تاثیر لیزر کندلا الکس در کدام نواحی بیشتر است ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | تاثیر لیزر کندلا الکس در کدام نواحی بیشتر است ؟

لیزر کندلا الکس برای رفع موهای زائد کدام ناحیه از بدن تاثیر بیشتری دارد؟

در چند سال گذشته، لیزر موهای زائد همچنان محبوبیت خود را افزایش داده و روش های کمتر ماندگار دیگری مانند اپیلاسیون، موچین و اصلاح را از میان به در کرده است. از بین بردن موهای زائد با لیزر کندلا الکس می تواند با اطمینان و کارآمد در بسیاری از قسمت های بدن که ممکن است موهای زائد داشته باشد، استفاده شود.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که زمان، هزینه و اثربخشی کلی لیزر موهای زائد با توجه به منطقه تحت درمان، می تواند بسیار متفاوت باشد. این روش معمولاً روی موهای ضخیم و تیره بهتر از موهای نازک و نرم کار می کند و اگر تعداد جلسات مشخص در فواصل زمانی منظم به طور کامل طی شود؛ اثربخشی آن در تمام نواحی بزرگ و کوچک بدن کاملا راضی کننده است.

از بین بردن موهای بدن نه تنها در تابستان بلکه در تمام طول سال برای زنان و مردان به یک اولویت تبدیل شده است. بدیهی است که اصلاح، اپیلاسیون و استفاده از موچین نسبت به لیزر کندلا الکس روش های رفع موی ناکارآمدی است. تصور کنید که یک راه حل رفع موهای زائد را پیدا کنید که نیاز به اصلاح هر روز صبح یا استفاده از موم را در اول هر هفته نداشته باشید. این روش برای شما جذاب نیست؟ لیزر موهای زائد همین راه حل است. لیزر کندلا الکس در عین ایمن بودن بسیار کارامد است به طوری که تقریباً در هر ناحیه از بدن قابل استفاده است.

بیشتر مطالعه کنید :

کاربرد لیزر الکساندرایت روی پاها

پاها اغلب بهترین نتیجه را برای لیزر کندلا الکساندرایت می دهند. از آنجا که موهای پا – به خصوص در قسمت پایینی پا – ضخیم تر و تیره تر هستند، معمولاً در کمتر از 3 درمان می توانید نتایج شگفت انگیزی را مشاهده کنید. همچنان که لیزر موهای زائد را ادامه می دهید؛ برخی از بیماران می توانند تا 12 هفته بعد از لیزر کردن از مشاهده هرگونه رشد موی جدید در ناحیه تحت درمان راحت شوند.

لیزر کندلا الکس روی صورت

لیزر موهای زائد صورت نیاز به جلسات مکرر دارد و به دو دلیل ممکن است اثر کمتری را در درمان های کوتاه مدت با لیزر کندلا الکس نشان دهد:

1) موهای روی صورت نازک تر و روشن تر از مناطق دیگر است و

2) صورت معمولاً در مرحله استراحت موها (یکی از سه مرحله فعالیت فولیکول ها) درصد بالاتری از موهای زائد را دارد.

موها در مرحله رشد تمایل دارند سریعتر به درمان توسط لیزر الکساندرایت پاسخ دهند. لیزر موهای زائد بر روی صورت معمولاً برای نظافت و نگهداری بهتر از آن است تا از بین بردن کامل موها.

بهترین تزریق چربی اصفهان | تاثیر لیزر کندلا الکس

لیزر در ناحیه بیکینی

از بین بردن موهای زائد توسط لیزر در ناحیه بیکینی کاملاً مؤثر است زیرا موها به گونه ای هستند که به بهترین روش پاسخ می دهند. از آنجا که ضخامت موها در ناحیه بیکینی ممکن است متفاوت باشد، نباید انتظار برداشت کلی موها را داشت، اما پیشرفت قابل توجهی و چشمگیری را مشاهده خواهید کرد. جلسات درمان در ۶ الی ۷ جلسه با فاصله زمانی ۱ ماه از هم انجام می شود.

لیزر زیر بغل

لیزر موهای زائد برای کاهش موهای زیر بغل ایمن و مؤثر است. بسیاری از بیماران حتی شاهد بهبودی سیاه شدن زیر بغل خویش هستند که اغلب پس از گذشت سالها از روشهای دیگر رفع موهای زائد، در ناحیه زیر بغل ظاهر می شود. برای رسیدن به رضایت دائمی از میزان مو در ناحیه زیر بغل تعداد ۶ تا ۸ جلسه درمان با لیزر کندلا الکس نیاز است.

لیزر موهای زائد خصوصا با دستگاه  کندلا یگ به دلیل ایمنی، اثربخشی و نتایج ماندگار، یکی از محبوب ترین روشهای زیبایی – آرایشی در کشور است. لیزر موهای زائد تقریباً در هر ناحیه از بدن که موهای زائد رشد می کنند، قابل انجام است. اما به دلیل خطر جدی در آسیب دیدگی چشم، برداشتن لیزر مو در ناحیه ابرو نمی تواند انجام شود و استفاده از لیزر کندلا الکس در فاصله یک تا دو اینچی از حدقه چشم غیرقانونی است.

 

صفحه رسمی دکتر مسیح شمعی – تزریق چربی اصفهان 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید