عمل های زیبا برای داشتن صورت زیبا

بهترین تزریق چربی اصفهان | عمل های زیبا برای داشتن صورت زیبا

برای داشتن صورتی زیبا، چه عمل های جراحی می توانیم انجام دهیم ؟

این سوال همیشه در ذهن همه افراد نقش می بندد که چگونه صورتی زیبا داشته باشیم و از این زیبایی لذت ببریم؛ نکاتی که در ابتدا در مقاله ذکر کردیم، نکات کلیدی می باشند که تاثیر بسیار زیادی در جوان و زیبا ماندن صورت به صورت طبیعی دارند اما در ادامه مقاله قصد داریم که عمل های جراحی که به اجزای صورت ما زیبایی بسیار زیادی می بخشند را برای شما ذکر کنیم؛ این جراحی های زیبایی به شرح زیر می باشند :

بهترین تزریق چربی اصفهان - تزریق چربی صورت |

گونه گذاری

گذاشتن گونه تاثیر بسیار زیادی در تناسب و چاق شدن صورت دارد؛ گونه گذاری به وسیله تزریق ژل و چربی یا با جراحی و پروتز صورت می گیرد؛ داشتن گونه های برجسته چهره را شاداب و جذاب می کند و در داشتن صورتی زیبا تاثیر می گذارد.

لیفت صورت

لیفت صورت نیز یکی از روش های رایج برای داشتن صورتی زیبا می باشد که موجب از بین رفتن چین و چروک و افتادگی های پوست صورت می شود.

جراحی زیبایی چشم

در واقع ممکن است که چشم برخی از افراد دچار مشکلاتی باشد که در صورت درمان کردن و رفع این مشکلات، بتوان چهره ای بسیار زیبا داشت.

تغییر زاویه فک با تزریق ژل | بهترین تزریق چربی اصفهان

زاویه دهی به فک

بسیاری از افراد به داشتن صورتی باریک و لاغر علاقه بسیار زیادی دارند، از این رو از جراحی زاویه دهی به فک استفاده می کنند زیرا این جراحی موجب باریک شدن صورت و فک می شود؛ اما این نوع از عمل زیبایی به دو صورت جراحی و غیر جراحی صورت می گیرد؛ در روش غیر جراحی باید از تزریق ژل و بوتاکس و چربی کمک گرفت که تزریق ژل و چربی موجب برجسته شدن فک و تزریق بوتاکس موجب کوچکتر شدنش می شود.

جراحی رفع غبغب

در واقع غبغب به دلایل مختلف از جمله اضافه وزن، شل شدن پوست و یا ویژگی های ژنتیکی به وجود می آید. رفع کردن غبغب با چند روش صورت می گیرد که روش های تزریقی موجب تخریب شدن سلول های چربی می شوند. و در روش لیزری موجب سفت شدن پوست انسان و در نهایت از افتادگی آن جلوگیری می کند . و در روش لیپوماتیک چربی ها به طور کامل تخلیه می شوند.

 

تزریق چربی اصفهان _ تزریق ژل لب اصفهان 

 

ارتباط با پزشک 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید