً مشخص و واضح خواسته خود را برای پزشک مطرح نمایید تا مشخص شود که لیفت ابرو با نخ پاسخگوی نیاز شما هست یا نه. علاوه بر این، از پزشک خود بخواهید که روند انجام جراحی و مراقبت‌های بعدی را به طور کامل برای شما توضیح دهد. به این صورت شما می‌توانید برای روزهای بعد از انجام جراحی‌تان برنامه‌ریزی کرده و متوجه شوید که دقیقاً به چه مواردی نیاز دارید.

ارتباط با صفحه رسمی تزریق چربی اصفهان – دکتر مسیح شمعی 

بهترین تزریق چربی اصفهان | انجام لیفت ابرو با نخ

بعد از انجام لیفت ابرو با نخ چه توقعی باید داشته باشیم؟

پس از کشیدن ابروها با نخ ممکن است پوست شما کمی چال بیفتد یا کمی جمع شود که این حلت بعد از چند روز از بین می رود. به طور کلی ریکاوری بعد از این نوع لیفت با نخ بسیار سریع اتفاق می افتد و به گفته‌ پزشکان مانند تزریق فیلر است .احتمال کبودی های بسیار کم و یا ورم های خفیف در هفته‌ی اول طبیعی است .
برای کمتر کردن ورم و یا کبودی بهتر است از دست زدن به ابروهای خود خودداری کنید . حتی بهتر است به خاطر شرایط به وجود آمده از تکان دادن بیشتر عضلات صورت ههم جلوگیری کنید تا کمترین فشار به ابرو هایتان وارد شود.

هدف از بالا کشیدن ابرو با لیفت ابرو از زبان دکتر مسیح شمعی

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید