شیوه کار در فرآیند میکرونیدلینگ چگونه است ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | شیوه کار در فرآیند میکرونیدلینگ چگونه است ؟

ساز و کار میکرونیدلینگ به چه صورت است؟

 طی فرآیند میکرونیدلینگ ، با استفاده از سوزن های بسیار ریز، میلیون ها میکروکانال در اپیدرم و درم ایجاد می‌گردد. وارد کردن سوزن ها به داخل پوست، باعث افزایش انتشار فاکتورهای رشد از فیبروبلاست ها، پلاکت های خونی و بهبود عملکرد فاکتورهای رشد alpha و Beta می‌گردد. این فرایند منجر به افزایش تولید کلاژن و الاستین توسط فیبروبلاست ها می شود. کراتینوسیت ها نیز به محل نیدلینگ در اپیدرم منتقل شده و در آنجا تکثیر می شوند و در نتیجه باعث افزایش ضخامت اپیدرم می گردند.

میزان عمق نفوذ سوزن در میکرونیدلینگ چیست ؟

در این روش نفوذ سوزن به داخل پوست می بایست به حدی باشد که خون ریزی های ظریف داخل پوستی ایجاد گردد ( pin point bleeding )  . در میکرونیدلینگ اپیدرم سوراخ می شود اما تخریب نمی شود، بنابراین اپی تلیال در مدت زمان کوتاهی بازسازی شده و در نتیجه دوران نقاهت پس از درمان بسیار کوتاه خواهد بود. 
بسیار مهم است که حین نیدلینگ زاویه هندپیس بر پوست 90 درجه باشد. پزشک باید در نظر داشته باشد که حین انجام میکرونیدلینگ در پوست مراجعه  کننده جراحت یا اسکار ایجاد نگردد. این امر با فشار ندادن هندپیس دستگاه استاندارد بر روی پوست و جهت دادن به آن محقق می گردد. همچنین در هنگام تهیه دستگاه میکرونیدلینگ به قدرت و سرعت موتور آن و نیز گیر نکردن آن در پوست های ضخیم و نیز پوست های دارای چین و چروک دقت نمایند.

میکرونیدلینگ آمیا لک صورت

بهبودی سریع و آشکار با فرآیند میکرونیدلینگ

براساس تحقیقات علمی، ایجاد کانال های بسیار ریز بر روی پوست و متعاقباً وارد کردن یک ماده دارویی به داخل آن، رویکردی نوین در حوزه جوانسازی پوست به شمار می رود. هیالورونیک اسید ، کمبود طبیعی آب بدن و ذخیره کلاژن را جبران می نماید. نتایج این روش بلافاصله قابل مشاهده نیست، اما بعد از انجام چندین جلسه میکرونیدلینگ، بهبود نواحی مورد درمان کاملاً مشهود است.

شیوه درمانی آمیا در میکرونیدلینگ چیست ؟

حوزه جوانسازی پوست بسیار نامحدود است. برخلاف برندهای دیگر موجود در بازار، amiea  درمانی مطمئن، ماندگار و مداوم همراه با نتایج استثنایی ارائه می دهد. کمپانی amiea med به خصوص در زمینه درمان اسکار، شیوه ای نوین و جالب معرفی می نماید. با این روش، بافت اسکارها نرم تر شده، سفتی و حالت کشیدگی آن از بین می رود و عیوب ظاهری آن کاهش می یابد.

 

مطالب پیشنهادی مرتبط : 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید