تزریق ژل مدل قلبی

تزریق ژل مدل قلبی | بهترین تزریق چربی اصفهان

تزریق ژل مدل قلبی

تعریف زیبایی در هر دوره‌ای از زندگی بشر متفاوت بوده است. در هر جامعه‌ای قشر جوان همواره پیگیری مد، فشن و هرآنچه که در دایره‌ی زیبایی جای می‌گیرد، هستند. بازیگران و هنرمندان معروف در هر دوره‌ای معیار زیبایی هستند که نوع پوشش، اندام و اجزای صورتشان مورد توجه قرار می‌گیرد. از طرفی گسترش روش‌های نوین و پیشرفته‌ی عمل‌های زیبایی تغییرات کلی در چهره را به راحتی میسر ساخته است. از جمله‌ی عمل‌های زیبایی که امروزه مورد استقبال بسیاری از بانوان قرار گرفته است، افزایش حجم لب‌هاست.

به ویژه افرادی که از لب‌های نازک خود ناراضی هستند، می‌توانند با حضور در کلینیک‌های معتبر زیبایی اقدام به تزریق ژل و حجم دادن لب‌های خود نمایند. فرم‌های متفاوتی از تزریق ژل برای زیباسازی چهره شناخته شده است که در کلینیک پوست و مو هلیا توسط متخصصان حرفه‌ای انجام می‌شود. تزریق ژل مدل قلبی یکی از این فرم‌های محبوب است که در ادامه به آن می‌پردازیم:

چگونگی تزریق ژل مدل قلبی

امروزه به لطف روی کار آمدن عمل‌های زیبایی، بسیاری از مشکلات و نواقص ظاهری در بدن و چهره به راحتی قابل ترمیم است. درحالی که پیش از این، چنین مشکلاتی ناچارا توسط فرد پذیرفته می‌شد. پیشرفت‌های کنونی در علوم پزشکی انتخاب گسترده‌تری به بشر داده است تا بتواند به چهره‌ی دلخواه خود دست پیدا کند. شاید حجم دادن صورت و لب‌ها تا سال‌های پیش ممکن نبود، اما امروزه به کمک استفاده از روش‌های تزریق فیلر می‌توان چهر‌ی متفاوتی ایجاد کرد. تزریق ژل به لب‌ها به صورت دائمی و موقتی انجام می‌شود.

بسیاری بر این تصورند که تزریق ژل فرآیندی ساده است. در حالی که این پروسه با حساسیت‌های متعددی روبرو است و نتیجه‌ی کار نیازمند ظرافت‌های ویژه‌ای است. زاویه‌بندی دقیق برای فرم ‌دهی به لب بسیار مهم است. چگونگی تزریق ژل لب قلبی یا هر فرم دیگری کاملا سلیقه‌ای است و به انتخاب متقاضی برمی‌گردد.

تزریق ژل مدل قلبی | بهترین تزریق چربی اصفهانآنچه باید در خصوص تزریق ژل مدل قلبی بدانید

حجم دادن لب فرآیندی است که در آن فیلرهای مشخص با حداقل جراحت به لب‌ تزریق می‌شود. این روش نه تنها در ایران بلکه در اغلب کشورهای دنیا به عنوان یکی از محبوب‌ترین روش‌های زیبایی چهره محسوب می‌شود. برای آشنایی بیشتر با جزئیات تزریق ژل لب قلبی ابتدا باید با بخش‌های مختلف لب آشنا شوید. بخش بسیار حساس لب با رنگ صورتی به عنوان “vermillion” شناخته می‌شود که از پوست حاشیه دهان جدا شده است. ناحیه‌ی مرکزی لب بالایی کمان کوپید “cupid’s” است. خطی که به صورت عمودی روی کمان کوپید کشیده شده است، فیلترم “philtrum” نام دارد. کمال کوپید می‌تواند تاثیر نامحسوس اما قابل توجهی روی شکل کلی لب داشته باشد. این ناحیه‌ی V شکل وسط لب بالایی با کمی تغییر می‌تواند تغییر بخصوصی در چهره‌ی افراد ایجاد کند.

فرم دهی به حاشیه در تزریق ژل

در واقع تزریق ژل و حجم دادن به لب‌ها روش چندان جدیدی نیست و از سال‌ها پیش برای برجسته‌سازی لب انجام می‌شده است. بخش جدیدی که در تزریق ژل قابل اشاره است، فرم دهی به لب‌ها با شکل دلخواه است. در روش تزریق ژل مدل قلبی درست همانند روش‌های سنتی برجسته سازی لب‌ها از فیلرهای برپایه‌ی اسید هیالورنیک استفاده می‌شود. در روش‌های نوین فرم‌دهی لب‌ها با تکنیک‌هایی در نواحی مختلف کمان کوپید، ورمیلیون و فیلترم تغییراتی ایجاد می‌شود. احتمالا حاشیه‌ی لب‌ها گسترده‌تر می‌شود با تزریق ژل مدلی قلبی یه هر فرم دلخواه دیگری در لب‌ها ایجاد می‌شود.

در صورت عدم رضایت از تزریق ژل آیا خالی کردن لب‌ها امکان پذیر است؟

یکی از مشکلاتی که در تزریق ژل مدل قلبی از آن یاد می‌شود، حذف ژل تزریق شده در صورت عدم رضایت مشتری است. در این روش با توجه به اینکه در فرم طبیعی لب‌ها تغییراتی ایجاد می‌شود، با حذف کردن فیلر چهره‌ی فرد ظاهری ناخوشایند ایجاد می‌شود. اسید هیالورنیک به طور طبیعی در طول مدت چندماه جذب بدن می‌شود و این دلیلی است که فرآیندهای تزریق ژل نیاز به تمدید پیدا می‌کنند.

با این حال در صورتی که فرد خواستار تخلیه‌ی سریع‌تر لب‌ باشد.
نوعی آنزیم به لب ها تزریق می‌شود که به تجزیه‌ی سریع‌تر این اسید کمک می‌کند.
در نتیجه در مدت کوتاه چند روزه میزان برجستگی لب‌ها کاهش پیدا می‌کند. از طرفی بازگردانی فرم طبیعی لب‌ها مسئله‌ی دیگری است.
تزریق ژل فرم قلبی یا روش‌های نوینی که مورد توجه بانوان قرار گرفته است، معمولا با ایجاد تغییر در حاشیه‌ی لب‌ها همراه است.
لذا بازگردانی شکل طبیعی لب‌ها پروسه‌ای است که انجام آن نیازمند تخصص و مهارت بالای پزشک خواهد بود.

محبوب ترین اشکال تزریقی لب؛ مدل قلبی

تزریق ژل برحسب نوع مدلی که مراجعه کننده انتخاب کرده است، با استفاده از تکنیک‌های مختلفی انجام می‌شود.
انواع فرم‌های زیباسازی لب، شامل تزریق ژل مدل قلبی، عروسکی، مدل روسی و فانتزی است.
تفاوتی که تزریق ژل قلبی نسبت به سایر مدل‌ها دارد، در حاشیه‌ی لب‌هاست.
در این متد بین دو لب فاصله‌ی کوچکی ایجاد می‌شود که در هنگام روی هم قرار گرفتن لب‌ها زیبایی خاصی ایجاد می‌کند.
طبیعتا این شیوه‌ی جدید با شکل طبیعی لب متفاوت است.
در نتیجه اجرای این روش باید بسیار حساس بوده و لازم است ظرافت زیادی در کار داشته باشید.

در صورتی که مایل به برجسته سازی لب خود هستید، می‌توانید با مراجعه به یکی از مراکز تخصصی و قابل اعتماد فعال در زمینه‌ی زیبایی اقدام نمایید. توصیه می‌شود عکسی از فرم دلخواه لب‌ها به پزشک نشان دهید.
در این موقعیت پزشک شما با معاینات لازم امکان اجرای فرم دلخواه شما را بررسی می‌کند.
در نهایت در صورت منطقی‌ی بودن انتظارات زیباجو، عمل تزریق ژل انجام می‌شود.

مراقبت های قبل و پس از تزریق ژل لب

تزریق فیلرهای ناشناخته و انجام این عمل به صورت غیر استریل منجر به بروز عفونت می‌شود.
از این رو لازم است جوانب احتیاط را رعایت کنید؛ و در یافتن یک مرکز معتبر حساسیت‌های لازم را به خرج دهید.
ماندگاری روش تزریق ژل لب قلبی شکل 12 ماه است و پس از این مدت نیاز به ترمیم مجدد خواهند داشت.
معمولا بروز علائمی نظیر تورم لب‌ها یا کبودی پس از تزریق ژل مدل قلبی طبیعی است.

این علائم با گذشت زمان و به مرور محو می‌شوند و نگرانی از این بابت وجود ندارد.
نکته‌ی قابل توجه دیگر این که پیش از شروع کار حجم دهی لب نوعی ماده‌ی بی‌حس کننده توسط پزشک تزریق می‌شود.
تاثیرات این ماده اگرچه بسیار خفیف است، اما بازهم پس از اتمام عمل برای بازگشت به منزل از یک همراه کمک بگیرید.
رعایت تمام نکات مراقبتی پس از عمل در نتیجه‌ی نهایی کار تاثیرگذار خواهد بود.

 |  اینستاگرام دکتر مسیح شمعی بهترین تزریق چربی اصفهان |


بیشتر مطالعه کنید : 

مزوتراپی و شاداب سازی پوست

سوالات متداول لیزر پوست و مو

تزریق ژل لب روسی

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید