فیلر نورامیس و دانستنی های آن

بهترین تزریق چربی اصفهان | فیلر نورامیس

از فیلر نورامیس بیشتر بدانید :

فیلر نورامیس ، یکی از پرکننده های پوستی بر پایه هیالورونیک اسید است که تحت انحصار شرکت مدیتوکس کره جنوبی تولید و عرضه می شود. کاربرد اصلی این فیلر حجم دادن به صورت و رفع چین و چروک های پوستی است.

همانگونه که مستحضر هستید؛ هیالورونیک اسید با افزایش سن کاهش می یابد. کاهش هیالورونیک اسید به مرور باعث افتادگی پوست صورت و همچنین ایجاد چین و چروک می شود؛ البته در ابتدا چین و چروک ها سطحی است اما با گذشت زمان عمیق تر می شود.

جهت جلوگیری از افتادگی پوست و ایجاد چین و چروک، باید میزان هیالورونیک اسید پوست افزایش پیدا کند و از آنجایی که تزریق مستقیم هیالورونیک اسید مفید فایده نیست و سریعا جذب و تجزیه می شود؛ باید محصولی تزریق شود که با استفاده از فرآیند اتصال متقاطع، باعث افزایش ماندگاری محصول می شود.

ماده اصلی تشکیل دهنده فیلر نورامیس ، هیالورونیک اسید است و از آنجایی که این ماده از بدن خود انسان تأمین می شود، استفاده از آن، امنیت بسیار بالایی دارد.

تزریق ژل لب اصفهان | فیلر نورامیس و دانستنی های آننواحی تزریق فیلر نورامیس

تزریق ژل لب اصفهان | انواع ژل لب نورامیسژل نورامیس یک فیلر دو فازی

ژل نورامیس یک فیلر دوفازی از نوع هیالورونیک اسید می باشد. جهت دوام و طول عمر بیشتر این فیلر به وسیله اتصالات متقاطع دو قسمتی خاص به نام تکنولوژی تقویت تخلیص هیالورونیک اسید ثابت و پایدار شده است.

علاوه بر موارد فوق الذکر ، ژل نورامیس با به کارگیری سرنگ های کوچک و ظریف  ولی با ضخامت درونی زیاد تزریق می گردد. ژل های نورامیس دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا و کره جنوبی و سازمان کیفیت داروی اروپاست.

 

صفحه رسمی دکتر مسیح شمعی – تزریق چربی اصفهان

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید