نحوه تزریق چربی به گودی بغل ران

بهترین تزریق چربی اصفهان |نحوه تزریق چربی به گودی بغل ران

تزریق چربی به گودی بغل ران چگونه انجام میشود؟

برای تزریق چربی بغل ران ، چربی از یکی از اندام های شما استخراج می شود، شسته شده و پالایش می شود و بعد توسط سوزن های مخصوص زیبایی به نواحی مد نظر تزریق می شود. ممکن است نیاز باشد برای دستیابی به نتایج دلخواه، نیاز به تکرار چند باره این عمل باشد. تزریق چربی را می توان در سه مرحله توضیح داد:

استخراج چربی

پزشک با کمک خودتان یک ناحیه را برای استخراج چربی انتخاب کرده و آنجا را بیحس کرده و یک برش کوچک ایجاد می کند. از یک روش استریل سازی استفاده کرده، سپس از یک مکنده برای استخراج چربی استفاده می کند.

پالایش و انتقال چربی

زمانی که مقدار مورد نظر چربی را از آن ناحیه استخراج کردند، جراح آن را پالایش میکند و سلول های چربی را برای انتقال با سرنگ های کوچک آماده می کند. خالص سازی چربی ممکن است با سانتریفیوژ کردن آن و حذف ناخالصی ها صورت بگیرد.

قرار دادن آن در محل مورد نظر

ناحیه مورد نظر برای پیوند آماده خواهد شد. جراح شما یک سوزن یا لوله را به مکان مورد نظر و ناحیه برش داده شده وارد می کند. سوزن معمولاً برای چند بار به ناحیه ی مورد نظر وارد شده و خارج می شود. هر بار که سوزن خارج شود، مقداری از چربی طبیعی با دقت به روی بافت قبلی اضافه خواهد شد. این عمل چندین بار تا به دست آوردن نتایج دلخواه و به وجود آمدن بافت چربی مورد نظر تکرار خواهد شد.

بهترین تزریق چربی اصفهان |تزریق چربی بغل ران

ماندگاری چربی به بغل ران

بر اساس تجربه، این روش، ماندگاری زیادی دارد. به این معنا که سلول‌های چربی استفاده شده به مکان قبلی خود باز نمی‌گردد و برای مدت طولانی زنده باقی می‌مانند. با این وجود اگر بعد از انجام این جراحی وزن شما نوسانات زیادی داشته باشد، احتمال اینکه نتیجه مطلوب از بین برود، وجود دارد. ماندگاری چربی تزریق شده بی شک به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

  • محل استخراج چربی، نوع چربی و شیوه فرآوری آن
  • تکنیک و محل دقیق تزریق
  • سبک زندگی هر فرد
  • انجام مراقبت‌های بعد از تزریق
  • ویژگی‌های بدنی هر فرد و دیگر عوامل محیطی

به همین دلیل ماندگاری روش تزریق چربی به بغل ران در همه افراد یکسان نیست.

 

بهترین تزریق چربی اصفهانتزریق ژل لب اصفهان 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید