تزریق ژل یا تزریق چربی به لب – کدامیک بهتر است ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق ژل یا تزریق چربی به لب - کدامیک بهتر است ؟

تزریق ژل یا چربی به لب

تزریق چربی به لب  یک عمل جراحی افزایش حجم است که در آن، با استفاده از لیپوساکشن، چربی از یک قسمت از بدن برداشته و در قسمت دیگری از بدن تزریق می‌شود. برای افزایش حجم لب، چربی از طریق لیپوساکشن برداشته می‌شود و در ناحیه اطراف دهان تزریق می‌شود.

این روش دائمی است و برای بازگرداندن حجم از دست رفته استفاده می‌شود؛ نه لزوماً برای از بین بردن چروک. تزریق چربی برای افزایش حجم، اغلب بافت و رنگ پوست اطراف لب را بهبود می‌بخشد و یک ظاهر طبیعی به آن می‌دهد. دوره بهبودی پس از عمل تزریق چربی کوتاه است و تنها چند روز با کبودی و ورم همراه است. البته هزینه آن از فیلرهای دیگر بیشتر است اما نرخ موفقیت آن بالاتر بوده و یک راه حل عالی، طبیعی و دائمی است.

تنها ضعف این روش این است که گاهی اوقات چربی از بین می‌رود. در این حالت، عمل تزریق هیچ نتیجه‌ای در بر ندارد. تزریق چربی نسبت به تزریق فیلر ، تهاجمی‌تر است اما نتایج آن دائمی هستند. به ندرت اتفاق می‌افتد که فردی در جلسه اول به نتیجه مطلوب نرسد و نیاز به تزریق چربی بیشتر داشته باشد. تزریق چربی برای افرادی مناسب است که می‌خواهند بدون تزریق یک ماده خارجی به لبهای خود حجم دهند، یا افرادی که به دنبال نتیجه دائمی هستند.

بهترین تزریق چربی اصفهان | از ماندگاری تزریق فیلر لب چه می دانید ؟

روش پاک کردن ژل تزریق شده

اگر از نحوه ظاهری ژل تزریق شده ناراضی هستید، در بیشتر موارد نگران نباشید. ممکن است یک متخصص پوست برای تعادل و تقارن مجددا فیلر (ژل) تزریق کند، یا بتواند آن را به طور کامل حل کند. نکته جالب در مورد پرکننده های اسید هیالورونیک این است که آنزیمی وجود دارد که می تواند برای حل این محصول به منطقه مورد نظر تزریق شود.

از ژل لب برای چه کارهای دیگری استفاده می شود؟

پرکننده هایی که دارای اندازه ذرات بزرگتر هستند را مانند آجرهای یک بنا تجسم کنید. فیلر (ژل) با ذرات سازنده ی بزرگتر دارای قدرت بازسازی مناسب تری برای گونه ها، فک و بینی است، در حالی که اندازه ذرات تشکیل دهنده فیلر (ژل) کوچکتر است، برای پرداختن به خطوط ریز و بازسازی در ناحیه لب و زیر چشم بهتر عمل می کند. یک متخصص پوست، یک طرح درمانی ایده آل را برای شما توضیح می دهد، اما بدانید که برای رسیدن به نتایج طبیعی ممکن است به بیش از یک عدد فیلر (ژل) نیاز باشد . 

از ماندگاری تزریق فیلر لب چه می دانید ؟

ارتباط با ما 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید