تزریق چربی راهکار درمانی برای لاغری صورت

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق چربی راهکار درمانی برای لاغری صورت

تزریق چربی در صورت‌های لاغر

زیبایی یعنی تناسب ، هماهنگی و تعادل در چهره! گاهی به علل مختلف از قبیل کاهش وزن و لاغری صورت ، افزایش سن و قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید و … بافت چربی زیر پوست تحلیل رفته، تناسب اجزای صورت و هماهنگی آنها به هم می‌خورد یا از ابتدا به دلایل ژنتیکی، تعادل مطلوبی در اجزای صورت ایجاد نشده است.
در این شرایط بهترین و موثرترین روش رفع عدم تناسب در صورت تزریق پرکننده‌ها به منظور افزایش حجم و فرم دهی مناسب است. تزریق چربی به عنوان حجم دهنده‌ای که ماده قابل تزریق در آن از بدن خود شخص استخراج می‌شود، بهترین گزینه برای پر نمودن صورت‌های لاغر محسوب می‌شود.

تزریق چربی در قسمتهای مختلف صورت

  • تزریق چربی گونه

قسمت میانی صورت یا همان گونه‌ها نقشی اساسی در زیبایی و جوانسازی صورت دارند. و یکی از اولین نواحی کاندید تزریق چربی می‌باشند.‌ برجستگی گونه‌ها علاوه بر زیبایی و جوانی، جذابیت و شادابی خاصی به چهره خواهد بخشید. لذا در صورت‌های لاغر، با تزریق چربی به گونه‌ها تحولی اساسی در ظاهر فرد ایجاد می‌شود.

  • تزریق چربی گیجگاه یا شقیقه

گودی شقیقه باعث می‌شود صورت لاغر و استخوانی به نظر برسد. شقیقه یکی از اولین نواحی است که کاهش وزن بر روی آن تاثیر می‌گذارد و حجم خود را از دست می‌دهد که البته معمولا در جوانسازی و حجم دهی این قسمت، غفلت می‌شود در صورتی که تاثیر بسزایی در لاغرتر دیده شدن چهره خواهد داشت.
شقیقه ناحیه‌ای است که رگ‌های زیادی در آن وجود دارد بنابراین متخصص پوست تزریق کننده چربی باید درک کاملی از آناتومی صورت و رگ‌های موجود در گیجگاه داشته باشد تا بتواند بهترین تزریق چربی شقیقه را بدون ایجاد هیچ مشکلی انجام دهد.

  • تزریق چربی خط خنده

در صورت‌های لاغر، یکی از خطوطی که خیلی زیاد به چشم می‌آید و چهره با وجود این خطوط پیر و تکیده به نظر خواهد رسید، خطوطی است که از دو طرف بینی تا اطراف لب کشیده می‌شود و به خط خنده معروف است. این خط همانطور که از نامش پیداست، در اثر خندیدن ایجاد می‌شود. با تزریق چربی خط خنده و پر کردن این خطوط، ظاهری جوان و زیبا داشته باشید و بدون نگرانی لبخند بزنید.

  • تزریق چربی زیر چشم

همانطور که می‌دانید، چشمها و نواحی اطراف آن در زیبایی و جوانی چهره بسیار تاثیرگذار هستند. تزریق چربی زیر چشم، یکی از موثرترین روشهای جوانسازی است. با تزریق در این ناحیه، گودی، خطوط و تیرگی زیر چشم را می‌توان درمان کرد بدون اینکه نگران ایجاد حساسیت یا جابه‌جایی چربی تزریق شده باشیم. با حجم دهی و جوانسازی این قسمت، گامی اساسی در زیبایی و رفع لاغری صورت برداشته می‌شود.

بهترین تزریق چربی اصفهان |پاسخ به سوالات متداول تزریق چربی اتولوگ

بیشتر بخوانید : بازسازی چربی های از دست رفته صورت با تزریق چربی

ماندگاری تزریق چربی در صورت‌های لاغر

اگر تزریق چربی در مراحل مختلف (برداشت، تصفیه و تزریق) آن به درستی صورت گیرد و توسط پزشک متخصص و مجرب انجام شود، ماندگاری آن تا سالها ادامه خواهد داشت. تزریق سلولهای سالم و زنده در بافت پوست، بدون هراس از پس زدن یا ایجاد آلرژی می‌تواند علاوه بر افزایش حجم، ماندگاری بسیار خوبی هم داشته باشد.

ارتباط با پزشک تزریق چربی اصفهان 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید