کاندیدا مناسب لیفتینگ با نخ چه کسانی هستند ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | افراد کاندید برای لیفتینگ با نخ

برای لیفتینگ با نخ ( لیفت با نخ ) چه چیزهایی را باید در نظر گرفت؟

لیفتینگ با نخ برای کلاژن سازی پوست | روند پیری پوست زمانی است که بافت زیر پوستی از دست رفته و پوست دچار افتادگی چروک و شلی می شود به دنبال یائسگی این امر تشدید می شود و کلاژن که یک پروتین ساختاری در پوست است قدرت کشسانی و جوانی پوست بر عهده آن است کاهش می یابد با افزایش سن کلاژن کاهش یافته چربی پوست کاهش یافته و پوست دچار پیری می شود.

مثلث جوانی

امروزه راه حل جوانی با نمای طبیعی توسط نخ های سوچور لیفت ایجاد شد در گذشته تزریق فیلر و استفاده از جراحی های تهاجمی از جمله روش های جوانسازی بود.

بهترین تزریق چربی اصفهان |جوانسازی صورت با نخ چگونه کشف شد؟

افراد کاندید برای لیفتینگ با نخ

ایده آل ترین افراد برای لیفتینگ با نخ افرادی هستند که نشانه های پیری اندکی در صورتشان ایجاد شده و نیاز به لیفتینگ مختصر دارند اغلب اینکار در بین زنان با مینگین سنی 35 تا 45 سال دیده می شود این افراد به علت افتادگی پوست در ناحیه فک در قسمت میانی صورت یا به علت تورم زیر چشم ها یا ناحیه گردن اینکار را انجام می دهند افراد پیر از این روش به جای جراحی های سنگین استفاده می کنند تا یک پشتیبان برای نواحی افتاده پوست خود قرار دهند تا پوست بالاتر رود.

از دیگر کاندیدهای این روش افرادی هستند که لیفتینگ صورت و گردن به روش جراحی روتین انجام دادند و اکنون دچار مختصری افتادگی پوست شدند بسیاری از پزشکان از این روش در کنار سایر روشهای درمانی استفاده می کنند که شامل لیفتینگ چانه گردن یا ابرو و غیره است در صورتی که تمایل به انجام این کار دارید باید از عوارض و خطرات این کار آگاه باشید.

در این روش نخ های مخصوص وارد پوست نواحی افتاده صورت شامل ابرو – چین نازولبیال یا خط خنده  – یا گردن شده و آنها را بالا می کشد . 

به طور خلاصه سوچور لیفتینگ با نخ جهت موارد زیر کاربرد دارد که عبارتند از : 

  1. لیفت ابرو
  2. لیفت قسمت میانی صورت
  3. افتادگی نیمه پایین صورت

جوانسازی صورت با نخ چگونه کشف شد؟

 

تماس با پزشک 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید