15 راه برای جوان ماندن

بهترین تزریق چربی اصفهان | عوامل کاهش دهنده کلاژن پوست

چه راهکار هایی برای جوان ماندن وجود دارد ؟

در صورتی که می خواهیم بدانیم که چگونه جوان بمانیم باید به نکات و توصیه هایی توجه کنیم؛ این نکات کمک بزرگی به انسان می کند برای جوان ماندن تا بتواند پوست شفاف و بدن سالمی داشته باشد و به وسیله این راهکار ها از بروز پیری جلوگیری کند؛ این نکات مهم به شرح زیر می باشند :

1. بلند شوید و قدم های بلند بردارید : بسیاری از افراد در دنیا مدت زمان بسیار زیادی را به نشستن سپری می کند. که این نشستن ها به کار انسان مانند کار کردن با کامپیوتر، رانندگی کردن، تماشای تلویزیون، غذا خوردن و …مربوط می باشد. در صورتی که این نشستن ها پیاپی باشد موجب چاق شدن، ناتعادلی در میزان متابولیسم و بیماری های قلبی می شود. پس تلاش خود را کنید که بیش از گذشته از جای خود بلند شوید و کارهای خود را به صورت ایستاده انجام دهید.

2. خود را از اطلاعات دور نگه دارید : مقصود از این اطلاعات، خبرهایی می باشد که هر روز از دنیای جهان، اقتصاد، سیاست یا حتی اطرافیان انسان به گوش فرد می رسد که این اطلاعات منفی می باشد. که در شبکه های اجتماعی، مجله ها، اخبار بین همه افراد پخش می شود. اکثر این خبرها ضروری نمی باشند و فقط موجب ضعیف شدن اعصاب انسان و در نهایت پیری و شکستگی انسان می شوند.

3. صبح زود از خواب بیدار شوید : همان گونه که می دانیم همه انسان ها هنگام صبح قدرت فوق العاده ای در بدن خود دارند و ذهن ناخوداگاه آن ها بهتر از همیشه کار می کند؛ انرژی و نیروی جوانی نیز هنگام صبح بیش از همیشه است و همین امر باعث می شود که جوان بمانید .

بیشتر بخوانید : چطور صورتی زیبا داشته باشیم ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | نوشیدن آب و صورتی زیبا

4. همیشه همراه خود آب داشته باشید : بیشتر افراد دچار کم آبی در بدنشان می شوند و دلیل آن ننوشیدن آب و مایعات می باشد؛ در واقع کم آبی یا دهیدراته شدن بدن موجب ضعیف شدن بدن، افزایش یافتن فشار خون و سبک شدن سر می باشد و پس ضروری است که در همه ساعات روز یک بطری آب همراه خود داشته باشید تا بدنتان دچار خشکی و کم آبی که از عوامل پیری است، نشود.

5. مدیتیشتن کنید : حدود 5 دقیقه پیش از آن که بخوابید، در یک مکان بسیار آرام و بدون هر شلوغی و بهم ریختگی بنشینید و به نکات مثبت زندگی و سلامت ذهنتان فکر کنید که انجام این کار موجب باکیفیت شدن خوابتان می شود؛ تمرکز کنید و نفس عمیق بکشید و روی نفستان نیز تمرکز کنید و نگرانی های مربوط به آینده را دور بریزید و استرس های نابجا و مزمن را از خود دور کنید.

6. بدنتان را کش و قوس دهید : اگر بدنتان را کش دهید آرامش می گیرید و کشیدگی بدن با ورزش کردن متفاوت می باشد و موجب افزایش یافتن انعطاف بدن می شود؛ مدیتیشنی که در نکته قبل ذکر کردیم را تمرین کنید، زیر یک درخت بسیار زیبا در یک فضای پاک و سالم بنشینید و بدن خود را کش و قوس دهید .

7. تنبلی نکنید : در واقع تنبلی کردن حتی مربوط به پشت میز نشستن به صورت مداوم نیز می شود و تنها لازم نیست دراز بکشید تا به شما تنبل بگویند؛ این تنبلی ها موجب کش آمدن و افتادگی پوست می شود که در نتیجه چین و چروک هایی در پوست به وجود می آید؛ سعی خود را کنید که یک موقعیت مناسب برای خود در طول روز انتخاب کنید تا کمر ، شانه و باسنتان در فرمی صاف و مناسب قرار داده شود.

بهترین تزریق چربی اصفهان

بهترین تزریق چربی اصفهان |برای جوان ماندن به باشگاه بروید

8. با انگیزه به باشگاه بروید : همه محققان می گویند که ورزش کردن کلید جوان ماندن انسان می باشد و هنگامی که شما به باشگاه می روید، بدین معناست که یک هدف مشخص برای خود تعیین کرده اید؛ برای ورزش کردن خود دلیلی را انتخاب کنید که به شما انگیزه کافی بدهد و حتی خوب است که هدف های ورزشی مورد نظرتان را روی کاغذی یادداشت کنید .

9. دوبار در هفته تمرینات قدرتی انجام دهید : انجام تمرینات قدرتی موجب ساخته شدن توده عضلانی در بدن انسان می شود. که یکی از راه های سالم برای مبارزه با پیری محسوب می شود.

10. دست کم پنج بار در هفته از تمرینات مناسب برای تقویت قلب و عروق به مدت 30 دقیقه استفاده نمایید : انجام این دسته از تمرینات موجب بالا رفتن ضربان قلب فرد می شود. و برای سیستم قلبی عروقی بسیار مناسب می باشد. و در ضمن جریان خون را در مغز به طور شکفت انگیزی افزایش می دهد. انجام تمرینات ورزشی به صورت منظم ذهن فرد را از بروز پیری دور نگه می دارد.

11. مراقبت های لازم را از خودتان بکنید : یکی از راه های جوان ماندن به خود رسیدن و مراقبت از خود است زیرا ماساژ دادن، مصرف غذاهای بسیار سالم همه جزء کارهای خود مراقبت می باشد.

12. مصرف دخانیات را ترک کنید : در یکی از مقاله ها ذکر کردیم که سیگار بسیار مضر می باشد. و ترک کردن آن بسیار مفید تلقی می شود؛ ترک سیگار کشیدن می تواند نوعی انگیزه برای جوان ماندن در شما ایجاد کند. چون سیگار می تواند عامل بسیار مهمی برای به وجود آمدن چین و چروک روی صورت باشد. سیگار باعث خراب شدن پوست انسان می شود و نیکوتین موجود در سیگار، جریان خون را در پوست به طور قابل توجهی کاهش می دهد . که جز پیر شدن، چیز دیگری به وجود نخواهد آورد.

تزریق ژل لب اصفهان | برای جوان ماندن سیگار نکشید

مطالب خواندنی :

13. آرایشتان را پاک کنید : در صورتی که می خواهید هر گونه آرایش و باکتری از روی صورتتان پاک شود. باید میکاپ یا همان آرایشتان را پاک کنید زیرا باقی ماندن آرایش روی پوست موجب ماندن آلودگی روی پوست می شود. و در نهایت آکنه و مشکلات پوستی موجب پیری می شود.

14. گردن و سینه تان را مرطوب کنید : هنگامی که قصد دارید روتین مراقبتی برای پوست خود انجام دهید، حتما سینه و گردن خود را فراموش نکنید . زیرا پوستی که روی سینه و گردن انسان وجود دارد به اندازه صورت ظریف و حساس می باشد. گردن انسان بخاطر قرار گرفتن در معرض چرخش بسیار زیاد بیشتر از بقیه نواحی دچار چین و چروک می شود . که در صورت استفاده از مرطوب کننده، ضدآفتاب و محصولات ضد پیری، از بروز این مشکلات می توان جلوگیری کرد.

15. از مرطوب کننده برای دستتان استفاده کنید : هنگامی که به پشت دستتان مرطوب کننده می زنید . حتما به نوک انگشتانتان نیز بزنید و فراموش نکنید. پشت دست قسمتی می باشد که بیش از بقیه نواحی دست در معرض دید همه قرار دارد و نشان دهنده جوان بودن یا پیر شدن انسان می باشد.

 

برای ارتباط با صفحه رسمی دکتر مسیح شمعی کلیک کنید . 

 

 تزریق ژل لب اصفهان 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید