از تزریق ژل کلاژن بیشتر بدانید :

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق ژل لب اصفهان | از تزریق ژل کلاژن بیشتر بدانید :

مزایای تزریق کلاژن به نسبت ژل و چربی

تزریق ژل کلاژن به نسبت تزریق چربی مزیتی دارد این است که تهیه آن همانند ژل راحت است، و به دست آوردن آن نیازی به اتاق عمل ندارد و تنها با یک تزریق انجام می شود. مزیت کلاژن به نسبت ژل ها این است که طبیعی هستند و همانند ژل این محدودیت وجود ندارد که حتما باید جذب شود، ژل به غیر از آنکه طبیعی است و نگرانی در خصوص جذب وجود ندارد، مزیت بارزی که دارد این است، ماندگاری زیاد و جوانسازی این پودر ها باعث می شود عمل بافت سازی و جوانی پوست دقیقا همانند چربی باشد.

روند کار در تزریق کلاژن

تزریق کلاژن دقیقا همانند ژل است، به صورت سرپایی انجام می شود، همراه با بی حسی است، حجم دهی این روش همانند تزریق ژل است، اما مدت زمان اثری که دارد به نسبت تزریق ژل ها بیشتر است، ماده ای است که باعث ایجاد حساسیت نمی شود یزیرا بافت چربی است، در نتیجه به نسبت ژل عوارض کمتر و اثر دهی بیشتری دارد.

 تزریق ژل لب اصفهان | تزریق ژل کلاژن

آیا این چربی های فناوری شده، باعث ایجاد حساسیت می شوند؟

خیلی از افراد این سوال را دارند، از آنجا که این چربی ها مربوط به شخص دیگری است،آیا باعث ایجاد حساسیت می شود؟ در پاسخ باید گفت خیر، زیرا این چربی ها در مرکز فناوری از نظر آنتی ژن ها بررسی می شوند و آنتی ژن ها به طور کامل از بین می روند، در نتیجه هیچ نوع ویروس و باکتری ندارند و دقیقا همانند یک ماده مصنوعی، اما با خواص طبیعی است.

همزمانی لیفت با نخ و تزریق کلاژن

لیفت با نخ را نمی توان همراه چربی طبیعی انجام داد، اما با کلاژن امکان همزمانی وجود دارد، زیرا رفتار کلاژن همانند ژل است.

ماندگاری تزریق چربی بیشتر است یا کلاژن؟

این چربی مصنوعی از دوام بیشتری برخوردار است، زیرا همانند ژل تزریق می شود، در صورتی که در تزریق چربی 70 درصد از بین می رود، اما در تزریق کلاژن بافت ایجاد شده باقی می ماند.

تفاوت پلاسما ژل و کلاژن در چیست؟

پلاسما ژل به نسبت کلاژن حجم دهی کمتری و جوانسازی بیشتری دارد، در حالی که کلاژن حجم دهی بیشتری و جوانسازی کمتری دارد. پلاسما ژل از خون خود شخص گرفته می شود و ژلی است که بعد از افزودن مواد خاصی به خون ساخته می شود و بیشتر حالت جوانسازی ایجاد می کند.

بهترین تزریق چربی اصفهان  | تزریق ژل کلاژن.

کاندید مناسب تزریق کلاژن

سن افراد خواهان درمان کلاژن ۳۵- ۶۰ است، این افراد تمایل به حداقل کردن علائم پیری دارند. درمان کلاژن در چروکهای اطراف دهان و پیشانی به کار میرود. تزریق کلاژن در لب ها آنها پر حجم تر میکند.در افراد مسن اگر دارای پوست انعطاف پذیر باشند این عمل ممکن است. اگر حامله هستید یا به محصولات کلاژنی یا لیدوکایین حساسیت دارید، یا بیماری های خود ایمنی دارید تزریق کلاژن برای شما مناسب نیست.

معمولا اثر تزریق کلاژن سه ماه میماند ولی برخی افراد اثرات یک ساله را نیز گزارش کردند. بدن شما به مرور زمان کلاژن ها را دوباره جذب میکند.

نکته ای که وجود دارد این است که اگر چه روش های مختلفی برای رفع چین و چروک وجود دارد و انواع مختلفی از فیلر ها در بازار موجود است ولی بهتر است در انتخاب فیلر دقت کنید و از جراح خود بخواهید بهترین مشاوره را در راستای انتخاب فیلر در اختیار شما قرار دهند.

عوارض تزریق کلاژن

عوارض تزریق کلاژن معمولا محدود می باشد، خصوصا اگر شرایط بیمار به درستی سنجیده شده باشد ، عوارض تزریق بسیار کاهش می یابد. قبل از تزریق کلاژن بهتر است تست آلرژی و یا حساسیت انجام شود ، چراکه یکی از مهمترین عوارض تزریق کلاژن حساسیت می باشد. ممکن است بعد از تزریق فرد احساس تورم داشته باشد که بعد از مدتی از بین خواهد رفت.

نتایج تزریق کلاژن

فیلرهای کلاژن ، ظاهری طبیعی، بدون چروک، خط و جوشگاه ایجاد میکنند. علاوه بر پر کردن چین و چروک ها، تزریق کلاژن میتواند برای موارد زیر استفاده شود:

  1. حجم دهی به گونه ها و دیگر ناحیه های صورت
  2. پر کردن چین و چروک ها
  3. کاهش خط اخم بین ابروها
  4. کاهش خط نگرانی پیشانی ها
  5. کاهش چروک گوشه چشم
  6. ترمیم خط لبخند
  7. تعریف مرز لب ها
  8. کاهش خطوط عمودی لب ها و گوشه انها
  9. حجم دهی به لب ها

تزریق ژل لب اصفهان | تزریق بوتاکس دیسپورت _ موارد منع و عوارض تزریق

 مطالب خواندنی و آموزنده :

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید