ژل لب روسی یا لب عروسکی

بهترین تزریق چربی اصفهان | هزینه لیفت لب عروسکی

چه کسی می تواند تزریق ژل لب روسی انجام دهد؟

لیفت لب عروسکی باید توسط پزشک متخصص و تنها در مطب یا کلینیک تخصصی انجام شود. مانند هر تکنیکی، پزشک متخصص باید در مورد قرار دادن فیلر بسیار دقیق باشد و آرامش و صبر قطعاً برای تسهیل جداسازی بافت ها برای نتیجه عالی لازم است.

بسته به مقدار فیلر تزریق شده و تراکم بافت لب، انجام تکنیک لیفت لب روسی توسط پزشک ممکن است بین ۳۰ دقیقه الی ۱ ساعت به طول انجامد. در این مدت پزشک تلاش می کند تا بیمار کمترین درد را متوجه شود.

متقاضیان لیفت لب عروسکی باید از مصرف داروها و مکمل هایی که ممکن است خونریزی و کبودی را افزایش دهند از جمله آسپرین، داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (مانند Advil ، Motrin ، Excedrin و غیره)، الکل، روغن ماهی، ویتامین E و مکمل های گیاهی 1 هفته قبل از انجام لیفت، اجتناب کنند.

شاید برای شما سوال باشد که آیا لیفت لب عروسکی را می توان با دیگر روش های زیبایی ترکیب کرد؟ پاسخ مثبت است. بسیاری از متقاضیان لیفت لب به روش روسی می توانند از دیگر عمل های زیبایی سرپایی نیز استفاده کنند.

بسیاری از کسانی که برای تزریق فیلر لب به کلینیک مراجعه می کنند، برای چین و چروک پیشانی یا دور چشم نیز تزریق بوتاکس انجام می دهند. علاوه بر این، بسیاری از بیماران همراه با تزریق فیلر لب، عمل هایی را برای زاویه سازی فک و چانه، ناحیه استخوان گونه ، برجسته شدن خط فک یا کاهش ظاهر خطوط لبخند و … انجام می دهند.

بهترین تزریق چربی اصفهان  | ژل لب روسی یا لب عروسکی

هزینه لیفت لب عروسکی

علاوه بر این لازم است بدانید هزینه لیفت لب به روش روسی به تخصص و مهارت پزشک نیز بستگی دارد. همان طور که میدانید مهارت و تخصص یک پزشک با یک پزشک دیگر کاملا متفاوت است. این مهارت یا هنر در پی تجربه های موفق به دست می آید. بنابراین نتیجه کار نیز بدون شک متفاوت است. یک پزشک با مهارت متوسط ممکن است نتواند در نهایت نتیجه کار را مطابق با آن چه که شما می خواهید به شما ارائه کند.

در صورتی که یک پزشک با تجربه و با مهارت بالا بدون شک به دلیل تجربه های موفقی که داشته است، می تواند نتیجه دلخواه را برای شما رقم بزند. بنابراین هزینه لیفت لب به متد روسی به پزشکی که شما به آن مراجعه می کنید و توانایی های او نیز بستگی دارد.

از چه نوع ژلی استفاده میشود؟

در لیفت لب به روش روسی از چه نوع ژلی استفاده می شود و چه میزان ماندگاری دارد؟

در لیفت لب روسی از هیالورونیک اسید استفاده می شود. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی موجود در درم و اپیدرم پوست است. این درم را هیدراته نگه می دارد و به پوست تورگر جوان می بخشد. با افزایش سن، میزان اسید هیالورونیک موجود در پوست کاهش می یابد و در نتیجه تورگور و کشسانی پوست کاهش می یابد.

بهترین تزریق چربی اصفهان  | لب عروسکی

شاید برای شما سوال باشد که آیا تزریق فیلر دردناک است؟ اکثر مردم تزریق را به خوبی تحمل می کنند. قبل از تزریق، از کرم بی حس کننده قوی استفاده می شود که شامل سه ماده بیهوشی شامل لیدوکایین، بنزوکایین و تتراکایین است. علاوه بر این، از فیلرهایی استفاده می شود که حاوی لیدوکایین هستند که ناحیه تزریق پرکننده را بی حس می کنند.

ماندگاری فیلرهای اسید هیالورونیک بسته به متابولیسم فرد و منطقه تزریق، فیلر ها ماه ها تا سال ها دوام می آورند. در لب ها و خطوط لبخند، فیلر ها ماه ها تا یک سال دوام می آورند. فیلر ها در گونه ها، خط فک و چانه تا یک سال یا بیشتر و در بسیاری از بیماران چندین سال زیر چشم دوام می آورند.

 

بهترین تزریق چربی اصفهان دکتر مسیح شمعی :

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید