فرم دهی لب و تاثیر گرما بر ژل تزریقی

بهترین تزریق چربی اصفهان | فرم دهی لب و تاثیر گرما بر ژل تزریقی

فرم دهی لب و معجزه ای به نام هیالورونیک اسید

یکی از نکات مهم روش ایمن اصلاح طبیعی فرم دهی لب با تزریق ژل لب طبیعی، تزریق بهترین نوع ژل می باشد. هیالورونیک اسید این ماده در بافت پوست هر نقطه بدن و در همه نژاد‌ها وجود دارد. اسید هیالورونیک فضای بین الیاف کلاژن و الاستین را پر می‌کند، آب را در پوست نگه داشته و حجم پوست را حفظ می‌کند. با افزایش سن هم این ماده رفته رفته کاهش می یابد و به عبارت دیگر، راز جوان ماندن پوست وجود این ماده در بدن می باشد. با تزریق این ژل در لب می توان فرم لب را اصلاح کرد.

از سوی دیگر به دلیل عدم ماندگاری دائم پس از گذشت ۶ الی ۱۸ ماه به تدریج جذب بدن و سپس دفع خواهد شد. همچنین اگر از فرم ایجاد شده راضی نباشید. پس از گذشت چند روز می توان با تزریق هیالورونیداز (Hyaluronidase) کل تاثیر ژل را از بین برد و به حالت قبل بازگرداند.

نکته آخر و مهم ترین اصل در اصلاح طبیعی فرم لب ، کیفیت ژل های تزریق شده است .در حال حاضر در بازار ایران ژل های بسیاری موجود است .که مورد تایید وزارت بهداشت نمی باشند . در بین ژل های تایید شده از سوی وزارت بهداشت ژل های آسیایی و اروپایی قرار دارند که در این مرکز ژل های آسیایی تزریق نمی شوند. (این ژل ها به نسبت ژل های اروپایی قیمت فوق العاده ارزان تری حتی گاها تا نصف قیمت دارند).

مهم ترین ویژگی ژل های اروپایی تضمین حفظ فرم طبیعی لب و همچنین عدم عوارض می باشد. به خاطر داشته باشید به دلیل اندکی تفاوت قیمت با سلامت خود و زیبایی چهره تان بازی نکنید.

تزریق ژل لب اصفهان

بهترین تزریق ژل لب اصفهان |افزایش حجم لب ها و نکاتی که باید بدانید .

تاثیر گرما بر ژل لب

  • تا زمانی که تورم و قرمزی پوست کاهش پیدا نکرده است. از تماس با گرمای شدید خودداری کنید. به زبان ساده تر، به سادگی توسط عموم قابل تشخیص نباشد .که شما تغییری در چهره خود داده اید.
  •  استفاده از ژل های ارزان قیمت چینی و فرم های مصنوعی که هر روز نظاره گر آن هستیم. ترس زیادی در دل علاقمندان به تزریق لب و اصلاح طبیعی فرم لب ایجاد کرده است.
  •  همچنین یکی دیگر از دغدغه های مراجعین درد است، که باید در جریان باشید. در این مرکز از بی حسی کامل استفاده می شود و شما هیچ گونه حسی، حین تزریق نخواهید داشت.
  • برای تغییر فرم لب معمولا (در اکثر افراد) یک سی سی ژل هم در دومرحله و به فاصله دو هفته انجام می شود. تا به نهایت طبیعی بودن برسیم، شایان ذکر است مرحله دوم تزریق هزینه ای ندارد.

برای تغییر در این عضو مهم باید حتما جوانب احتیاط را رعایت کرد. دو عنصر مهم و تاثیرگذار در این خصوص:

۱- کیفیت مواد تزریقی
۲- تجربه پزشک

متاسفانه در سال های گذشته بسیاری از متقاضیان به تزریق ژل های دائم تمایل داشتند، اما باید این نکته را به خاطر داشته باشید هر ماده خارجی در بدن با واکنش طبیعی آن، در دراز مدت مواجه خواهد شد که این مساله باعث بروز عفونت و عوارض جبران ناپذیری خواهد شد. در بهترین شرایط پس از استفاده از ژل های دائم، اگر لب ها دچار عفونت نشوند پس از گذشت چند سال به شکل “گلوله گلوله” خواهند شد که متاسفانه خارج کردن آن از لب بسیار سخت و دشوار خواهد بود.

 

ارتباط با مابهترین تزریق چربی اصفهان 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید