تزریق نانوفت به چه صورت است ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق نانوفت

تزریق نانوفت چگونه است ؟

در تزریق نانوفت چربی استخراج شده از بدن فرد طی فرایندی آزمایشگاهی و دقیق پاکسازی، فیلتر و نمک دار می شود و با تزریق های پی در پی و متوالی به سطح زیری پوست تمام ناحیۀ مورد نظر پوشش داده می شود. سوزن مورد استفاده در تزریق چربی به روش نانو فت و میکرو فت باید بسیار تیز و باریک باشد و پس از هر مرحله از تزریق چربی شسته و ضد عفونی شود. پس از اتمام فرایند تزریق که میزان خونریزی به حداقل خود رسید، محل تزریق با بخیه های قابل حل ترمیم خواهد شد.
نحوۀ تزریق نانوفت به افراد معمولاً با بی حسی های موضعی صورت می گیرد و اگر قرار باشد که با روش های دیگر نیز ترکیب شود و چند کار مختلف روی بیمار به صورت هم زمان انجام شود، فرد را بیهوش خواهند کرد.

چه مدت طول می کشد تا نتایج انجام تزریق نانوفت مشاهده و تثبیت شود ؟

زمانی که برای احیا و شکل گیری سلول های جدید در بافت بدن در تزریق چربی به روش نانوفت و میکرو فت در نظر گرفته می شود به طور معمول چیزی حدود 6 ماه است که بعد از گذشت این مدت جوان سازی پوست به صورت کامل اتفاق خواهد افتاد.

استفاده از این روش چه مزایایی دارد؟

استفاده از تزریق نانوفت بهترین و سالم ترین روش جایگزین برای سایر درمان های سنتی و قدیمی جوان سازی و ترمیم پوست است که با عوارضی همراه بود. این روش تزریق کاملاً بی خطر، امن، سالم، مؤثر و ماندگار است و معمولاً بدن بیماران هیچ واکنشی مبنی بر آلرژی یا حساسیت به این نحوۀ تزریق نشان نخواهد داد.
در کنار همۀ این ها، فرد متناسب با هزینۀ زمانی و مالی ای که می کند، بهترین خدمات و نحوۀ تزریق نانو فت را دریافت می کند که بهداشتی و امن است و کیفیت و ماندگاری زیادی نیز دارد. نتایجی که از انجام این روش حاصل می شود به دلیل این که در آن ساختار های اصلی صورت تحریک، ترمیم و جوان سازی می شود، طولانی تر و بهتر است و ظاهر صورت یا سایر قسمت های بدن نیز که در آن ها تزریق چربی به روش نانوفت و میکرو فت انجام شده است، بسیار طبیعی و زیبا به نظر خواهد رسید. لازم به ذکر است که نتایج و ماندگاری این نحوۀ تزریق حتی تا سه سال نیز مشاهده شده است.

تزریق نانوفتچه کسانی می توانند خدمات تزریق نانوفت را دریافت کنند؟

هر شخصی که پوستی پیر یا آسیب دیده داشته باشد، در صورت در اختیار داشتن میزان چربی کافی و مناسب برای تزریق چربی به روش نانوفت و میکرو فت می تواند اقدام به تزریق بکند. لازم به ذکر است که میزان چربی لازم برای تزریق به مناطق کوچک چند میلی لیتر و برای مناطق بزرگ تر 30 الی 40 میلی لیتر چربی نانو برای کل صورت است.

چه کسانی نمی توانند نانوفت را دریافت کنند؟

اگر فردی به طور معمول بی اشتهایی بسیار دارد و یا ورزشکار است و تمام بافت های بدن او بیشتر عضله است تا چربی، معمولاً نمی تواند گزینه و کاندیدای مناسبی برای تزریق چربی به روش نانوفت و میکرو فت یا دیگر روش های تزریق چربی به شمار بیاید.

از مزیت و معایب تزریق چربی نانوفت باخبر شوید :

برای تماس با ما کلیک کنید . 

 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید