آشنایی با انواع روش های حذف موهای زائد

روش های مختلف حذف موهای زائد

در این بخش به روش های مختلف حذف موهای زائد می پردازیم با ما همراه باشید : 

  • بند انداختن: این روش برای سطوح کوچک روی سطح بدن مخصوصا روی صورت مناسب است اما مدت زمان رویش مجدد مو با این روش بین 2 تا 3 هفته است.
  • کرم موبر: کرم های موبر می توانند مویی را که روی سطح پوست شما قرار دارد در خود حل کنند بنابراین پس از چند روز این موها مجددا رشد پیدا می کنند. علاوه بر آن این کرمها معمولا در اکثر پوست ها ایجاد حساسیت می کنند.
  • وکس یا موم: حذف موهای زائد با استفاده از وکس، دوام بیشتری از تیغ زدن یا کرم موبر دارد و ممکن است چند هفته طول بکشد تا موها مجددا رشد پیدا کنند. اما به هرحال این روش نیز دائمی نیست و امکان بروز حساسیت و جوش های پوستی را بسیار بالا می برد.
  • الکترولیز : الکترولیزیز یکی از روشهای حذف دائمی موهای زائد بدن یا صورت است. در این روش با استفاده از یک پروب، جریان الکتریکی به فولیکول هر مو ارسال می شود تا آن را از بین ببرد سپس آن مو به راحتی با موچین کنده می شوند. چون الکترولیزیز باید روی تک تک موها انجام شود، این روش بسیار زمانبر است و معمولا نمی توان از این روش برای نواحی وسیع بدن استفاده کرد.
  • لیزر: همانطور که اشاره شد؛ لیزر یک روش حذف دائمی موهای زائد بدن است. با استفاده از لیزر مو، بدون ایجاد حساسیت های پوستی مانند کرم موبر و بدون نیاز به صرف وقت زیاد مثل روش الکترولیزیز می توانید طی چند جلسه به طور کامل از شر موهای زائد خود خلاص شوید. چون در روش لیزر مو، ریشه موها با جذب انرژی و ایجاد حرارت توسط ملانین سوزانده می شوند؛ امکان رشد مجدد آنها وجود ندارد. حالا می توانید خودتان به این موضوع فکر کنید که استفاده از لیزر مو فقط برای چند جلسه چقدر می تواند موجب صرفه جویی در زمان و هزینه ای شود که مجبورید در طول زندگی خود صرف روشهای دیگر حذف مو مانند کرم موبر، تیغ زدن یا موم انداختن کنید.

بهترین تزریق چربی اصفهان |بهترین نوع پوست برای لیزر موهای زائد

چرا لیزر موهای زائد ؟؟؟؟؟

لیزر موهای زائد علاوه بر اینکه یک تکنیک ایمن و موثر، برای حذف موهای زائد به طور کامل و دائم است؛ می تواند پوستی نرم و لطیف را نیز برای شما به ارمغان آورد. لیزر مو نسبت به روشهای دیگر مانند موم انداختن، درد بسیار کمتری دارد و نتیجه آن نیز بسیار مطلوب تر است.
در صورتی که لیزر مو با بهره گیری از تکنیک های پیشرفته و توسط متخصص آن انجام گیرد؛ در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه ای کاملا رضایتبخش از لحاظ زیبایی و راحتی برای تمام بیماران خواهد داشت. دیگر، زمان استفاده از کرم های موبر حساسیت زا و موم های درد آور به پایان رسیده است؛ فقط کافی است چند جلسه به دستگاههای لیزر کندلا (الکس و یَگ) اعتماد کنید و برای همیشه با موهای زائد خود خداحافظی کنید.

هدف از لیزر حذف موهای زائد

لیزر موهای زائد در اصل با این هدف طراحی شده که موی زائد قسمت های مختلف بدن را به طور کامل و دائم از بین ببرد. موی زائد همواره یکی از مشکلات معمول زنان و مردان بوده است که با روشهایی مانند تراشیدن، موم و بند انداختن تنها برای مدت کوتاه و در یک ناحیه محدود از سطح بدن از بین می روند. اما روش حذف موهای زائد با لیزر می تواند به طور دائم موهای زائد هر سطحی از بدن را از بین ببرد. رسیدن به نتیجه مطلوب در افرادی با پوست های سفید یا سبزه تفاوتی ندارد البته نتیجه حذف مو با لیزر برای موهای زمخت بسیار بهتر از موهای نازک است.

مطالب پیشنهادی : 

نظرات (2)

  • واقعا کار تزریق چربیتون حرف نداره. به نظر من جزو بهترین ها در کشور هستین

    افشار
    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید