کاربردهای تزریق چربی به صورت

بهترین تزریق چربی اصفهان | کاربردهای تزریق چربی به صورت

کاربردهای تزریق چربی

تزریق چربی به صورت یکی از موثرترین و ماندگارترین روش های جوانسازی و جبران حجم از دست رفته چربی پوست است. وجود حفره‌های متعدد در صورت ، فرو رفتگی گونه و حتی اصلاح فرم لب ها از جمله دلایلی است که می تواند با تزریق چربی جبران شود. در این بخش اشاره ای به سایر کاربرد های تزریق چربی داریم و بعد به بحث تزریق چربی به صورت می پردازیم با ما همراه باشید : 

تزریق چربی بدن برای صورت ، پستان و حتی حجم‌دهی به باسن استفاده می شود. از جمله کاربردهای تزریق چربی بدن:

  1. کم شدن بافت چربی و ایجاد چین و چروک بدلیل افزایش سن در نواحی مختلف صورت مثل خط خنده, خط اخم، پلک و اطراف چشم گونه و شقیقه ها
  2. پر کردن مناطق لاغر فرورفته صورت مثل گونه وزیر چشم
  3. برجسته سازی لب ها، گونه ها، چانه
  4. برجسته سازی باسن
  5. بزرگ کردن سینه ها و بازسازی سینه
  6. جوانسازی دست و کاهش ظاهری عروق زیر پوست
  7. پرکردن اسکار یا جای زخم فرورفته و سوختگی ها
  8. لیفت صورت (کشیده تر شدن پوست) بدلیل پر کردن حجیم کردن صورت (رفع افتادگی وشلی پوست)
  9. جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان

تزریق چربی به صورت

اکثر مردم فکر می کنند که مهمترین علائم پیری، چین و چروک و افتادگی پوست است، در حالی که مهمترین دلایل اصلی بروز پیری در چهره در واقع کاهش حجم صورت می باشد. از دست رفتن حجم صورت می تواند منجر به برجسته شدن نواحی استخوانی صورت وگودی اطراف چشم شود. این کاهش حجم حتی می تواند سبب شود تا برآمدگی گونه ها که نقش مهمی در زیبایی شناسی چهره دارد، صاف و بدون حجم به نظر برسد.

کانتورینگ و برجستگی های صورت توسط ژنتیک افراد تعیین می شود، به همین دلیل برخی از افراد دارای صورت استخوانی، چانه و گونه های برجسته هستند، در حالی که برخی دیگر دارای چهره گردتری با برجستگی های کمتر می باشند. بنابراین کاهش حجم صورت می تواند مربوط به پیری و یا ژنتیک و ساختار صورت باشد.
به هر حال روش هایی برای افزایش حجم و جوانسازی پوست صورت افراد وجود دارد که از آن جمله می توان به تزریق ژل، بوتاکس و نیز تزریق چربی به صورت اشاره کرد. پرکننده های صورت و یا فیلر ها نیز یک روش بدون جراحی و غیر تهاجمی هستند که برای پر کردن چین و چروک ها و برجسته کردن نواحی صورت مورد استفاده قرار می گیرند. نتایج حاصل از این درمانهای تزریقی و غیر تهاجمی موقت است. برخی از فیلرها سبب تحریک تولید کلاژن در پوست می شوند
در روش تزریق چربی به صورت از چربیهای هر فرد فقط خاص همان فرد استفاده می شود. چربی در واقع نوعی فیلر یا حجم دهنده طبیعی است که کاربرد های زیادی در طب و زیبایی دارد. تزریق چربی به منظور جوانسازی و زیبایی برای تمام افراد و با هر سنی قابل انجام است.

تزریق چربی به گونه

با تزریق چربی خالص به گونه ها می توان به تکامل و بهبود زیبایی صورت کمک کرد. از لیپوساکشن جهت بازیابی مواد چربی استفاده می شود، سپس این مواد، پاکسازی و آماده شده تا برای تزریق چربی در گونه استفاده شوند.

تزریق چربی به خط اخم

تزریق چربی صورت می تواند آثار پیری و چین و چروک صورت را که اغلب با بالا رفتن سن اتفاق می افتند (همچون: خطوط لبخند، اخم و خطوط ماریونت -که از گوشه پایینی دهان شروع می شوند و تا چانه ادامه پیدا می کنند- چین و چروک ها و گودی ها مانند: زیر چشم ها یا زیر گونه ها) را از بین ببرد. برای از بین بردن خطوط اخم ممکن است که بوتاکس و تزریق چربی با هم استفاده شوند.

بهترین تزریق چربی اصفهان | پیوند چربی

بیشتر بخوانید : 

زاویه سازی فک با چربی

اولین نشانه های تغییر شکل فک و چانه، معمولا در 30 سالگی نمایان می شوند و برخی از مردم حتی پیش از 30 سالگی این علائم را می بینند. تزریق چربی برای زاویه سازی فک و چانه یک روش بسیار خوب می باشد که توجه بسیاری را در سالهای اخیر به خود جلب کرده است. در این روش، فرایند زاویه سازی به شیوه ای اجرا می شود که صورت به شکل زاویه دار، دیده شود و استخوان های فک پایین به سمت گوش ادامه پیدا کنند. در روش تزریق چربی، می توان کانتورهای اطراف صورت را برای زاویه سازی، کشیده تر کرد تا فک شبیه عدد 7 به نظر برسد.
برای زاویه سازی فک و چانه، مقدار کمی از چربی شکمی یا بافت ران فرد، با استفاده از تزریق چربی استفاده می شود و به عنوان کانول های حفره ای تزریق می شود. زاویه سازی فک و چانه، با استفاده از روش تزریق چربی دارای دوره ی ریکاوری (نقاهت) کوتاهی به مدت تقریباً یک هفته می باشد و پس از 6 ماه، شما تمام نتایج درمان را مشاهده خواهید کرد.

ارتباط با پزشک

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید