راه های زاویه سازی صورت مردان

بهترین تزریق چربی اصفهان | راه های زاویه سازی صورت مردان

زاویه سازی صورت مردان

زاویه سازی صورت مردان | زیبایی یکی از مقولاتی است که این روزها بسیار مورد توجه می‌باشد. زیبایی شناسی با توجه به مکان و به طور خاص، زمان تغییر می‌کند. به عبارت بهتر می‌توان گفت معیار زیبایی از جایی به جای دیگر و از زمانی به زمان دیگر ممکن است متفاوت باشد و در روزگاری که ما در آن زندگی می‌کنیم یکی از شاخص‌های زیبایی، زاویه دار بودن صورت است.

بخصوص در مورد آقایان این قاعده بسیار صادق است. زاویه دار کردن صورت مردان از طریق بزرگ و برجسته کردن زاویه فکی، برجسته و جمع کردن چانه و لاغر کردن صورت امکان پذیر است. فرمی که در صورت مردان بسیار پرطرفدار و مورد پسند است بیضی شکل یا بادامی است که در این حالت فک و چانه V مانند خواهد بود. برای ایجاد این شکل خاص، برجسته کردن برخی از نواحی صورت در مردان الزامی است.

این فرم صورت با بزرگ کردن فک و گونه‌ها که زیبایی خاصی به چهره آقایان خواهد داد، به دست می‌آید و صورتی مردانه و زمخت ایجاد می‌کند. زاویه سازی صورت در مردان با زاویه سازی صورت زنان کاملا متفاوت است به این معنی که در زنان کشیده‌تر کردن صورت باعث می‌شود، کناره تحتانی فک، خود را بیشتر نمایان کند.

ولی در آقایان با برجسته کردن برخی از نواحی چهره، این امر میسر می‌گردد. به دلیل همین تفاوت است که در روشهای تزریقی زاویه دار کردن صورت، میزان پرکننده بیشتری برای آقایان نسبت به خانم‌ها استفاده می‌شود.

بهترین تزریق چربی اصفهان | زاویه سازی صورت مردان

تکنیک‌های زاویه سازی صورت در آقایان

1-  پرکننده‌ها مانند تزریق ژل و تزریق چربی
2- لیفت با نخ خاردار
3- هایفوتراپی
4- روشهای جراحی

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه کارهای تزریق چربی و تزریق بوتاکس دکتر مسیح شمعی به صفحه رسمی ایشان مراجعه نمایید . 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید