آشنایی با انواع تزریق ژل لب مدل فانتزی

بهترین تزریق چربی اصفهان | بهترین تزریق ژل لب اصفهان | انواع تزریق ژل لب مدل فانتزی

انواع تزریق ژل لب مدل فانتزی

تزریق ژل لب مدل فانتزی یکی از متداول ترین مدل های تزریق ژل لب است که امروزه از محبوبیت بالایی برخوردار است. در ادامه با تزریق ژل لب مدل فانتری آشنا می شوید. در حال حاضر در تمام دنیا تزریق ژل به لب محبوبیت خاصی پیدا کرده است و به یکی از رایج ترین عمل های زیبایی تبدیل شده است. یکی از محبوب ترین انواع تزریق ژل به لب ،مدل عروسکی و فانتزی می باشد.

در تزریق ژل لب فانتزی ،حجم زیادی از ژل به لب ها تزریق می شود و لب های فرد از حالت طبیعی خارج می گردد و برجستگی زیادی ایجاد می شود. افرادی که تمایل به انجام این مدل از تزریق ژل به لب دارند معمولا در سایر اجزای صورت از جمله گونه ها نیز تزریق ژل انجام می دهند و انها را نیز برجسته می کنند تا چهره خود را به حالت عروسکی تبدیل نمایند.

در این نوع از تزریق ژل لب به حالت غیر طبیعی در می ایند و بسیار برجسته و پهن می شوند.حجم زیادی از ژل مورد نیاز است تا به لب ها تزریق گردد تا مدل عروسکی حاصل شود. در این مدل مرکز لب پایین بسیار حجیم تر از لب بالایی به نظر می رسد و قسمت  v شکل لب بالا تقویت می شود.

تزریق ژل به لب انواع مختلفی دارد که عمده ترین تفاوت این مدل ها در میزان و محل تزریق ژل به لب می باشد.

انواع تزریق ژل لب فانتزی

تزریق ژل لب فانتزی به روش هایی از جمله :

تقسیم بندی می شود.

نکات ابتدایی تزریق ژل لب

با گذشت زمان و گذر عمر پوست افتادگی پیدا میکند و از حالت کلی خارج می شود . این امر سبب میشود تا فرم صورت در سنین بالا، به سمت پایین کشیده شود، همچنین در مدل لب ها تغییرات نامطلوبی ایجاد شود که در ظاهر چهره فرد را ناراحت و غمگین نشان دهد،  ما برای حل کردن این مسئله تزریق ژل لب به گوشه را پیشنهاد میکنیم.

هنگامی که تزریق صورت می‌ گیرد ممکن است، که دو طرف لب کمی تورم ایجاد شود، اما بعد از مدتی این تورم از بین می ‌رود و ظاهر زیبا تری را به شما هدیه خواهد داد.
باید برای فرد توضیح داده شود که زمانی که ژل تزریق می ‌شود، به هنگام خندیدن چهره زیاد زیبا نمی باشد و به صورت مصنوعی است، اما بعد که این تورم ها از بین رفت، خنده به حالت عادی بر می گردد و زیبایی ابتدایی خود را باز می یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نمونه کارهای زیبایی دکتر مسیح شمعی به پیج رسمی دکتر مسیح شمعی مراجعه کنید . 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید