بهترین روش حجم دهی تزریق چربی لب یا تزریق ژل ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | بهترین تزریق ژل لب اصفهان | تزریق چربی لب

تزریق ژل یا تزریق چربی به لب

تزریق چربی لب یک عمل جراحی افزایش حجم است که در آن، با استفاده از لیپوساکشن، چربی از یک قسمت از بدن برداشته و در قسمت دیگری از بدن تزریق می‌شود. برای افزایش حجم لب، چربی از طریق لیپوساکشن برداشته می‌شود و در ناحیه اطراف دهان تزریق می‌شود.

این روش دائمی است و برای بازگرداندن حجم از دست رفته استفاده می‌شود؛ نه لزوماً برای از بین بردن چروک. تزریق چربی برای افزایش حجم، اغلب بافت و رنگ پوست اطراف لب را بهبود می‌بخشد و یک ظاهر طبیعی به آن می‌دهد. دوره بهبودی پس از عمل تزریق چربی کوتاه است و تنها چند روز با کبودی و ورم همراه است. البته هزینه آن از فیلرهای دیگر بیشتر است اما نرخ موفقیت آن بالاتر بوده و یک راه حل عالی، طبیعی و دائمی است.

تنها ضعف این روش این است که گاهی اوقات چربی از بین می‌رود. در این حالت، عمل تزریق هیچ نتیجه‌ای در بر ندارد. تزریق چربی نسبت به تزریق فیلر، تهاجمی‌تر است اما نتایج آن دائمی هستند. به ندرت اتفاق می‌افتد که فردی در جلسه اول به نتیجه مطلوب نرسد و نیاز به تزریق چربی بیشتر داشته باشد. تزریق چربی برای افرادی مناسب است که می‌خواهند بدون تزریق یک ماده خارجی به لبهای خود حجم دهند، یا افرادی که به دنبال نتیجه دائمی هستند.

بهترین تزریق ژل لب اصفهان | تزریق ژل گوشه لب و تزریق ژل لب سوتی

برای فرم دهی به لبها تزریق ژل مناسب است یا تزریق چربی؟

تزریق چربی لب همان پیوند سلول‌های چربی است که این چربی بعد از مدتی، جزئی از بافت لب می‌شود و مانند سلول‌های طبیعی بدن عمل می‌کند و به هیچ عنوان دچار شلی، جابه جایی و گلوله شدن در زیر پوست نخواهد شد.
تزریق چربی لب با برداشت چربی از شکم، قسمت بیرونی ران، پهلو و … که به حد کفایت چربی اضافه دارند، از بدن خود فرد شروع می‌شود و پس از جداکردن سلول‌های چربی و خالص سازی، به نواحی مختلف بدن، لبها و صورت تزریق می‌گردد.

تزریق ژل یا فیلر نیز یکی از روشهای افزایش حجم و فرم دهی به اجزای صورت و اندام است که به نوعی می‌توان گفت، بیشترین کاربرد آن در لبها می‌باشد. تزریق فیلر لب در واقع انتقال موادی ژل مانند به وسیله سوزن به بافت لب است که با عناوین مختلف و از شرکت‌های گوناگون و با ساختارهای متنوع موجود هستند. از بهترین انواع آنها می‌توان به ژل‌های هیالورونیک اسید اشاره کرد که در ترکیب خود حاوی این ماده هستند.

هیالورونیک اسید در بدن به طور طبیعی وجود دارد. به همین جهت، در پی تزریق این ماده، آلرژی یا حساسیت ایجاد نخواهد شد. علاوه بر آن با تزریق ژل هیالورونیک، بافت مورد تزریق، به ساخت کلاژن تحریک خواهد شد.

بهترین تزریق چربی اصفهان |تزریق چربی لببهترین روش حجم دهی به لبها تزریق ژل است یا تزریق چربی؟

با توجه به توضیحات داده شده در ارتباط با تزریق ژل لب و تزریق چربی لب، می‌توان اینطور بیان کرد که هر کدام از این دو روش بسته به شرایط ممکن است مناسب باشند. نکته قابل ذکر آن است که هر دو روش تزریقی (تزریق ژل و تزریق چربی) با افزایش حجم توأم هستند ولی فرم دهی با تزریق ژل بهتر صورت می‌گیرد. به تعبیری می‌توان گفت فرم لبها پس از تزریق ژل بهتر خواهد بود.

ضمن اینکه، اگر بیمار در نواحی دیگری نیاز به افزایش حجم با تزریق چربی داشته باشد در لب هم چربی تزریق می‌شود. ولی اگر قرار باشد تزریق فقط در لبها انجام شود، به دلیل مراحل بیشتر تزریق چربی، معمولا تزریق ژل گزینه مناسب تری است. البته موفقیت و مشاهده بهترین نتایج در هر دو روش، بستگی مستقیم به تکنیک و مهارت پزشکی دارد که اقدام به این عمل می‌نماید.

 

دکتر تزریق ژل لب و کلینیک معتبر

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید