دانستنی هایی راجب جوانسازی صورت و گردن با استفاده از نخ

بهترین تزریق چربی اصفهان | جوانسازی صورت و گردن با استفاده از نخ

نخ هایی که در جوانسازی صورت استفاده می شود، چه نوع نخی است؟

نخ هایی که در جوانسازی صورت و گردن استفاده می شود از نخ هایی است که برای جراحی و مناسب برای لیفت طراحی شده است. این نخ ها دارای انواع مختلفی همچون ساده، رشته ای و مخروطی است که در نقاط مختلف زیر پوست قرار می گیرند. قبل از لیفت متخصص زیبایی در معاینه تصمیم می گیرد که از کدام نخ برای لیفت صورت شما استفاده شود. درجه مشکلات پوستی به عنوان نتیجه معاینه، میزان درجه لیفت را تعیین می کند.

علاوه بر این، هر نوع نخ در درمان درجه های مختلف و نقاط مختلف صورت، می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال، نخ های مخروطی می تواند برای خطوط میانی صورت و خطوط بینی مناسب باشد. با توجه به این خصوصیات، گاهی اوقات انواع نخ ها را می توان در مناطق مورد نیاز قرار داد ( کاشت ) و گاهی اوقات فقط از یک نوع نخ می توان استفاده کرد.

شما باید تاثیر اولیه را فورا متوجه شوید، تاثیر اولیه در عرض ۱۵ روز شروع می شود، اما تاثیر واقعی در طول ۲ تا ۳ ماه با افزایش تولید کلاژن آشکار خواهد شد.

مزایای جوانسازی صورت با نخ چیست؟

  1. در مدت زمان کوتاه انجام می شود
  2. راحت و بی ضرر است
  3. باعث تولید کلاژن می شود
  4. چین و چروک های ریز را برطرف می کند
  5. یک روش جوانسازی آسان و ایمن است
  6. تحت بی حسی موضعی انجام می شود
  7. در صورت لزوم می توان لیفت را تکرار کرد
  8. می توان بلافاصله پس از لیفت آرایش کرد
  9. درصد ریسک یا عوارض آن کم است

بهترین تزریق چربی اصفهان | جوانسازی پوست صورت با نخ چگونه انجام می شود؟

بعد از جوانسازی صورت با نخ به چه نکاتی باید توجه کرد؟

اکثر بیماران بلافاصله پس از لیفت، به فعالیت های روزانه خود ادامه می دهند. در طول این دوره، دهان نباید بیش از حد باز شود و باید از انجام حرکات اضافه اجتناب کرد. توصیه می کنیم که تا ۳ هفته بعد از لیفت از ماساژ دادن صورت و خوابیدن بر روی صورت اجتناب کنید. به صورت نباید بیش از حد فشار وارد شود. در پایان این ۳ هفته، می توانید قسمت های تحت درمان را به صورت طبیعی حرکت دهید. بعد از لیفت در چند روز اول کمی تورم، قرمزی یا کبودی به طور طبیعی مشاهده می شود و توصیه می شود که از کمپرس یخ برای کاهش این عوارض جانبی استفاده شود.

احساس ناراحتی در صورت بیمار در مقایسه با سایر جراحی های جوانسازی پوست، بسیار کم است، اما در هرعمل جراحی زیر جلدی این ناراحتی ها دیده می شود. بعد از عمل ممکن است چند روز اول در محل تحت درمان، خارش خفیف احساس شود. در روز اول پس از عمل، بالا نگه داشتن سر به کاهش تورم کمک می کند.

جوانسازی صورت با نخ چگونه کشف شد؟

برای گرفتن اطلاعات بیشتر با دکتر مسیح شمعی در تماس باشید . 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید