تزریق چربی اتولوگ چقدر ماندگار است ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق چربی اتولوگ

ماندگاری تزریق چربی چقدر است ؟

تزریق چربی اتولوگ در افراد کاندید شده ی این متد، نتایج طولانی مدت و قطعی را نشان داده است و به طور متوسط ، در 32٪ افراد حجم تزریق شده در 16 ماه باقی می ماند. با این حال در برخی از افراد، تغییرات در درصد حجم باقی مانده از چربی تزریقی ممکن است بعد از گذشت مدتی نیاز به تکرار داشته باشد.
ماندگاری چربی را در محل تزریق را دقیقا نمی توان مشخص کرد. در هر بار تزریق درصدی از سلول های چربی زنده می مانند و ماندگار خواهند بود. ماندگاری چربی در نواحی ای از بدن که کمتر حرکت میکند مانند گونه ها ،زیرچشم ،پشت دست و سینه بیشتر است و در نواحی ای از بدن که دائما در حرکت می باشند مانند لب و اطراف دهان کمتر است.

معمولا چربی به آهستگی توسط بدن جذب می شود، اگر چه میزان جذب متغیر بوده و غالبا پیشگویی آن امکان پذیر نمی باشد. در بسیاری از بیماران ممکن است حدود ۵۰% از چربی تزریق شده در طی چند ماه اول جذب شود.
از آنجائی که همه سلولهای چربی تزریق شده زنده نمی ماند این تمایل وجود دارد که تصحیح بیش از حد مورد نیاز انجام شود تا بعد از گذشت چند هفته نتایج نهائی مطلوب تر بدست آید. چربی را با پلاکت غلیظ شده PRP ترکیب و به بافت تزریق میکنند تا عمر آن طولانی شود. در ضمن تزریق پیش از اندازه در یک ناحیه باعث می شود که خونگیری در آن ناحیه مختل شود وچربی تزریق شده نکروز شده و از بین برود بنابراین به پزشک متخصص تزریق چربی خود اصرار نکنید که بیش از آنچه که خود صلاح می داند در یک جلسه به شما چربی تزریق نماید.

اکثر بیمارانی که تزریق چربی انجام می دهند از نتایج عمل راضی می باشند ودر بسیاری از بیماران تزریق چربی می تواند به مقدار قابل توجهی چین وچروک وافتادگی صورت را کاهش دهد .تقریبا در تمامی بیماران مقداری از چربی تزریق شده به طور دائم باقی می ماند هر چند این مقدار از بیماری به بیماری دیگر متفاوت بوده وممکن است برای بر طرف کردن کامل چین وچروک وافتادگی پوست تزریق دوم ودر بعضی موارد تزریق سوم لازم باشد .

در سالهای اخیر سلول درمانی در جوانسازی پوست از جایگاه ویژه ای برخوردار شده است .سلولهای بنیادی جدا شده از بخشهای مختلف بدن همواره مورد توجه پژوهشگران بوده است. سلولهای بنیادی مشتق از بافت چربی (ADSC) که نوعی سلول بنیادی مزانشیمی است که در مقایسه با مغز استخوان به وفور در انسان یافت میشود. ADSC با ترشح فاکتورهای رشد اثر بخشی روی تکثیر فیبروبلاست و کراتینوسیت دارد و در برخی تحقیقات نشان داده شده که ADSC میتواند به سلولهای اپی تلیال تمایز یافته و در بهبود آسیب پوستی و پیری مناسب است.

بهترین تزریق چربی اصفهان | پیوند چربی

چه افرادی کاندید مناسبی برای تزریق چربی هستند؟

جهت کاندید شدن افراد و انجام پروسه انتقال چربی الزاماتی وجود دارد و افراد ابتدا باید با پزشک متخصص مشاوره و ارزیابی شوند. از جمله مهمترین نکات برای انجام کلیه ی متد های زیبایی در افراد این است که بیماران باید افراد سالم (از نظر روحی و روانی ) و دارای انتظارات واقع بینانه باشند که بتوانند از این روش بهره مند شوند.
همچنین بیماران کاندید جهت انجام روش تزریق چربی صورت باید چربی کافی در بافت بدنشان(سایت دهنده ) برای برداشت داشته باشند. آن چه می تواند قبل از انجام این متد هائز اهمیت باشد این است که افراد به ثبات وزنی مناسب که مد نظرشان است رسیده باشند.

بعد از تزریق چربی به صورت چه بخوریم؟

شما نیاز به مصرف کالری بالایی دارید تا سلوهای چربی جدید را با تولید کافی خون، تأمین کنید. خوراکی هایی با ارزش غذایی بالا بخورید از جمله غذاهایی که دارای چربی سالم هستند مانند، سالمون، آواکادو، گردو و روغن زیتون بسیار در این زمینه مناسب هستند.

از مزیت و معایب تزریق چربی نانوفت باخبر شوید :

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید