راه های زاویه سازی صورت در زنان

بهترین تزریق چربی اصفهان | راه های زاویه سازی صورت در زنان

زاویه سازی صورت در زنان

برای زاویه سازی صورت در زنان زاویه فک در زیبایی چهره بسیار اهمیت دارد و می‌تواند صورت را مسن‌تر یا جوان‌تر نشان دهد. به عبارت بهتر زنان با صورت V شکل اغلب به علت باریک بودن قسمت پایینی صورت، خط فک واضح و چانه تیز، جوان‌تر دیده می‌شوند. جالب است بدانید که ظاهر فک و چانه به آرامی با گذر سن تغییر می‌کند. در پی روند پیری، پوست و بافت بدن، فک و چانه به دلیل از دست دادن چربی و تضعیف عضلات، تغییر شکل می‌دهند.

این موضوع ناشی از کاهش طبیعی عضله و توده استخوانی می‌باشد. اولین علائم تغییر شکل فک و چانه در 30 سالگی قابل مشاهده است. با این حال برخی از افراد حتی قبل از این سن هم تغییرات را احساس می‌کنند. از منظر زیبایی شناسی، اجزای صورت باید دارای یک تناسب استاندارد با هم باشند و اگر این نسبت به هر دلیل وجود نداشته باشد می‌تواند روی زیبایی تاثیرات منفی بگذارد. در زنان گاهی فک و چانه، بزرگ و مردانه است و به چهره خشونت زیادی می‌دهد.

در طول مشاوره‌ اولیه، پزشک معالج به منظور تعیین اینکه چه روش درمانی برایتان مناسب است و این روش تا چه حد می‌تواند اهداف زیبایی مد نظرتان را محقق سازد، به شما کمک می‌کند. با این وجود که جراحی در زاویه سازی فک رواج کمی ندارد ولی به دلیل تهاجمی بودن آن نسبت به روشهای کم تهاجمی‌تر از محبوبیت کمتری برخوردار است.

بهترین تزریق چربی اصفهان | مادلینگ صورت با تزریق ژل

تزریق ژل

تزریق فیلر به فک و چانه، می تواند یک روش عالی و راحت برای حجم دهی و فرم دهی دوباره صورت شما باشد. هنگام صحبت کردن در مورد فرم‌دهی چانه با استفاده از تزریق ژل هدف، خوش‌فرم شدن و برجسته‌شدن خط فک است بطوری‌که موجب بهبود ظاهر و خصوصیات چهره شود. تزریق ژل برای بازسازی این ناحیه، می‌تواند ظاهر طبیعی تری ایجاد کند و باعث بهبود خطوط فک شود.

همچنین گاهی در خط فک عدم تقارن دیده می‌شود که با تزریق ژل این نامتقارن بودن هم به بهترین شکل می‌تواند مرتفع شود. در هنگام تزریق ژل برای زاویه سازی فک، مانند هر درمان تزریقی دیگری، پزشک تلاش می‌کند تا بیمار بیشترین راحتی را داشته باشد. این امر شامل استفاده از کرم‌های بی‌حس کننده موضعی و استفاده از کیسه یخ پس از درمان است. این اقدام زیبایی بدون دوران نقاهت بوده و سرپایی انجام می‌شود.

تزریق ژل لب اصفهان | تاثیر کلاژن بر سلامت پوست صورت

تزریق چربی

تزریق چربی نیز توانایی بالایی برای ایجاد تغییرات بسیار موثر در زاویه سازی صورت زنان دارد این روش می‌تواند موجب متناسب شدن فک با سایر اجزای صورت گردد. نتایج این روش، زیبایی طبیعی را به‌ صورت شما باز می‌گرداند. چربی قابل تزریق برای زاویه سازی فک از بخشی از بدن برداشته می‌شود و در نواحی از صورت که با گذشت زمان چربی خود را از دست داده‌اند تزریق می‌گردد.

تزریق چربی بصورت سرپایی و بدون بیهوشی عمومی انجام می‌پذیرد و عوارض بسیار کمی هم در این روش گزارش شده است. ممکن است نواحی تحت درمان زاویه سازی فک، به مدت چند هفته پس از تزریق چربی متورم باشند که این تورم به تدریج از بین می‌رود. نتایج نهایی نیز با گذشت چند هفته مشهود خواهد شد. تزریق چربی همچنین برای پروتز چانه به منظور بزرگ و برجسته کردن چانه نیز کاربرد دارد.

 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید