جوانسازی صورت با نخ چگونه کشف شد؟

بهترین تزریق چربی اصفهان |جوانسازی صورت با نخ چگونه کشف شد؟

جوانسازی صورت با نخ

جوانسازی صورت با نخ چطور اتفاق می افتد ؟ لیفت صورت در حقیقت از بخیه زدن زخم ها بعد از جراحی ، الهام گرفته شده است. همه ما می دانیم که در اطراف بخیه ها در ناحیه ای که جراحی شده یک بافت سخت به مدت طولانی تشکیل می شود. محققان با نگاه کردن به این بافت سخت متوجه شده اند، در اطراف نخ ها، بافت کلاژن در نتیجه فعالسازی فیبروبلاست افزایش می یابد و در نتیجه هم زخم بهبود می یابد و هم بافت اطراف آن به یک ساختار سفت تبدیل می شود.

با توجه به این موضوع، متخصصان زیبایی یک نخ باریک مخصوص جراحی که بتواند واکنش مناسب را نشان دهد را کشف کردند. در کنار این نخ ها همچنین تکنیک هایی را برای وارد کردن سوزن ها در بافت زیر جلدی پوست، ابداع کرده اند. اینگونه اساس متد لیفت صورت با نخ گذاشته شده است.

جوانسازی پوست صورت با نخ چگونه انجام می شود؟

جوانسازی صورت با استفاده از نخ های مخصوص جراحی که ساخته شده است، انجام می شود. قبل از هرچیز، معاینه صورت شما توسط متخصص پوست لازم است. در این معاینه، واجد شرایط بودن شما برای این روش تعیین می شود. اگر مشکلی وجود نداشته باشد برای درمان چین و چروک، افتادگی پوست و خطوط روی پوست می توان از لیفت صورت استفاده کرد. قبل از لیفت صورت، باید پوست را پاکسازی کرد. در لیفت صورت می توان از کرم بی حسی موضعی نیز استفاده کرد. تا بی حس شدن کامل ناحیه مورد نظر منتظر می مانیم.

نخ PDO در سوزن های بسیار نازک قرار می گیرد و به نقاط مشخص شده در مناطق مورد نیاز اعمال می شود. این فرایند به فاصله ۱ سانتی متر در ناحیه زیر پوست انجام می شود. پس از قرار دادن نخ ها در نقاط مورد نیاز یه به اصطلاح کاشت نخ ها، تمام نخ ها به ترتیب از طریق کانول های زیر پوست تحت فشار قرار می گیرند. بعد از قرار گرفتن تمام نخ ها در نقاط مورد نیاز، درمان با استفاده از کرم های تسکین دهنده روی پوست کامل می شود.

بهترین تزریق چربی اصفهان | جوانسازی پوست صورت با نخ چگونه انجام می شود؟

در چه شرایطی می توان جوانسازی صورت با نخ را انجام داد؟

لیفت صورت با نخ برای پوست های افتاده، دارای چین و چروک، پوست های که خاصیت الاستين خود را از دست داده اند، خطوط فک و صورت که به دلیل افتادگی، ظاهر شاداب خود را از دست داده اند، چروک های دور چشم و دهان استفاده می شود.

آیا نخ های جوانسازی روی صورت احساس می شود و یا از بیرون قابل مشاهده است؟

نخ ها پس از قرارگرفتن در منطقه مورد نظر احساس نمی شوند و از آنجا که بسیار نازک هستند، درسطح خارج از پوست قابل مشاهده نیستند.

لیفت صورت با نخ

ارتباط با دکتر مسیح شمعی – تزریق چربی اصفهان 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید