تکنیک تزریق ژل لب روسی

بهترین تزریق چربی اصفهان |تزریق ژل

لیفت لب روسی چیست؟

تزریق ژل لب روسی  | لیفت لب روسی یعنی چه؟ در سال های اخیر انجام عمل های زیبایی کوچک و سرپایی در میان افراد جامعه بسیار شایع شده است. برخی از این عمل های زیبایی می توانند تغییرات بسیار مثبتی را در چهره شما به وجود بیاورند. در واقع بسیاری از این عمل ها برای پوشاندن یک نقص و زیبا جلوه دادن یک عضو مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از این عمل های زیبایی، لیفت لب و یا تزریق ژل لب  است.

داشتن لب هایی با حجم متناسب و زیبا می تواند زیبایی چهره شما را دوچندان کند و علاوه بر این لبخند بسیار زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از جدیدترین متد ها برای تزریق ژل لب، تزریق ژل به روش روسی است که مورد توجه بسیاری از هنرمندان هالیوودی نیز واقع شده است. در ادامه با ما همراه باشید تا این متد را به شما معرفی کنیم.

 تکنیک لیفت لب روسی

تکنیک لیفت لب روسی ( تزریق لب روسی ) ، لب ها را به شکل قلب ظریف با حجم بیشتر در نزدیکی مرکز شکل می دهد، درست مانند یک عروسک روسی. در این تکنیک به جای آن که لب ها بیش از حد پر و حجیم شوند، تلاش می شود تا لب ها کشیده تر و دارای ارتفاع بیشتری دیده شوند. در نتیجه ظاهر لب ها بسیار طبیعی تر خواهد بود. این تکنیک به کسانی پیشنهاد می شود که می خواهند در پایان کار ظاهری طبیعی و ایده آل داشته باشند. همچنین در پایان این روش تزریق ژل لب، شما متوجه خواهید شد که لب های شما مسطح و یکدست هستند زیرا ارتفاع هدف است و نه حجیم بودن.

برخلاف فیلر های لب معمولی، یک پزشک متخصص که از روش لب روسی استفاده می کند، محصول را به صورت عمودی از پایه لب شروع می کند و محصول را به سمت خارج به سمت لب می کشد. به جای شروع از مرز لب و کار به داخل، پزشک متخصص محصول را از داخل به بیرون کار می کند. یعنی در واقع باید بگوییم هنگامی که شما برای لیفت لب به روش معمولی اقدام میکنید، لب های شما تنها حجیم و چاق نشان داده می شوند و ممکن است فرم لب ها به صورت کاملا طبیعی به نظر نرسد.

 تزریق ژل لب اصفهان | تکنیک تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب عروسکی چگونه انجام می شود؟

در لیفت لب روسی پزشک متخصص تلاش می کند تا ارتفاع لب ها را متناسب با فرم دهان و صورت شما تنظیم کرده و با متد های مخصوص ژل لب را تزریق می نماید. بنابراین در پایان شما متوجه میشوید که فرم لب ها متناسب با صورت شما بلندتر شده و لب ها مسطح و دارای حجم مناسب هستند.

شاید برای شما سوال باشد که چه کسانی کاندید لیفت لب روسی می باشند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم فرقی نمی کند که شما قبلا برای تزریق ژل لب اقدام کرده اید و یا خیر، اگر از فرم و اندازه لب های خود ناراضی هستید می توانید برای تزریق ژل لب به روش روسی اقدام کنید. این روش ظاهری طبیعی و بسیار زیبا به لب های شما می دهد.

به طور کلی باید بگوییم اگر لب های شما باریک هستند، عدم تقارن در لب های شما وجود دارد، لب های شما حجم مناسبی ندارند، شما دارای لبخند لثه ای هستید و … می توانید برای تزریق ژل لب روسی اقدام کنید.

تنها می بایست در نظر داشته باشید در این روش لب های شما بیش از حد حجیم و چاق نمیشوند بلکه متناسب با فرم دهان و صورت شما حجم دهی می شوند و ارتفاعی مناسب برای لب ها در نظر گرفته می شود. همچنین لب ها در مرکز به صورت یک قلب ظریف قابل مشاهده خواهند شد.

مزایای لیفت لب روسی چیست؟

مهمترین مزیت لیفت لب عروسکی این است که لب ها اگر چه مورد تزریق ژل قرار می گیرند اما ظاهری بسیار طبیعی خواهند داشت. اگر دقت کرده باشید در لیفت لب به روش معمولی در پایان لب ها اگرچه زیبا و حجیم می شوند اما به هرحال تزریق ژل در لب ها مشهود است. بنابراین اگر به دنبال روشی هستید تا لب هایی زیبا داشته باشید که ظاهری طبیعی دارند، بهترین پیشنهاد تزریق ژل لب به روش روسی است.

دیگر مزیت این روش این است که در بسیاری از موارد لب بالا ارتفاع مناسبی ندارد و کوچک تر از لب پایین دیده می شود. در نتیجه فرد ممکن است دچار لبخند لثه ای شود.  در لیفت لب روسی دیگر مزیت مسطح بودن لب ها است. یعنی تزریق ژل لب به صورت عمودی انجام می شود و این امر سبب می شود تا در نهایت لب ها به جای اینکه چاق و حجیم باشند، مسطح و دارای ارتفاع مناسب باشند.

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق فیلر لب

هزینه لیفت لب به روش روسی چقدر است؟

شاید برای شما سوال باشد که هزینه لیفت لب روسی چقدر است؟ لازم است بدانید لیفت لب روسی هزینه ای عجیب و غریب نسبت به لیفت لب معمولی ندارد. بلکه هزینه لیفت لب به روش روسی در وهله اول به میزان ژلی بستگی دارد که برای تزریق مورد استفاده قرار می گیرد.

بدون شک هر چه میزان ژل بیشتری برای تزریق ژل به روشی روسی مورد استفاده قرار بگیرد، هزینه لیفت نیز بیشتر خواهد بود. در واقع بهتر است بگوییم هزینه لیفت لب در ابتدا به میزان ژل مورد استفاده و سپس به میزان مهارت پزشک بستگی دارد.

 

مطالب پیشنهادی دکتر مسیح شمعی بهترین تزریق چربی اصفهان

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید