دانستنی های جراحی بوکال فت

بهترین تزریق چربی اصفهان | دانستنی های جراحی بوکال فت.

جراحی بوکال فت یا برداشتن چربی دهان چگونه انجام میشود؟

جراحی بوکال فت | در افرادی که صورت گردی دارند یا دچار اضافه وزن هستند؛ و از فرم چاق صورت خود راضی نمی‌باشند؛ جراحی برداشتن پدهای چربی گونه در داخل گونه ها یک روش عالی برای خلاص شدن از شر چربی های ناخواسته صورت است. تخلیه چربی بوکال بهترین روش برای رهایی از شر این چربی ها خواهد بود. این عمل جراحی نسبتاً سریع و ساده است که با بی حسی موضعی انجام می شود و جای زخم خارجی ندارد.

از نظر كلاسیك، در صورت های جذاب تر، صورت تقریباً شبیه به یك قلب و یا مثلث وارونه به نظر می رسد، كه گونه ها بزرگترین قسمت هستند و سپس لاغر می شوند تا به سمت استخوان فك كاهش پیدا كنند. هنگامی که کسی دارای پد چربی بوکال بیش از حد باشد، فرم صورت ممکن است مثلث معکوس باشد. در این افراد امتداد قسمت تحتانی صورت در مقایسه با قسمت فوقانی پهن تر است.


با مطالب خواندنی و آموزنده دکتر مسیح شمعیبهترین تزریق چربی اصفهان همراه باشید :


بهترین تزریق چربی اصفهان | دانستنی های جراحی بوکال فت

جراحی بوکال فت چیست؟

بهتر است ابتدا در مورد چربی گونه بدانید که چربی عمیقی است که در صورت برآمدگی، منجر به پری و پف کردن لپ در گوشه بیرونی لب می شود. می توان گفت که باکال توده ای است در ناحیه عضلات صورت که باکس و ماهیچه های سطحی نامیده می شوند.

میزان چربی گونه در افراد مختلف متفاوت است. این لایه چربی ممکن است در برخی افراد کمتر و در برخی دیگر بیشتر باشد. اما در صورت بزرگتر از حد معمول بودن، بر زیبایی فرد تاثیر منفی می گذارد. بوکال فت به عنوان حذف چربی دهان نیز شناخته می شود زیرا مقداری از چربی را از دهان خارج می کند. دلایل زیادی برای چاقی صورت و تجمع چربی در گونه ها وجود دارد که می توان به این دلایل اشاره کرد:

رژیم غذایی اشتباه و نامناسب

امروزه به دلیل افزایش حجم کار، افراد به غذای سالم توجهی نمی کنند. روی آوردن به فست فود و غذاهای آماده یکی از دلایل افزایش چاقی است. نتیجه، داشتن چهره ای چاق خواهد بود که هیچ کس آن را دوست ندارد.

برخی از بیماری ها

گاهی چاقی با رژیم غذایی آن ها ارتباطی ندارد و ناشی از برخی بیماری ها مانند: کم کاری تیروئید، بیماری کلیوی و … است. مصرف الکل و سایر نوشیدنی های ناسالم نیز می تواند یکی از عوامل چاقی باشد.

کمبود آب کافی در بدن

زمانی که بدن به دلیل کم آبی و کمبود مواد معدنی در اندام ها کم آب می شود، این نواحی از بدن سعی می کنند تا با فعالیت بیشتر، وضعیت را بهبود بخشند و اندازه آن اندام ها را افزایش دهند.

علل ژنتیکی

برخی از چاقی ها ربطی به بیماری و تغذیه نداشته و به خاطر ژنتیک بروز می کنند.

افزایش سن

گاهی اوقات افراد با بالا رفتن سن دچار افتادگی لب می شوند.

همه این دلایل می تواند فرد را به جست و جوی راهی برای خلاص شدن از این چربی ها برای رسیدن به چهره مورد نظر سوق دهد.

تزریق ژل لب اصفهان | بیچکتومی

بوکال فت چگونه انجام می شود؟

جراحی گونه معمولاً با دو نوع بی حسی موضعی و بیهوشی عمومی انجام می شود و در بیشتر موارد فقط از بی حسی موضعی استفاده می شود. در ادامه، نحوه انجام این عمل را توضیح خواهیم داد. اولین قدم در جراحی بوکال، تزریق یک آرامبخش برای کاهش خستگی فرد و سپس بی حس کردن ناحیه عمل است. معمولاً در بیشتر موارد، بی حسی موضعی انجام می شود و این روش به معنای جراحی سرپایی بدون درد است.

بعد از طی کردن مرحله اول، جراح شکافی در قسمت داخلی دهان ایجاد می کند و سپس بافت چربی ناحیه زیرگونه را که از طریق همان برش به دیواره داخلی متصل می شود، خارج می کند. لازم به ذکر است که شکاف ایجاد شده در داخل دهان با توجه به اندازه و شکل صورت ایجاد می شود و این مقدار ممکن است از 2 تا 5 سانتیمتر متغیر باشد.

برای تخلیه چربی بعد از ایجاد شکاف، به ناحیه خارجی دهان فشار وارد می شود تا بافت چربی به طور کامل خود را نشان دهد و بعد به وسیله لوازم مخصوص جراحی، چربی تخلیه می شود. پس از تخلیه چربی مورد نیاز، قسمت بریده شده باید بخیه زده شود. لازم به ذکر است که چربی باکال یا BFP یک ساختار استثنایی و خاص در رابطه با سایر چربی های صورت است. اگر این فرآیند توسط متخصص رفع نشود، اصولاً ممکن است که نتیجه عکس آن چه شما فکر می کنید، داشته باشد. با در نظر گرفتن حساسیت بالا و ظرافت لازم در انجام این عمل، بهتر است که به بهترین پزشکان این زمینه مراجعه کنید.

بهترین تزریق چربی اصفهان | آرایش کردن بعد از تزریق بوتاکس

کاندیدهای مناسب برای بوکال فت

یکی از مواردی که می توان به عنوان یکی از مهم ترین موضوعات مربوط به بوکال فت به آن پرداخت، ویژگی های کسانی است که مناسب انجام این عمل هستند:

  1. کسانی که به دنبال چهره های زاویه دار هستند.
  2. آن هایی که انواع مشکلات مربوط به تقارن اعضای صورت دارند.
  3. مراقبت های لازم قبل از انجام عمل بوکال فت

برای انجام هر نوع عمل از جمله جراحی پلاستیک، لازم است تا نکات لازم در مورد مراقبت های اولیه انجام شود که باید توسط بهترین جراح به شما ارائه شود. ناگفته نماند که قبل از تعیین روز جراحی، یک جلسه باید برای تعیین میزان چربی و زاویه صورت و برجسته کردن گونه ها و تعیین چربی برداشت شده انجام شود. پس از تعیین موارد فوق، پزشک باید لیستی از نکات مهم و مراقبت های مورد نیاز برای عمل را به فرد ارائه دهد که معمولا شامل موارد زیر است :

48 ساعت قبل از جراحی هیچ گونه مواد حساسیت زا نخورید.

اگر عمل به صورت موضعی انجام می شود، 4 ساعت قبل از عمل از مصرف آب و غذا خودداری کنید. اگر عمل تحت بیهوشی انجام می شود، توصیه می شود 8 ساعت قبل از عمل چیزی نخورید. تا 48 ساعت قبل از عمل سیگار نکشید. همچنین از مصرف هر گونه داروهای التهابی، آسپرین یا رقیق کننده های خون خودداری کنید.

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید