درمان سردرد بعد از تزریق بوتاکس

درمان سردرد بعد از تزریق بوتاکس | بهترین تزریق چربی اصفهان

درمان سردرد بعد از تزریق بوتاکس

اگر بعد از بوتاکس دچار سردرد شدید، در مرحله‌ی اول با پزشک معالج و زیبایی خود تماس گرفته و از او مشورت بگیرید. بهتر است هیچ کاری را بدون مشورت پزشک متخصص انجام ندهید. به احتمال زیاد یکی از راهکارهای زیر را برای درمان سردرد بعد از تزریق تجویز خواهد شد :

استفاده از داروهای آرامش بخش و مسکن ساده مانند استامینوفن و یا ایبوپروفن‌ها که به راحتی بتوانید از نزدیکترین داروخانه تهیه کنید. این داروها تا حد زیادی از سردردهای احتمالی شما می‌کاهند.
در ماه‌های بعدی که برای تزریق بوتاکس می‌روید، ممکن است پزشک دوز مواد را کمتر کند. با این کار متوجه می‌شود که آیا دوز تزریق در بوجود آمدن

درمان سردرد بعد از تزریق بوتاکس | بهترین تزریق چربی اصفهانسردردها تاثیر گذار است یا خیر.
بنابر صلاحدید پزشک حتی ممکن است دور بوتاکس را خط قرمز کشیده و از درمان های دیگر برای رفع چین و چروک‌های خود استفاده کنید. به هر حال اگر پزشک تشخیص دهد که نباید بوتاکس انجام دهید، باید بپذیرید و در این کار سماجت نکنید.

آیا سردردهای بعد از بوتاکس خطرناک است ؟

برخی از افراد به هدف زیباتر شدن و رفع خطوط صورت، بوتاکس انجام می‌دهند. حال سردردهای بعد از آن هم آزاردهنده است. اما جای نگرانی وجود ندارد. این سردردها در همه‌ی افراد بوجود نمی‌آید و تنها یک احتمال است. اگر هم دچار این سردردها شدید در دفعات بعدی با راه‌های پیشگیری می‌توانید از بوجود امدن آنها جلوگیری کنید. نهایت هم طی چند روز علائم سردرد از بین می‌روند و خطر خاصی شما را تهدید نمی‌کند. با گذشت روزها هم از شدت درد آن کاسته می‌شود و در نهایت سلامتی کامل خود را بدست می‌آورید و دیگر از آن سردردها خبری نخواهد بود.

 


دکتر مسیح شمعی تزریق چربی اصفهان

آدرس: اصفهان، سه راه حکیم نظامی، ابتدای خیابان حکیم نظامی، جنب بانک صادرات، کوچه لطفی (55) طبقه اول


بیشتر مطالعه کنید : 

مراقبت ­های قبل و بعد از لیزر بیکینی

ماندگاری نتایج پلاسما جت

علت سردرد بعد از بوتاکس

حالت تهوع بعد از تزریق بوتاکس

علت موثر نبودن لیزر بر موهای سفید

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید