تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب روسی | بهترین تزریق چربی اصفهان

تزریق ژل لب روسی

در میان روش‌های زیبا سازی صورت، پروسه‌های حجم‌دهی امروزه بیش از هر دوره‌ی دیگری مورد توجه قرار گرفته‌اند. شاید دلیل این سبک‌های جدید، مد شدن لب‌ها یا گونه‌ی برجسته باشد. در هر حال، تعاریف زیبایی در هر نسل و دوره‌ای متفاوت است. در حال حاضر استفاده از روش‌های مختلفی برای حجم دهی به لب‌ها و برجسته سازی آنها در بین بانوان به ویژه جوانان رواج یافته است. تزریق ژل لب روش چندان جدیدی نیست و برای سال‌هاست که در لیست عمل‌های زیبایی قرار دارد. امروزه اما فرم‌های جدیدی که در اثر تزریق ژل می‌توان ایجاد کرد، جذابیت متفاوتی برای بانوان خلق می‌کند. مدل‌هایی ‌نظیر تزریق ژل لب روسی علاوه بر برجسته نمودن لب‌ها، فرم لب‌ها را از حالت طبیعی تغییر می‌دهد. بهترین تزریق چربی اصفهان با در اختیار داشتن دانش تزریق ژل مدل روسی در زمینه با شما سخن می‌گوید.

دانستنی های تزریق ژل لب روسی

معروف است که روس‌ها یکی از زیباترین ملل جهان هستند. این زیبایی را می‌توانید در مدل‌های شناخته شده‌ی روسی مشاهده کنید. این مدل لب تقریبا شبیه قلب تیز و ظریف است با اندکی تفاوت! در این فرم، بیشتر حجم لب‌ها در نزدیکی مرکز لب تجمع یافته است و لب را به سمت بالا شکل می‌دهند. در تزریق روسی ژل لب اصراری به حجیم شدن لب‌ها نیست و بیشتر به پهن شدن لب‌ها متمرکز است. به همین دلیل محبوبیت بیشتری دارد. افرادی که لب‌های باریکی دارند می‌توانند از تزریق ژل روسی برای ایجاد تغییری با ظاهری طبیعی در لب‌های خود استفاده کنند. چرا که حاشیه لب‌ها بخصوص لب بالایی به شکلی کاملا طبیعی پهن‌تر می‌شود. تزریق ژل لب مدل روسی نیازمند ظرافت و دقت بالایی است که انجام آن از هر اوپراتوری ساخته نیست. برای دستیابی به بهترین نتیجه باید کار را به متخصصان با تجربه بسپارید.

مدل های محبوب تزریق ژل روسی لب

بر خلاف روش‌های معمول تزریق ژل لب، در این روش ماده‌ی فیلر از ناحیه پایه‌ی لب‌ها به صورت عمودی تزریق می‌شود. در واقع تفاوت این روش‌ با سایر روش‌ها این است که تزریق از میانه به سمت حاشیه لب‌هاست. در حالی که در سایر روش‌ها فیلر از مرز لب‌ها به سمت داخل تزریق می‌شود. تزریق ژل لب روسی به همراه مراحل آماده سازی پیش از کار بین 30 الی 45 دقیقه و حداکثر 1 ساعت طول می‌کشد. بنابراین این روش برای فرد چندان زمان‌گیر نخواهد بود و نیازی نیست یک روز کامل را برای این کار تعطیل کنید. اگر در خصوص مدت ماندگاری این فرم از تزریق ژل سوال دارید، باید بگوییم که این مورد به نوع ماده‌ی فیلر تزریق شده بستگی دارد. اما بطور میانگین تزریق ژل مدل روسی بین 6 تا 12 ماه ماندگار است. اگرچه هر سه تا 9 ماه یکبار نیاز به ترمیم پیدا می‌کند.

تزریق ژل لب روسی | بهترین تزریق چربی اصفهان
مراقبت های پس از تزریق ژل روسی

به منظور کسب نتایج رضایت‌ بخشی از فرآیند تزریق ژل لب روسی لازم است برخی توصیه‌های ذکر شده توسط پزشک خود را به دقت انجام دهید. همچنین پیش از تزریق ژل نیز، انجام برخی اصول مراقبتی الزامی است. لذا در این بخش مهم‌ترین این نکات معرفی می‌شوند:

در جلسه‌ی مشاوره حتما توصیه می‌شود از مصرف داروهای رقیق کننده، ضد انعقاد خود و برخی داروهای مسکن پیش از تزریق ژل خودداری کنید.
اگرچه تزریق ژل عمل زمان‌گیر و سنگینی نیست، اما بهتر است یک روز پس از انجام آن استراحت کنید.
در این مدت از قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم آفتاب پرهیز کنید.
طبیعی است که پس از تزریق تورم و خونریزی خفیفی داشته باشید. در این خصوص نگران نباشید و داروهای تجویز شده را به موقع مصرف کنید.
هرگونه مصرف نوشیدنی‌های حاوی الکل و کشیدن سیگار در این مدت ممنوع است.
اثر بی حسی تا 45 دقیقه پس از تزریق در بدن باقی می‌ماند. بنابراین بهتر است تا برطرف شدن کامل اثر بی‌حسی از هرگونه خوردن و نوشیدن خودداری کنید.

عوارض تزریق ژل لب روسی

غالبا بدون هیچ عوارضی و با موفقیت انجام می‌شود. البته در صورتی که عمل تزریق در اماکن معتبر و توسط افراد متخصص صورت پذیرد. در غیر این صورت ممکن است در اثر تزریق ژل غیر استاندارد، استفاده از سوزن‌های کثیف یا آلودگی‌های محیطی شاهد بروز عفونت‌های متعدد در لب‌ها باشید.
در نهایت اینکه به جای برجسته شدن لب‌ها باید به درمان عفونت و عوارض ایجاد شده بپردازید.
بروز تورم یا خونریزی جزئی پس از تزریق طبیعی است.
در این شرایط مصرف آنتی بیوتیک‌ها و دارو‌های مسکن می‌تواند به روند بهبود کمک کند.

سوالات متداول تزریق ژل لب

در این بخش به پاسخ سوالاتی که عمدتا توسط متقاضیان تزریق ژل لب روسی مطرح می‌شود، می‌پردازیم:

چگونه تشخیص دهیم چه فرم لبی مناسب‌تر است؟

تزریق ژل روسی لب غالبا برای افرادی پیشنهاد می‌شود که تا بحال تزریق ژل به لب انجام نداده باشند.
برای افرادی که پیش از این تزریق داشته‌اند، این تصمیم به این بستگی دارد که آیا می‌خواهید آن را حذف کنید یا خیر؟
زیرا حذف ژل موجود در لب حداقل 2 هفته پیش از نوبت تزریق ژل روسی اجباری است.

چرا باید تزریق‌های قبلی کاملا حذف شود؟

تزریق ژل لب روسی نیاز به هیچ فیلری در مرز لب ندارد. بنابراین برای داشتن بهترین فرم نهایی از تزریق لازم است محلول‌های پرکننده‌ی پیشین حذف شوند.

آیا این روش دردناک است؟

قطعا نه! در این رو از نقاط کمتری برای تزریق فیلر استفاده می‌شود.
تزریق ژل بهتر است بدون بیهوشی انجام شود. ظریف بودن سوزن تزریق و محل تزریق به نوعی انتخاب می‌شود که کمترین درد در حین تزریق ایجاد شود.
بنابراین بی‌حسی موضعی برای این چنین تزریق‌هایی کافیست و نیازی به بیهوشی نخواهد بود.

در صورت عدم رضایت از فرم لب چه کنیم؟

یکی از مسائلی که در تزریق ژل باید در نظر داشته باشید، این است که؛ در صورت عدم رضایت از فرم جدید لب‌ها، آیا می‌توان آن را به فرم طبیعی سابق برگرداند؟ در واقع بازگردانی شکل طبیعی لب‌ها و حذف ژل تماما به فرم انتخاب شده توسط شما بستگی دارد. در مواردی که مرز لب‌ها تغییر داده می‌شود، برگشت به حالت طبیعی لب‌ها کمی مشکل خواهد بود. اما در این سبک به این دلیل که حالت طبیعی لب‌ها حفظ می‌شود، مشکل چندانی از این لحاظ نخواهید داشت. از سوی دیگر ماده‌ی فیلر ترکیب هیالورونیک اسید است که با تزریق یک ماده‌ی ثانویه، در مدت چند روز تجذیه می‌شود.

چرا این نوع تزریق بیش از سایر روش‌ها طول می‌کشد؟

به طور معمول تزریق ژل لب مدل روسی به زمانی تقریبا دو برابر سایر روش‌های تزریق ژل نیاز دارد.
چرا که رسوب قطرات ژل بین بافت لب زمان بر است.
برای لیفت لب در نواحی نزدیک به مرکز لب ذرات فیلر باید به خوبی در لابلای بافت رسوب کند.

 |  اینستاگرام دکتر مسیح شمعی بهترین تزریق چربی اصفهان |


بیشتر مطالعه کنید : 

مزوتراپی و شاداب سازی پوست

سوالات متداول لیزر پوست و مو

لیزر موهای زاید پوست تیره و روشن

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید