چه کسانی می توانند تزریق ژل لب روسی داشته باشند ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | چه کسانی می توانند تزریق ژل لب روسی داشته باشند ؟

ژل لب روسی برای چه کسانی مناسب است؟

تزریق ژل لب روسی به حجم لب‌ها اضافه می‌کند و در عین حال، ظرافت این تکنیک به حدی است که در نهایت، لب‌های بیش از حد باد شده، ایجاد نمی‌شود. این روش می‌تواند ظاهری مشابه با مدل ‌های طبیعی را به صورت افراد هدیه کند.

در تکنیک لب روسی، قطرات کوچک ژل در ناحیه ی خط بالایی لب و گوشه آن، تزریق می شوند. این روش مخصوصا برای افرادی که لب بالایی کوچکی دارند، بسیار موثر است.

تزریق ژل لب اصفهان | چه عواملی باعث کاهش ماندگاری ژل لب می شود ؟

اگر می خواهید لب بالا بیشتر از حد معمول به چشم بیاید و قاب لب بالا بولد شود، ژل لب مدل روسی را انتخاب کنید. در غیر این صورت، اگر علاقمند به لب های طبیعی تری هستید، دکتر مسیح شمعی تکنیکی را پیشنهاد می کند که نتیجه نچرال و یک نواخت تر داشته باشد .

برای انتخاب حجم و سبک تزریق معمولا ما به فرم صورت، اندازه چشم ها و بینی توجه می کنیم.بسیاری اوقات پس از مشاوره تصمیم متقاضی تغییر می کند. معمولا تزریق فیلر لب به روش روسی لب ها را نسبت به چشم ها بسیار درشت تر کرده و معمولا برای عزیزانی که چشم های ریز یا لب بزرگی دارند توصیه نمی کنیم.

این روش به صورت میانگین از سی دقیقه تا یک ساعت طول می کشد. مدت زمان دقیق تزریق فیلر، به میزان حجم دهنده ای که تزریق می‌شود و حجم بافت لب بستگی دارد.

این عمل درمانی به همان میزانی تاثیر خود را حفظ می‌کند که استفاده از روش‌های دیگر افزایش حجم لب قادر به حفظ حالت لب هستند. تکنیک ژل لب روسی، از نظر زمان اثر گذاری تفاوتی با دیگر روش‌های درمانی ندارد.

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید