تزریق ژل لب مدل قلوه ای و مراقبت های لازم آن

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق ژل لب مدل قلوه ای

تزریق ژل لب مدل قلوه ای

تزریق ژل لب مدل قلوه ای با هدف اصلاح فرم لب و یا حجیم کردن و بزرگ کردن لب ها انجام می شود. در این میان هستند افرادی که مدل های خاصی از ژل لب را به دلیل پیروی از مدل، بازیگران خارجی و یا شخصیت های کارتونی دنبال می کنند.

تزریق ژل لب گزینه ی مناسبی برای افرادی است که به صورت مادرزادی لب های نامتقارن دارند. از طرفی با افزایش سن، حجم لب های شما کوچکتر شده و جبران آن نیازمند تزریق فیلر و یا تکنیک های جراحی است. بسیاری از افراد فکر می کنند که هر چقدر لب های بزرگتر و یا به عبارتی قلوه ای تر داشته باشند، جذابیت چهره ی آنها چند برابر می شود. تزریق ژل لب، به لب های برجسته و بزرگی گفته می شود که نیازمند تزریق ژل لب بیشتری نسبت به تزریق ژل نچرال و طبیعی هستند.

در این مدل از تزریق فیلر، با توجه به اندازه و حجم لب های شما، پزشک سعی می کند تا با تزریق ژل در لب بالا و پایین شما، آنها را قلوه ای و برجسته نماید. این کار به صورتی انجام می شود که در نهایت بعد از تزریق فیلر، لب های شما متناسب با یکدیگر باشند. هدف از تزریق ژل مدل قلوه ای، حجیم کردن لب ها و بهبود زیبایی آنهاست. با این حال قلوه ای کردن بیش از حد، حالت نچرال لب ها را از بین می برد و ظاهری غیر طبیعی به فرد می دهد. اگر حجم هر دو لب به صورت یکسان تزریق شود می تواند به لب های شما حالتی به نام لب اردکی دهد.

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق ژل لب مدل قلوه ای و مراقبت های لازم آن

مراقبت های قبل از تزریق ژل

قبل از تزریق لب از مصرف داروهای رقیق‌کننده خون خودداری کنید. اگر خون رقیق شود، ناحیه مورد نظر بیشتر در معرض کبودی و خونریزی قرار می‌گیرد. همچنین، ده روز قبل از تزریق از مصرف داروهای مسکن، روغن ماهی، ویتامین ای و الکل خودداری کنید به این دلیل که الکل هم خون را رقیق می‌کند. اگر فردی سابقه تبخال دارد، باید دو روز قبل از تزریق داروی ضد تبخال استفاده کند چون تزریق ممکن است باعث ایجاد تبخال شود.

آیا فیلر لب باعث کشیده شدن دائمی لب‌ها می‌شود؟

برخلاف تصور عموم، پس از حل شدن فیلر، لب دچار افتادگی نمی‌شود. برعکس، تزریق فیلر باعث تحریک کلاژن‌سازی می‌شود. بنابراین پس از اینکه فیلر کاملاً از بین رفت، لبهای شما همچنان کمی بزرگ خواهند ماند.

بیشتر مطالعه کنید : 

 

صفحه رسمی دکتر مسیح شمعی 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید