زاویه سازی صورت با تزریق چربی

بهترین تزریق چربی اصفهان | زاویه سازی صورت با تزریق چربی

مادلینگ یا زاویه سازی صورت با تزریق چربی

زاویه سازی صورت | یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های ظاهری، داشتن چهره‌ای شاداب، جوان و زیبا است. بشر از دیرباز برای دست‌یابی به این مهم، روشهای گوناگون را ارزیابی نموده تا به امرزو که تکنیک‌های مختلفی برای جوانسازی و زیبایی چهره ابداع شده است و یکی از پرطرفدارترین روشها، تزریق چربی می‌باشد. علاوه بر افزایش حجم و پر کردن اندام و اجزای صورت ، یکی از اصلی‌ترین کاربردهای تزریق چربی ایجاد خطوط یا کانتور در چهره است. اگر به تناسب چهره افراد مدل و مشهور دقت کرده باشید، اکثر آنها دارای صورتی استخوانی هستند. بدین معنی که صورت آنها دارای برجستگی‌های مناسب یا به اصطلاح، زوایای متناسب با معیارهای کنونی زیبایی می‌باشد.

تزریق ژل لب اصفهان | زاویه سازی صورت با کمک تزریق ژل

مناطق تزریق چربی و زاویه سازی صورت

با تزریق چربی به جهت زاویه سازی صورت، کانتورهای اطراف صورت کشیده شده و چهره به شکل V در می‌آید. در نگاه کلی، نقاط کلیدی صورت که باعث زاویه دار شدن چهره فرد می‌شود شامل برجستگی زاویه فکی، چانه وگونه‌ها است.

با تزریق چربی در نواحی مثل زاویه یا خطوط فکی و چانه در تناسب با همدیگر می‌توان این نواحی را برجسته کرد و به اصطلاح زاویه دار نمود و زیبایی خاصی برای کل صورت ایجاد کرد . با تزریق مقداری چربی و برجسته کردن گونه هم خطوط زاویه دار صورت در قسمت میانی کامل شده، چهره زیباتر و جذاب‌تر خواهد شد.

بهترین تزریق چربی اصفهان | راه های زاویه سازی صورت در زنان

نقش مهارت پزشک در زاویه سازی صورت

البته روش و منطقه تزریق، همچنین مقدار چربی تزریق شده بسیار در نتیجه عمل زاویه دارکردن صورت تاثیرگذار است. موفقیت در این عمل، بستگی مستقیم به مهارت پزشک دارد. در مواردی که اثر تزریق چربی زود از بین رفته باشد. اشکالاتی در محاسبات حجم چربی و یا تکنیک انجام کار وجود داشته است. به این معنی که سلول‌های چربی منتقل شده، یا کم بوده و یا زنده نمانده‌اند. و بعد از گذشت مدتی نه چندان طولانی، همه چربی تزریق شده جذب گردیده است. اگر در انتخاب پزشک و کلینیک نهایت دقت را داشته باشید. می‌توانید ماندگارترین و بهترین تزریق چربی برای زاویه سازی چهره یا مادلینگ صورت را تجربه کنید و از زیباتر شدن چهره خود، لذت ببرید.

 

تزریق ژل لب اصفهان 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید