تزریق ژل و چربی برای زاویه سازی صورت مردان

تزریق ژل لب اصفهان | زاویه سازی صورت مردان

زاویه سازی صورت مردان

برای بهترین زاویه سازی صورت مردان، می‌توانید به پزشک مجرب و مجهز به دانش روز در زمینه زاویه سازی صورت مراجعه نمایید و بهترین تزریق چربی اصفهان  یا تزریق ژل اصفهان  را به این منظورانجام دهید. در این روش، پزشک طبق معیارها و انتظارات فرد، با در نظر گرفتن آناتومی چهره و امکانات موجود (این امکانات شامل بودجه، زمان، میزان دوره نقاهت و … می‌شود) تزریق ژل یا تزریق چربی را به عنوان پرکننده، انتخاب می‌نماید.

در ارتباط با تزریق ژل، با توجه به فراهم بودن متریال، صرفاً تزریق انجام می‌شود. البته از اهمیت نوع ژل یا فیلری که قرار است تزریق شود نمی‌توان غافل شد. تکنیک پزشک و شناخت توازن اجزای صورت نیز در جای خود بسیار اهمیت دارد. تزریق ژل به عنوان روشی که علاوه بر افزایش حجم، نقشی اساسی در ایجاد فرم چهره نیز بازی می‌کند بسیار محبوب و مورد درخواست است.

در ارتباط با تزریق چربی نیز باید گفت در این روش، چربی تزریقی از بدن خود فرد استخراج می‌شود و پس از پالایش برای تزریق آماده می‌گردد. در واقع تزریق چربی نسبت به ژل به زمان بیشتری نیاز دارد و نقش دقت و تبحر پزشک نیز در این روش پررنگ‌تر خواهد بود. به همین جهت صرف هزینه بیشتری را هم می‌طلبد.

از محاسن این روش نسبت به تزریق ژل برای مادلینگ صورت آقایان، می‌توان به ماندگاری بالاتر این متد اشاره نمود. ضمن آنکه احتمال ایجاد هرگونه آلرژی یا پس زدن، در این روش تقریبا صفر است.

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق ژل و چربی برای زاویه سازی صورت مردان

میزان تزریق چربی یا ژل برای زاویه دار کردن صورت

مقدار پرکننده‌ای که برای زاویه دار کردن صورت مردان استفاده می‌شود به فرم صورت و انتظارات فرد بستگی دارد. در برخی افراد فرم گونه به خودی خود کمی برجسته می‌باشد و با 2 سی‌سی تزریق پرکننده، صورت به زاویه دلخواه نزدیک می‌شود. ولی در برخی از افراد نیاز به مقدار بیشتری از ژل یا چربی خواهد بود.

آیا زاویه سازی صورت مردان با تزریق پرکننده‌ها دائمی است؟

کلمه موقتی مهمترین عبارتی است که در مورد پرکننده‌های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع می‌توان گفت دائمی نبودن پرکننده‌های پوستی تنها عیب این روش جهت زاویه سازی صورت مردان است. مادلینگ صورت مردان با تزریق، به صورت دائمی نیست.

معمولا 6 ماه بعد از تزریق جهت زاویه سازی صورت، اثر آن کم رنگ می شود و بعد از گذشت 8 تا 10 ماه از تزریق، لازم است مجدداً تمدید شود.

 

مطالب پیشنهادی مرتبط : 

 

صفحه رسمی دکتر مسیح شمعی در اینستاگرام 

 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید