حجیم سازی لب و عوارضی که در پی دارد !

بهترین تزریق چربی اصفهان | حجیم سازی لب

عوارض تزریق ژل لب

با توجه به گرایش روزافزون خانم ها به سمت حجیم سازی لب ، یافتن یک کلینیک زیبایی معتبر برای انجام این عمل زیبایی کمی دشوار است. اگر تزریق ژل لب توسط یک متخصص انجام نشود ، می تواند عوارض و مشکلات جبران ناپذیر به همراه داشته باشد.

بدلیل خونرسانی زیاد در لب احتمال خون مردگی بعد از تزریق وجود دارد که استفاده از کمپرس یخ و مصرف نکردن داروهای ضد انعقاد خون ، امگا۳ ، ویتامین ایی و مسکن های مثل آسپرین ، ژلوفن، ناپروکسن، دی پیریدامول، چند روز قبل از تزریق از این عارضه جلوگیری می کند.

بدلیل شبکه عصبی قوی در لب از بلوک عصب سه قلو برای کنترل درد استفاده می شود بی حسی در این ناحیه ممکن است تا ۴۵ دقیقه باقی بماند و خوردن غذا در طی این مدت ممکن است موجب گاز گرفتگی لب و آسیب به آن شود .

بنابراین تا زمان برگشت کامل حس لب خوردن و آشامیدن ممنوع می باشد. در ۲۴ ساعت اول بعد از تزریق گرمای شدید ، ورزش های سنگین و مصرف نوشیدنی های الکلی ممنوع می باشد تا از بروز تورم ، خون مردگی و التهاب بیشتر جلوگیری شود.

برجسته کردن لب ها و اسید هیالورونیک

اگردر هنگام تزریق ژل لب دچار سرماخوردگی هستید ویا دچاراختلالات عصبی وفشارهای شدید هستید انتظاردست یابی به یک نتیجه دلخواه رانداشته باشید.درمورد اینکه چگونه به اهداف خود درمورد زیبایی خواهید رسید با پزشک مشورت کنیدتا بهترین راه حل ها را دراختیارتان قراردهد.

  • بروز ناراحتی های خفیف

این ناراحتی ها بسیار طبیعی میباشد وبه خاطر تزریق سوزنی است که درلب انجام شده است.

  • کبودی بعد از حجیم سازی لب

کبودی که روند طبیعی بدن میباشد،بعضی از افراد بیشتر ازافراد دیگر دچار این کبودی میشوند،میزان کبودی درافراد ژنتیکی میباشد همچنین سیگارکشیدن واستفاده از داروهایی مانند آسپیرین میزان این کبودی را افزایش میدهد.این کبودی ها درحدود ۱ هفته بهبود میابد البته بستگی به فرد دارد. کبودی میتواند درحدود۲ تا ۱۰ روز باقی بماند.

بهترین تزریق ژل لب اصفهان | حجیم سازی لب و عوارضی که در پی دارد !

  • قرمزشدن

قرمزشدن پوست برای هر بیمار متفاوت میباشد اما حدود ۱۲ تا ۲۴ ساعت این قرمزی ها ازبین خواهد رفت .

  • ورم بعد از تزریق ژل لب

ورمی که پس از تزریق ژل به لب ایجاد می شود بستگی به نوع ژل دارد. برخی از ژل ها آب کمتری جذب می کنند . این موضوع باعث می شود که به سختی ورم نمایند . این مدل از ژل ها برای خطوط لب بهترین گزینه محسوب می شوند. اما اگر قرار به افزایش حجم کلی لب باشد باید نوع دیگری از ژل تزریق شود که شاید مقداری تورم به همراه داشته باشد.

این ورم موقتی است و نگران آن نباشید می توانید از ایبوپروفن استفاده کنید تا کبودی لب از بین برود و همینطور از کیسه یخ استفاده نمایید تا ورم ایجاد شده سریعتر از بین برود. دقت کنید که برای درمان سریع ورم لب بعد از تزریق یک سری مکمل ها وجود دارد، مثلاً مکمل بروملین و آرنیکا دو پیشنهاد خوب در این راستا هستند و اثر بخشی مناسبی به همراه خواهند داشت.

برای رهایی از ورم لب پس از تزریق باید تا ۷۲ ساعت ناحیه مورد نظر را دستکاری نکنید. در دو هفته اول می بایست از حمام با حرارت بالا و سونا خودداری کنید.

بهترین تزریق ژل لب اصفهان | حجیم سازی لب و عوارض

  • طبیعی نبودن حالت لب ها

این مورد با ازبین رفتن تورم بهبود می یابد. پزشک برای ازبین رفتن این حالت هابه شما ماساژدادن لب را آموزش میدهد .

  • خشکی لب بعد از حجیم سازی لب

خشکی لب پس از تزریق ژل موضوع نگران کننده ای نیست اما تا حدودی آزار دهنده است. یکی از دلایلی که شخص درگیر خشکی پس از تزریق ژل می شود . حساسیت شخص به کرم های بی حسی است چون در این کرم ها ترکیبات قوی وجود دارد. که سبب خشکی لب پس از تزریق ژل می شود.

بارها دیده شده که شخص پس از تزریق ژل به لب مدام با زبان خود لب ها را مرطوب می کند این حالت اگر بیش از تعداد تکرار شود سبب خشکی پوست می شود.

همانطور که اشاره شد نباید پس از تزریق ژل لب از لوازم آرایشی استفاده شود بنابراین کسانی که از رژ  و سایر موارد آرایشی استفاده می کنند معمولاً با خشکی لب یا پوسته پوسته شدن روبرو می شوند. در صورتی که پوست دچار تورم شود احتمالاً با خشکی همراه است و این موضوع باعث می شود که لایه بالایی پوست نیز خشک شود. برای درمان خشکی پوست می بایست از بالم لب حاوی مرطوب کننده استفاده کنید .

 

تماس با ما 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید